Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

041. Daji's Tacoville - Meksykańskie przekąski na uboczu Davis.


grvbas

Rekomendowane odpowiedzi

whatinbusiness.png

WRITTEN by Zu Dan - DAILY GLOBE, 31/08/2022


Daji's Tacoville - Meksykańskie przekąski na uboczu Davis.


IUXHwC3.png Z końcem czerwca 2022 roku, na ulicach Davis, a dokładnie na zaraz obok skrzyżowania na Strawberry Ave, powstaje nowa restauracja - Daji's Tacoville. Jak sama nazwa wskazuje, lokal w głównie zajmuje się potrawami meksykańskimi. Lokal powstał, jak można się domyślać z inicjatywy koreańskiej artystki Dalla Daji, szerzej znanej Los Santos jako Diddy. Mogłoby się to wydawać dziwnym połączeniem w temacie własnej gastronomi, jednak jak mówi sama wokalistka motywem przewodnim jest udostępnienie spokojnego miejsca do posiedzenia ze znajomymi. Daji's Tacoville stawia też na otwartość do klientów, bowiem nie dba o wspinanie się na szczyty popularności wśród klientów Los Santos, a stworzeniem spokojnego lokum dla każdego. Samo położenie również nie jest przypadkowe, restauracja znajduje się na uboczu Davis. Właśnie tutaj jest największe skupisko ludzi za dnia, oraz wieczora w okolicach South Central. Jak mówi właścicielka, lokal pilnuje się aby pracownicy często byli dostępni w wyznaczonych dla nich godzinach pracy, aby każdy o każdej porze dnia znalazł chwilę się ugościć. Postanawiając z mojej strony to sprawdzić, wpadłem do lokalu o bardzo wczesnej porze.

SRvPUNT.png

Ku mojemu    zdziwieniu
faktycznie zastałem pracowników w środku. Przechodząc do oferty, jaką oferuje nam Tacoville, mamy do wyboru popularne meksykańskie dania; takie jak Burrito, Quesedila, Quritto
i tym podobne. Co do składników, znajdujących się w potrawach, są one naprawdę dobrej jakości, mięso dobrze przyprawione, a warzywa świeże. Kartę urozmaicają dodatkowe drinki, oraz shoty, z ciekawszych, to na pewno Mad Dog, czyli wódka połączona z tabasco. Wracając na chwile do obsługi, tutaj Dalla ponownie wychodzi z uśmiechem do fanów, nie ważne czy jesteś studentem, czy szukasz stałej pracy, w Tacoville znajdzie się miejsce dla Ciebie. Podczas pobytu w lokalu poczułem od ludzi pracujących tam luźną atmosferę, mimo wczesnych godzić każdy był uśmiechnięty. Zaczynając od zewnętrz, budynek posiada wielki banery, pokazujące że jest to właśnie meksykańska restauracja, wchodząc do środka wystrój po prostu o tym krzyczy. Okrągłe, jasne kapelusze powieszone na ścianach, czy wiele rodzajów Tequilli postawionych w rzędzie na barku to tylko część wnętrza. Po prostu, gdy człowiek wchodzi do  tego lokalu, dobrze wie gdzie się znajduje. Podsumowując Daji's Tacoville to świetne miejsce na poznanie meksykańskich kuchni, jak i posiedzenie w spokoju ze znajomymi, strzałem w dziesiątkę na pewno jest sam fakt, że właścicielem jest popularna wokalistka, przez co lokal ciągle zdobywa nowych klientów.

Nz9Nlz0.png Sam zamysł gastronomii jest wyjściem artystki w kierunku swoich fanów, którzy są ulokowani nawet w biedniejszych dzielnicach Los Santos, by i oni mogli się delektować przysmakami piosenkarki. Jak dla mnie jest to świetny ruch od strony artystki.

AFD0D0C4-2600-4369-B331-18190D76EC50.png.5cd004e9f844c6fc19da45a2891b96fd.png


Edytowane przez Crevetka
filip761 i MarceI lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin