Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Diddy (달라) - Livestream


Suro

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 12.08 w godzinach wieczornych odbył się livestream instagram na profilu DDonline. Jak widać na załączonym streamie, występuje na nim sama Diddy, która sukcesywnie odpowiada na wszystkie zadawane pytania od fanów w komentarzach, a także na live przewija się Quentin Little oraz Oddysseas Thanassis. W samej scenerii, możemy zauważyć rejony Davis oraz kilka luksusowych pojazdów przewijających się przez cały live, takie jak Super Diamond S oraz Pegassi Ignus. Najczęściej widzowie zadawali pytania na temat ogólnej działalności w karierze, albumów, muzyki i tak dalej. Live trwał około pół godziny, i zakończył się momentem w którym na rejon zajechał radiowóz, a wtedy live został zakończony.**
 

 


Odpowiedzi;
 

Spoiler

**Pierwsze ujęcie przedstawia dziewczynę na tle swojego samochodu Ignus, kobieta wita się z widzami na spokojnie. W tle słychać muzykę z samochodu puszczoną na pełny regulator. Diddy po chwili daje znać, że odpowie na wszystkie pytania, które zostaną jej zadane**

- No i się udało, cześć wszystkim.
- Cześć komentarze! Cześć...

- Uhm, jak to kurwa... Dobra, nie ważne...
- Ktoś to ogląda już? Hej, hej wam...
- Odpowiem na kilka pytań teraz...


**W pewnym momencie na livestreamie dochodzi do krótkiej zwiechy, by zaraz Diddy mogła kontynuować swoją rozmowę z widzami.**

- Uhm, okej.
- Więc ostatnie sytuacje pachną nieprzyjemnie
- Znowu za dużo zaczeło się dziać, a to ma konsekwencję
- Czuje, że musze się odciąć i wrócić do starej siebie jak w 2020
- Wszystko zaczyna mi grać na nerwach. Potrzebuje przerwy


**Ponownie dochodzi do krótkiego zawieszenia livestreamu, jednak przed tym można usłyszeć dwa samochody które przejeżdżają za dziewczyną. Po krótkiej chwili na planie pojawia się Odysseas,( @-... .- .-. .-. ..-) oraz Quentin Little (@kiemon). Następna scena przedstawia dwóch facetów, którzy tańczą obok dziewczyny do muzyki, która jest puszczana z głośników. Dalla lekko podirytowana nie odzywa się przez chwile, jednak kontynuuje dalej.**

Co z Gnoochi?
- Działamy na planie z Woosh, by strzelić w nowy klip do Gnocchi
- Jeśli chodzi o muzykę to zawsze czuje się z nią świetnie, bo dzięki niej jestem blisko z fanami
- Chociaż mam wrażenie, że ciąży jakaś klątwa nad tą piosenką. Pachnie to na różne sposoby, zdecydowanie, nie jak wakacje.

 
Która piosenka z albumu pachnie dla mnie najlepiej?
- Huhu, wąchanie piosenek to talent którego nie posiadam, ale jak mam być szczera to chyba Ambitions
- Jak mam strzelać to Vibe jaki posiada Ambitions to jeden z lepszych.

**Widzimy lekkiego laga, a dziewczyna kontynuuje nie zdając sobie z tego sprawy. Wypowiada się na temat swoich poprzednich utworów z albumu "Night Life", który osiągnął niemały sukces, oraz o powiązaniach z organizacjami przestępczymi. W pewnym momencie dochodzi do zmiany muzyki w tle.**

Mmmm, hmm... Chce powiedzieć, że "Ain't For Everybody" też jest specyficzny?
Jakoś to uzbierałam do kupy i zadziałało. Oh! Napewno nie było to łatwe, oj nie było łatwo... 

Czy mam jakieś powiązania z organizacjami?
- Oprócz organizacji biznesowych pokroju; Spotkania co niedziele we Flair, czy załatwianie spraw biznesowych na tle promocji
- To nie mam, ale też wymagają organizacji więc jeśli mam być szczera? To.... sama nie wiem co mam na to odpowiedzieć...
- Tak poważnie to żyje swoim życiem, nie określam nikogo po tym skąd jest, co reprezentuje. Więc można powiedzieć, że mam...
- Mam wielu znajomych, którzy obracają się w specyficznym klimacie i działają na różnym tle.
- Żyjemy w mieście grzechu, więc to nie powinno Cię dziwić, bo każda większa osoba ma takie powiązania...
- Ale to słodkie, że niektórych nurtuje to pytanie, teraz oficjalnie odpowiadam na nie.
- Jeśli pomagasz mi, ja pomoge Tobie... Może to ja jestem zjebana, nie wiem.

**Dalla powraca do poprzedniego tematu, tymrazem odchodząc gdzieś na bok. Widać po dziewczynie było, że miała lekkiego stresa. Kobieta wypowiada się na temat piosenki, która wcześniej miała być stworzona i ujrzeć światło dzienne, ale niestety nie doszło do tego. Daje jednak znać, że dzięki nowym osobom i zmianom, które zostały dokonane jest szansa, by stary projekt odnowić. Wypowiada się w superlatywach o "Whoosh"**

Wracając do Gnoochi
- Ekipa jest świetna, oni to robią na serio, jakby;
- Możemy zrobić to, możemy zrobić to, możemy tamto da-da-da-da, serio jest świetnie.
- Proces jest długi, by wykorzystać pełny potencjał teledysku. Gadamy o tym codziennie, więc będzie to dopracowane.
- Nie chce jednak, by po dropie być przehype'owana, albo uważana za syf. Nie wiem, nie wiem... 
- Mam w głowie kilka różnych wersji tego, wiesz... Może wyjdą na czasie, a może nie...  Yeah, Ciężko u mnie z motywacją.
- Kocham was i dzięki, że jesteście ze mną...

**Jeden z końcowych lagów. Dziewczyna stoi na środku patelni lekko pociągając temat w którym opowiada o tym do czego doszła i jak zmieniło się jej podejście do biznesu. Ciekawym tematem dla fanów mogła się okazać wzmianka o narkotykach. Fani mogli być nieco zszokowani, że z tak luźnym podejściem dziewczyna zażartowała z tego tematu.**

Całe moje życie, umm...
- Od początku przyjazdu to pieprzone polowanie na szansę, ale od początku miałam to marzenie, by wejść wyżej, niż przeciętna osoba
- Zaczynałam od szaraka na ulicy, a teraz jestem gdzie jestem i jeżdże czym jeżdże na spotkania biznesowe i mam ludzi, którzy są ze mną.
- Więc wiesz... Jestem podekscytowana, mówie im zróbmy to i robimy to, albo tamto... Może powinnam wrócić do narkotyków? Jak za starych czasów...
- Wkońcu legendy tak działają, nie?
- Stay tuned i widzimy się następnym razem...

**Diddy wraca na swoją starą pozycję, do swojego samochodu żegnając się z widzami. W tle można usłyszeć początek piosenki "Dior", gdy kobieta obraca kamerę na radiowóz przez krótki czas prezentując kierowcę owego pojazdu. Stream przechodzi w status offline.**

- Okej, bye.


 





Materiał nie podlega wycenie.

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin