Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy.] Martinn.


Playboy roku Sentino

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego :https://forum.v-rp.pl/profile/8514-martinn/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Santiago Sierra
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
Stream hunting, RDM, odwalacz.
Członek ekipy nakładający karę: Teddy.
Wyjaśnienie sytuacji: Ogólnie sprawa jest następująca, szczerze przyznaje sie do pierwszego i drugiego czynu i serio go żałuje i sądze, że był niepotrzebny, lecz działałem pod wpływem emocji i wpływów mojego prawnego opiekuna maćka, który mnie zmanipulował do tego czynu. Chciałbym przeprosić wszelkie osoby które zostały tym faktem urażone i zranione. Szczerze mówiąc, po wielu setkach godzin które poświęciłem na temat mojego zachowania, doszedłem do konkluzji, że to było najgłupsze co mogłem zrobić, dodatkowo jestem w stanie zobowiązać sie, że nie uczynie już drugiej tak głupiej rzeczy. Moim zdaniem zasługuje jak każdy normalny chłopak na drugą szanse i chciałbym ją uzyskać. To tyle ponieważ sądze, że nie ma sensu sie bardziej rozpisywać bo i tak nie ma sensownego wytłumaczenia na moją głupote. Pozdrawiamy każdą dobrą mordke która to czyta, oprócz tej która zjadła torbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin