Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Siłownia] Soul & Body Fitness Club


Sizenox

Rekomendowane odpowiedzi

9rAgKwq.png

 

Soul & Body Fitness Club - ekskluzywna siłownia oficjalnie zarejestrowana na przełomie września i października 2022 roku przez niejakiego Russell Booth. Celem tego "klubu fitness" jest stworzenie miejsca, w którym każdy w wyśmienitych, profesjonalnych warunkach, pod okiem doświadczonego personelu, może zadbać o swoje ciało, a jak wiadomo - w zdrowym ciele zdrowy duch. Jeśli masz dość ćwiczeń na otwartej siłowni na Vespucci pośród zgiełku plażowiczów, na poniszczonym sprzęcie - albo może nie chcesz jeździć w niebezpieczne rejony, gdzie działają siłownie - Soul & Body będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Pomysł na otworzenie tego lokalu narodził się właśnie w głowie Russella z powodów wyżej wymienionych - gdy sam budował formę swojego życia był zmuszony ćwiczyć na plaży lub w nieciekawych dzielnicach - więc jeśli nie skąpisz pieniędzy, by zainwestować w siebie - pomożemy Ci!

 

Oferta Soul & Body Fitness Club jest dość szeroka - zapomnij o wizytach w kilku lokalach, by zdobyć odpowiednie narzędzia do ćwiczeń, by następnie korzystać z ruchu na przepoconych ławkach Vespucci. My dla Ciebie, w jednym miejscu, zaoferujemy:

  • szeroki wybór suplementów wspomagających przemianę materii czy nabieranie masy mięśniowej - wszystkie atestowane i legalne,
  • konsultacje z dietetykiem, który specjalnie pod Twoje potrzeby ułoży Ci dietę, dzięki której osiągniesz zamierzony cel,
  • ćwiczenia z trenerem personalnym, tak jak wyżej: powiedz, czego potrzebujesz, a on dostosuje do Ciebie Twój trening,
  • boisz się tłumów? A może jesteś znaną osobą i czyhają na Ciebie paparazzi, zacierający dłonie na zdjęcie Twej osoby w przepoconym stroju, który wyląduje na stronach plotkarskich? Wynajmij prywatną salę, w której bez przeszkód i z profesjonalnym sprzętem oddasz się treningowi,
  • a jeśli nie interesuje Cię nic z powyższych - odwiedź nas i tak! Możesz po prostu zakupić karnet i ćwiczyć na swoich warunkach.

 

Nasz cennik jest wynikiem długiego planowania, wyliczania kosztów - by zapewnić wszystko na najwyższym poziomie i by w miarę możliwości każdy mógł chociaż co jakiś czas oddać się w nasze ręce i uformować ciało marzeń - a prezentuje się on następująco:

  • konsultacja z dietetykiem - krótka rozmowa mająca na celu zobrazowanie Ci czego Twoje ciało będzie potrzebować, by uzyskać formę, o której marzysz - $500
  • pełnoprawne wsparcie dietetyka - podjęcie współpracy z dietetykiem mającej na celu rozpisanie całej diety do Twojego programu treningowego - $1500
  • trening z trenerem personalnym - po krótkiej rozmowie mającej na celu ustalenie co chcesz tego dnia trenować poprowadzi on Twoją rozgrzewkę, jak i cały trening - $1000
  • prywatna sala - jeśli chcesz ćwiczyć w spokoju, to opcja dla Ciebie - $4000 - uwaga, możliwe zniżki na prywatną salę przy skorzystaniu z usług dietetyka/trenera/obu - ustalane indywidualnie z klientem
  • karnet - możliwość wejścia na salę i skorzystania z naszych sprzętów (uwaga: każdy karnet jest jednorazowy, tj. na jedną sesję treningową! W przyszłości możliwe deale na większy okres czasu.)- $150
  • suplementy: Crunchback - $650, Primal - $1000, Herculean - $1850
  • napoje: woda gazowana/niegazowana: $15, Red Bull Energy/Monster Energy/Monster Energy Zero: $20, Powerade Berry and Tropical/Melon: $25

 

cQrwlws.png

Muscle Gymnasium - Clinton Avenue, Downtown Vinewood - swego czasu dość popularna sieć siłowni, która popadła w ruinę po śmierci założyciela przez nieumiejętne decyzje biznesowe syna, który dostał sieć w spadku. Finalnie została zamknięta, a budynki wystawione na wynajem/sprzedaż. Właśnie w jednym z nich, w bezpiecznej dzielnicy, otwiera się Soul & Body Fitness Club. Nie można sobie wyobrazić lepszego miejsca! Downtown Vinewood odzyska siłownię, która będzie pierwszym wyborem lokalnej społeczności, jeśli chodzi o treningi - a planowo nasz lokal ma stać się pierwszym wyborem każdego mieszkańca miasta! Dodatkowo lokalizacja kusi małym parkingiem z boku; tak samo dużo miejsca jest przy chodniku przed lokalem. Nie czekaj, odwiedź nas!

 

 

OOC:

Z tej strony puvtxr, witam serdecznie - rozwijając wątki mojej postaci planuję ruszyć z swoim biznesem. Nie ukrywam, że będzie to mój pierwszy na Vibe, jednakże wszystkiego można się nauczyć, a jak widać powyżej plan na grę mam solidny. Gra mojego biznesu nie będzie polegać tylko na /o trening, by szybciej jotki leciały. Mam w planach stworzyć miejsce, w którym "simy" naszych graczy będą mogli klimatycznie poćwiczyć - nie ukrywam, że moja postać obraca się wśród celebrytów i jest to mój target właśnie, szczególnie z prywatnymi salami. Wszelkie dobieranie diety, treningi z trenerem - wszystko będzie w pełni klimatycznie grane IC, żeby z nużącego bicia jotek zrobić fajną i ciekawą grę. W planach mam także tworzenie jakichś mini-eventów, np. ćwiczenia z celebrytą, który obnosi się swoją sylwetką, dla polepszenia PR? Czemu nie. Grupowa joga? Brzmi ciekawie. Myślę, że rozpisałem wszystko, co miałem zamiar. Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez puvtxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Siłownia nieuchronnie zbliża się w kierunku otwarcia. Remont dobiega końca - architekt przechodzi samego siebie. Ruszył fanpage Soul and Body, na którym wstawiono sneak-peak w postaci zdjęcia recepcji.**

 

sngine_4036fa8a947b988e63552d3d8b698165.

((https://li.v-rp.pl/posts/80827))

Edytowane przez puvtxr
Juzi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Otwarcie siłowni przebiegło sprawnie i w dobrej atmosferze. Nie można mówić o tłumach, ale też nie można mówić o totalnym braku zainteresowania. Soul and Body pozyskało pierwszych klientów i jest na dobrej drodze ku rozwojowi.**

**Inwestycja w biznes trwa - w czasie targów R. Booth odwiedził stoiska Fuzzy, LS Pharm i Marlowe. Rozmowy na miejscu opłaciły się - w dniu otwarcia odbyła się rozmowa na linii Soul and Body - Fuzzy/Healife na temat współpracy. Za pewne można będzie dowiedzieć się czegoś na dniach.**

**Także w dniu otwarcia lokal zaszczycił swą osobą dyrektor Star Security. Po małych negocjacjach doszło do uścisku dłoni i podpisaniu umowy. Oficjalnie Soul and Body chronione jest przez Star Security.**

**Dodatkowo R. Booth za pomocą portalu Fiverr odnalazł programistę freelancera, który za $3500 zgodził się zaprogramować prostą apkę, w której znajdziemy cennik czy też umówimy się z trenerem personalnym na trening. Apka dostępna jest w app-store'ach.**

((https://discord.gg/TFrwMAUEeK))

**Dobrą informacją dla biznesu jest fakt, że już w dniu otwarcia zainteresowały się nim media - pojawił się artykuł o siłowni, wraz z krótkim wywiadem z właścicielem.**

((

 

Edytowane przez puvtxr
prada lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Doszło do podpisania umowy, a zatem oficjalnej współpracy Soul and Body & Fuzzy & Healife. Siłownia ogłosiła to na swoich social mediach. Asortyment powiększył się o energetyki, izotoniki, wody smakowe i soki sygnowane tymi markami.**

((https://li.v-rp.pl/posts/81254))

**Dodatkowo RONNIE na swoim livestream serdecznie polecił siłownię ze względu na prywatne relacje, jakie łączą go z R. Booth.**

 

 

Edytowane przez puvtxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Siłownia z dnia na dzień przyciąga nowych klientów. Wiele osób przyszło pierwszy raz i stwierdziło, że będą korzystać z jej usług już na stałe. Za pewne duży wpływ na to mają ruchy biznesowe wykonywane przez siłownię. Na LI została ogłoszona współpraca Soul and Body X Chocoa - w siłowni można zakupić nowe Chocoa Energy Bar. Dodatkowo odbyło się kilka innych rozmów i można spodziewać się wkrótce nowych współprac. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na Social-Mediach doszło do ogłoszenia dość niespodziewanej współpracy. Soul and Body ogłosiło partnerstwo z... LSPD. Każdy oficer LSPD ma -20% zniżki na usługi siłowni, a dodatkowo do niej mają powrócić treningi z oficerami dla publiki. Koszt będzie wynosić $100, a 30% dochodów będzie przekazywane na cele charytatywne**

((https://li.v-rp.pl/posts/82306))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin