Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/malibudreams] de janeiro


twice

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/673-de-janeiro

Nazwa postaci na którą nałożono karę: n/a
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Cheater.
Członek ekipy nakładający karę: malibudreams
Wyjaśnienie sytuacji: 
Cześć! 12 sierpnia zostałem zbanowany za używanie cheatów. Miałem znajomego, który jest obecnie na stałe zbanowany na serwerze za dlugotrwale używanie cheatów. Używał tego typu oprogramowania przez długi czas, co skłoniło mnie do wypróbowania go podczas wyścigów - korzystałem z trybu godmode, aby uniknąć leżenia na bw po częstych wypadkach z powodu złej synchronyzacji na platformie Alta. Popełniłem duży błąd, bardzo żałuję, zrzut ekranu z tego, jak uruchomiłem to oprogramowanie, został przypadkowo wysłany na jakiś serwer discord, a inna osoba wysłała go do administracji, gdzie dzień później zostałem zbanowany przez malibudreams. Rozmawiałem wtedy z nią i powiedziała mi, że szanse na unbana są niewielkie, choć biorąc pod uwagę okoliczności, chciałbym prosić o druga szanse, czy jest opcja wywiązania sie z tej 27-letniej banicji?
Ewentualne screeny/świadkowie: n/a

0MATY lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin