Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication] Olivia Jackson


xth

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ryan Willson
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary: "Jak chcesz bana to spoko, ale kochac pieski."
Członek ekipy nakładający karę: houstonfornication
Wyjaśnienie sytuacji: Minął miesiąc od bana, dlatego podjąłem się apelacji. Po prostu nie chciałem tutaj już grać (nie wiem dlaczego, coś mi odwaliło), dlatego załatwiłem sobie bezsensownego bana, chcę być z wszystkimi szczery bo zależy mi na odbanowaniu dlatego przyznam się, że napisałem do ciebie "j***ł ciebie pies". Chciałbym Cię bardzo przeprosić za to co napisałem, wiesz, że zrobiłem to tylko po to aby zostać zbanowany, nie chciałem Cię w żaden sposób obrazić - zrobiłem to tylko dla banicji na serwerze. W skrócie mówiąc chciałbym jeszcze pograć na tym serwerze bo jako jedyny ma swój klimat i dobry poziom RP, bez niego po prostu się nudzę i nie mam co robić. Grałem tu w kwietniu codziennie cały dzień, nabiłem 300 godzin w jakiś miesiąc. No nie wiem co mam więcej napisać bo brakuje mi słów, naprawdę bardzo Cię przepraszam houstonfornication, obiecuje Ci, że nigdy więcej się to nie powtórzy.. 
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Spoiler

45066151_Beztytuu.png.6609a2472fc011d9a407ab3b6bec1571.png

 

Edytowane przez xth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin