Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Hudson's Psychologist Office


Yanadis

Rekomendowane odpowiedzi

20220816210432_1.png.ddbc81ffcd216df750cf7c3ba52e1724.png

 

“Depresja to po prostu niezdolność do budowania przyszłości.”

 

Hudson's Psychologist Office to gabinet psychologiczny, który specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych z zaburzeniami lękowymi i nastroju. Właścicielką gabinetu jest Ph. D. Meredith Hudson. Jest to idealny wybór dla kogoś, kto przeżywa życiowy kryzys (w związku, rodzinie, pracy). Psychoterapia prowadzona jest w nurcie psychodynamicznym, która skupia się na odnalezieniu podłoża obecnej sytuacji życiowej poprzez powrót do wydarzeń z przeszłości. Gabinet kładzie szczególny nacisk na pomoc osobom w depresji oraz uzależnionym od alkoholu, narkotyków. Prowadzone są konsultacje jedynie indywidualne zachowując przy tym całkowitą dyskrecję. Jeśli chodzi o wypisywanie leków, czy też zwolnień lekarskich - pacjenci są przekierowywani do zaprzyjaźnionego z gabinetem psychiatry, który na podstawie obserwacji psychologa dobiera odpowiednio leki.

 

Ph. D. Meredith Hudson ukończyła studia na Uniwersytecie w Liberty City, na kierunku psychologia. Podczas studiowania wielokrotnie odbywała praktyki w gabinetach psychologicznych na terenie Liberty City. Po przeprowadzce do Los Santos, pracowała przez pewien czas w High School na Davis jako psycholog szkolny, gdzie pomagała uczniom w problemach dnia codziennego. Psycholog specjalizuje się w psychologii klinicznej oraz psychoterapii.

MS Ivy Howard ukończyła studia na Uniwersytecie w Los Santos na kierunku psychologia. W trakcie studiów odbywała praktyki w gabinetach psychoterapeutycznych, domach dziecka oraz na szpitalnych oddziałach chorób terminalnych. Psycholog specjalizuje się w psychologii behawiorystycznej oraz psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnej.

 

Potrzebujesz pomocy? Umów się na wizytę! 

M. Hudson 550-575

Ivy Howard 311-985

lub

[email protected] (Discord: Nathalyne#0666 lub Yanadis#2255) 

https://li.v-rp.pl/hudsonoffice

OOC

Spoiler

Hej, startuję z tym projektem, ponieważ od początku moja postać miała być psychologiem. Grałam trochę w projekcie w szkole na Davis i miałam sporo interakcji z uczniami. Bardzo mi się podobała taka rozgrywka, chciałabym teraz kontynuować to indywidualnie w prywatnym gabinecie.  Niedługo założę sobie serwer na Discordzie, aby szybko i sprawnie móc inicjować spotkania. Powstanie również strona na Liveinvander, taka typowo do promowania usług gabinetu. Plan jest prosty, mam zamiar po prostu umawiać się na rozmowy, może nawet kilka takich spotkań z jedną osobą. Myślę, że to fajny wątek w życiu każdej postacii no i oczywiście zajęcie dla mojej postaci, aby spełnić jej założenie.

 

Edytowane przez Nathalyne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin