Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Jedrek] Adidas Hoodie


Adidas Hoodie

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/12609-adidas-hoodie/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ashley Evans
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Blokada
Powód nałożenia kary: "quit podczas akcji, marna kreacja postaci"
Członek ekipy nakładający karę: Jedrek
Wyjaśnienie sytuacji: Przyznaje że wyszedłem ale to z powodu iż wywaliło mi prąd i nie byłem w stanie nic z tym zrobić. Nie stwierdzam jednak że to powód by od razu pochopnie blokować postać. Naprawdę dużo przegrałem na tej postaci, z wieloma postaciami się zaprzyjaźniłem. Naprawdę chciałbym dalej prowadzić przyszłość tej postaci. Przepraszam za całą sprawę i obiecuje że już nigdy więcej nie jebne quita, poprawię swoje odgrywanie i postaram się jak najbardziej uważać co do tego co robię.

Edytowane przez Adidas Hoodie

Drogi Pamietniczku, dzisiaj usłyszałem okropną wiadomość - Klimacik RP został wyłączony. To jakby świat się skończył, jakby wszystko, co kochałem, zostało odebrane. Czuję się oszukany, osamotniony i zagubiony w świecie, który stał się coraz bardziej chaotyczny i nieprzyjazny. Moje serce jest ciężkie, a myśli skomplikowane. Nie wiem, co robić, gdzie szukać ukojenia i nadziei. Czuję się jak porzucony, jakbym został pozbawiony najważniejszej części mojego życia. Klimacik RP był dla mnie nie tylko rozrywką, ale także miejscem, w którym odnajdywałem siebie i swoją pasję. Teraz czuję się tak, jakbym został pozbawiony sensu, jakbym był skazany na samotność i cierpienie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, że Klimacik RP powróci i że będę mógł znów cieszyć się grą i towarzystwem wspaniałych ludzi. Ale na razie muszę znaleźć siłę, aby przetrwać ten czas ciemności i smutku. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć drogę do szczęścia i spełnienia, ale na razie muszę sobie radzić z bólem i tęsknotą, które ogarnęły mnie po tym, jak Klimacik RP został wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zacznę od opisania całej sytuacji, czyli próby samobójczej twojej postaci, w której czułem się jak w cyrku. Po zeskoczeniu, i tym jak zajęło sie twoje FD napisałeś jakieś krótkie /do, potem /b i dałeś quita, bez totalnie żadnego ostrzeżenia czy chęci szybszego zakończenia akcji poprzez narracje, patrząc na twoje logi jestem za tym, aby twoja postać była zablokowana.
Zostawiam tutaj jedynie pare logów, z całej tej akcji, jako dowód
obraz.pngunknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin