Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Boxidro] Zdyni


ZDYNI600

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/4760-zdyniu/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ethan Wilkinson
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: 
Brak współpracy z członkiem administracji. W momencie poproszenia o zwrot pieniędzy kłóci się, że nie odda, bo mu się należy i okradł zanim zamknęli organizację.
Członek ekipy nakładający karę: Boxidro
Wyjaśnienie sytuacji:  Witam chciałbym wyjaśnić całą sytuację ponieważ moim zdaniem niesłusznie dostałem blokadę postaci. Zacznijmy od początku od całej akcji zaczęło się od tego że pewien gracz który na zwykłym cywilu grał z nami wszystko było w porządku nic złego nie mogę powiedzieć, później zaczął podbijać do mnie abym ogarnął mu broń białą po nie długim błaganiu mnie o załatwieniu mu broni białej zgodziłem się, wszystko było granę drogą IC dał mi wtedy 70 tysięcy, ja grający biednego dzieciaka z ghetto chciałem go okraść i jest to rzecz naturalna w tej strefie miasta więc tak też postanowiłem. Chciałem napisać przestępstwo i wszystko by było w porządku bo miałem podłoże rp. Nagle adamo nachalnie ukradł skryptowo auto temu graczowi i pojechał wraz z tym graczem go wywieźć i zabrać kluczyki nie byłem z tego pozytywnie nastawiony i samemu jakoś bardzo nie brałem w tym udziału oprócz odnalezienia kluczyków do auta gdy dostałem admin jail'a przyleciał do mnie Boxidro każąc mi oddać jego pieniądze, nie zgodziłem się i próbowałem to z nim wyjaśnić dlaczego i tak dalej. W regulaminie nic na ten temat nie ma że muszę oddać komuś pieniądze bo organizację zamknęli.
Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Prosiłem Cię wielokrotnie o zwrot gotówki, ponieważ tego samego dnia zrobiliście dwie słabe akcje i ta przelała czarę goryczy. Rozmawiałem z opiekunami org. przestępczych i wyrazili jasno, że organizacja jest zamykana. To nie ma znaczenia czy to było przed lub po zamknięciu - hajs miał zostać zwrócony, bo cała akcja była COFNIĘTA. Zagraliście mega słabą akcje, teleportowałem się do Ciebie i usilnie próbowałeś mi dać do zrozumienia, że co Cię to obchodzi, że organizacja zamknięta - hajs mój, bo przed zamknięciem org. Trudno, ale pytałem się o to opiekunów, co zrobić z Tobą, gdy się kłócisz i nie chcesz oddać, bo tak chcesz. Przyznali wprost, że blokada postaci za takie zachowanie i ja nie mam nic sobie do zarzucenia, bo wszystko było konsultowane właśnie z nimi. Skoro nie potrafiłeś zrozumieć, to spotkało Cię właśnie to, a mógłbyś mieć dalej postać i odsiedzieć tego AJ'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin