Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Pleasure Plaza


thelordzibi

Rekomendowane odpowiedzi

logo_bar.png

 

Pleasure Plaza – wszechstronny, dosyć nowy bar muzyczny założony przez kontrowersyjnego, młodego przedsiębiorce kojarzonego jako Amare Harvey. Jak mówią plotki, lokal został mu odsprzedany za budzące podejrzenia pieniądze od starszego, lokalnego biznesmena, który w ostatnim czasie średnio radził sobie z swoim interesem. Harvey zainwestował w spory remont, nową otoczkę wokół baru, a przede wszystkim ustalił mu nową, aktualnie promowaną nazwę.

 

Pleasure Plaza stawia przede wszystkim na rozrywkę i dobrą zabawę na wszelkich płaszczyznach, a w swoich sloganach i reklamach głosi hedonistyczne postawy, które jak można zauważyć są również wyznawane przez jego właściciela. W barze usłyszysz tylko muzykę rap, jego podgatunki i od czasu do czasu zmysłowe rnb.

 

Lokal stawia na elastyczność, po południu możesz wpaść sobie tutaj na kawę w przerwie od pracy, a wieczorem na mocnego drinka. Jest dosłownie otwarty na każdego, kto lubi panujący tutaj klimat. Jeśli preferujesz inny rodzaj zabawy – w Pleasue Plaza od czasu do czasu organizowane są eventy nastawione głównie na występy striptizerek, które jak mówią plotki – za kulisami są skłonne za odpowiednie pieniądze zrobić coś więcej, niż tylko zatańczyć. Ale jeśli to Cię nie obchodzi, jest coś jeszcze. Pleasure Plaza słynąc przede wszystkim z swojej miłości do hip hopu organizuje u siebie walki freestyle z satysfakcjonującymi nagrodami oraz koncerty wschodzących gwiazd. Jednak jeśli nie zależy Ci na rozrywce, a na jedzeniu to tutaj też znajdziesz swoje zbawienie. W skrócie - dobra zabawa, świetna atmosfera, hip hopowy klimat, koncerty, striptizerki, bitwy freestyle i wyśmienite jedzenie. Tak można podsumować Pleasure Plaza.

 

Wszystkie słynne drinki są w zasięgu Twojej ręki. Mojito, Martini, Caipirinha, Pina Colada, Margarita, Tequilla Sunrise, Cosmopolitan, Cuba Libre, Manhattan i tak dalej i tak dalej. To samo jeśli chodzi o shoty i gatunki alkoholów.

 

bar2.png

Screenshot_7.png

 

Lokal ma kilka założeń. Pierwsza sprawa, raczej najważniejsza – ma być miejscem do gry. Aktywnym miejscem do gry, przede wszystkim. Będę dbał o to, by zawsze wieczorem było można znaleźć kogoś u nas za barem. Chcę przyjmować pod swoje skrzydła tylko graczy z pomysłem na grę, nie potrzebuje kłód na duty. Stawiam na to, by nawet z pozoru nic nieznaczący barman potrafił nakręcić rozgrywkę swoim klientom. Zależy mi na interakcji z różnymi graczami. Każdy się tutaj odnajdzie, nie ważne czy ktoś gra przestępce z Davis czy biznesmena z Vespucci. Druga sprawa – chcę tutaj organizować eventy właśnie pokroju walk freestyle, myślę, że to ciekawa opcja dla ludzi, którzy grają początkujących raperów i szukają szans na rozgłos. Poza tym, w przyszłości będę myślał nad labelem muzycznym, więc nawet walki freestyle mogą być dla mnie polem do popisu, gdy jak łowca talentów będę szukał wartościowych artystów. Trzecia sprawa – jak dobrze pójdzie rozwinę tutaj cichy projekt z ekskluzywnymi prostytutkami, a no i ogólnie – bar ma być też rynkiem zbytu lepszych, imprezowych narkotyków pokroju mdma. Myślę, że lepiej sprzedawać narkotyki graczom podczas fajnej imprezy, niż botom na cornerze jeśli mam wybór.

mishlensi, Mitsu, MvTiX i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin