Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kuzyn] Jacha


Jacha

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/Nick Nadającego Karę] Twój nick ooc

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/13777-jacha/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Terry Walter
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): ban
Powód nałożenia kary: MG
Członek ekipy nakładający karę: kuzyn
Wyjaśnienie sytuacji:  Więc tak dostałem bana za MG, według mnie i mojego stażu na MTA szukanie osoby i za pierwszym razem zgadnięcie miejscówki to nie jest MG. Porwano dziewczynę IC i zacząłem jej szukać i to nie moja wina, że schowali się w oczywistym miejscu w którym na FiveMie  zawsze porywałem ludzi
Ewentualne screeny/świadkowie: BRAK

Kafar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Takie wytłumaczenie to aż mnie zmroziło szczerze.
W skrócie chciałbym wiedzieć czy pojechałeś tam czysto z powódek OOC czy miałeś info z np. Kominikatora zewnętrznego. Bo według tego co grałeś to nie ma żadnego loga z wiadomości prywatnych a Twoja gra IC opierała się na cytuje: "wiem gdzie oni są" sorry ale jak grasz postać co zna miejsca gdzie się porywa ludzi to trochę zastanawiam się czy ta postać wgl jest poprawnie prowadzona. Liczę na szczerą odpowiedź bo będzie to też wnioskować nad tym jaka kara będzie dla Ciebie ustalona.

Kafar lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin