Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

ToTu Yao Tattoo


zaprawa

Rekomendowane odpowiedzi

totu.jpg

ToTu Yao Tattoo: znajdujące się w samym sercu małego Seulu przy Polomino Ave. Studio to  zajmuje się tatuażami o tematyce orientalnej, ale i nie tylko . Założycielem jest nie jaki Yao Yang który od dzieciaka miał talent do szkicu. Po odkryciu swojego talentu w  szkole był on wysyłany na różne konkursy artystyczne dzięki którym wybijał się do góry w tym co kochał najbardziej . Po zakupie swoich pierwszych amatorskich  narzędzi zaczął trenować rękę i wykonywać amatorskie tatuaże znajomym , dzięki czemu zaczęło być o nim głośno. Za wykonane tatuaże zarabiał nie wielkie pieniądze , które odkładał na założenie legalnej działalności związanej za tatuowaniem . 

Lokalizacja:

image.thumb.png.8df5419594c48cb6458eed1bb6241fe1.png

Spoiler

Cześć tu mesekis , wpadłem na pomysł aby urozmaicić trochę gierkę na małym seulu dlatego tez chciałbym założyć swój pierwszy w życiu biznes z możlwością dalszego edukowania nowych graczy w swoim lokalu , sam byłem kiedyś nowym graczem i wiem że nie dużo osób ma do tego cierpliwość . Dlatego wychodzę z pomocną dłonią w kierunku nowych graczy i chce im dać takowe miejsce do przyjemnej gry, a nie tylko do grindowania gotówki . Mam nadzieje że spotkamy sie po tamtej stronie gierki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin