Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes] Alienated Architecture


Aliéné

Rekomendowane odpowiedzi

QwHKB5W.png

 

Alienated Architecture jest to biuro powstałe wraz z początkiem września 2022 roku na terenie Los Santos, z siedzibą w dzielnicy Burton. Założycielem jest Harry Coates - pasjonat architektury, który nie posiada stricte wykształcenia architektonicznego a jedynie kursy i szkolenia z dziedziny architektury. Biuro projektowe Alienated charakteryzuje się niepowtarzalnym wykończeniem wnętrz w nowoczesnym wydaniu, co nie znaczy że właściciel zamyka się na jednym typie projektowania. Biuro podejmuje się każdej pracy projektowej, a ich dewizą jest niepoddawanie się i zawsze szukanie odpowiednich metod do usatysfakcjonowania klienta.

 

EQwZNEx.png

 

 

Charakterystyczną cechą biura projektowego jest niepowtarzalna i jednocześnie śmieszna reklama która na pewno przyciągnie oko nie tylko osoby które potrzebują pomocy biura ale także przechodniów. Firma stawia na stały rozwój i innowacyjność aby przebić się do głównego nurtu przedsiębiorstw o charakterze architektonicznym.

Biuro projektowe jest zlokalizowane pośród największych przedsiębiorstw w Los Santos, w dzielnicy Burton, na ulicy San Vitus lokal 34. Przechodnie zdecydowanie dostrzegą wyróżniającą się witrynę lokalu.

Spoiler

gYgU1qP.png?1L1FJMU7.png?1

 

iM6nCI1.png

 

Biuro projektowe Alienated jest otwarte na nowych projektantów i osób odpowiedzialnych za marketing. Jeżeli jesteś chętny do pracy pod skrzydłami naszego biura projektowego to możesz liczyć na uczciwą wypłatę i premie. Dla projektantów jest to 70% z całego zlecenia, pozostałe 30% to opłacenie firmy budowlanej i kosztów utrzymania biura. Jeżeli jesteś jednak osobą która zna potrzeby ludzi i umie zapewnić ekranizacyjną rozrywkę to stanowisko specjalisty ds. marketingu będzie dla Ciebie idealne. Nasza firma działa na zasadach poleceń, za zdecydowanego klienta którego przyciągnie Twoja reklama możesz liczyć na 15% premii ze zlecenia. Oczywiście podane kryteria są stricte za zlecenia, do tego dochodzi wypłata.

Jeżeli chcesz zasilić szeregi naszego zespołu, aplikacje wraz z portfolio wyślij na mail: [email protected]((PW Forum))

 

 

----

Nota OOC:

Cześć, przychodzę na serwer z propozycją biznesu biura projektowego. Przygodę z interiorami rozpocząłem lata temu jeszcze na platformie SA-MP, a ten kto korzystał z moich usług projektowych na pewno był zadowolony. Na Vibe długo wstrzymywałem się z otworzeniem takiego projektu, ze względu że zawsze było co robić to teraz jest idealny moment na urozmaicenie sobie gry.  Jeśli chodzi o biuro i jego lokalizację, zaktualizuje to dokładniej po ogarnięciu interioru i wcześniejszego wykupienia lokalu.  Osoby chętne do gry jak i klientów zapraszam na discord, pw forum lub bezpośrednio do biura! Widzimy się w grze.

 

swwl7O7.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aikon napisał:

no ale z nazwą to się można było troszkę wysilić 😛

Nie brałem innej nazwy pod uwagę, jestem z tą nazwą związany od sampa jeśli chodzi o interiory i po prostu mam dobre wspomnienia z nią.

 

sAY7hdy.png

Pierwsze koty za płoty, mały dom na Mirror Park.

Spoiler

mUu8mCR.pnguVyK0DM.pngpCDzcLu.pngWMlKem1.pngEP26BzA.png2xcjlOc.pngDW78p6k.pngSbe2vbv.pngoOU5giA.pngB9bA6we.pngzWGFkPv.png

 

Juzi i Ostersky lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin