Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy.] Zdyniu


ZDYNI600

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4760-zdyniu/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Quentin Gardner
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Dodatek do kary/ Wstajesz po BW, rozstrzeliwujesz osoby dookoła i wychodzisz z gry
Członek ekipy nakładający karę: Teddy.
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć chciałbym ponownie się odnieść do bana mimo to że spectre dał mi jasno do zrozumienia abym odczekał karę. Chciałbym prosić o szansę i zmienienie mi kary ponieważ bardzo chciałbym zagrać na tym serwerze. Jeśli chodzi o akcję ponieważ nie napisałem tego w poprzedniej apelacji to akcja wyglądała tak że grałem sobie z pewnym graczem o nicku IC Nastia Petrova i wszystko było w porządku, odegrałem dla żartów że poprawiam sobie koszulkę i była widoczna broń. Osoba z którą grałem IC chciała uciec natomiast moja postać napierała i mówiła że jest to replika broni ta osoba uciekła w stronę ludzi którzy grali na vespucci ja też tam podszedłem i napierałem IC że broń którą miałem jest repliką po tym usiadłem sobie na schodach, a osoba z którą grałem uciekła bo się bała. Po chwili osoby grające tam podeszły do mnie i kazali mi spadać stamtąd, ja się jednak stawiałem. Po słownej sprzeczce podbiegł Rigoberto Cievalli który odegrał * Rigoberto Cievalli wjechal w klienta jak w worek. Po odegraniu na /me zaczął mnie dmić do bw bez szansy na moje odegranie po akcji była potyczka słowna na /b i gdy wstałem wyciągnąłem broń i zacząłem strzelać do jednej z osób odgrywając to. Samemu zostałem postrzelony przez Lovell Hellcap i wyszedłem z gry. Jeszcze raz wiem że odwaliłem maniane i chciałbym przeprosić, ale uważam że nie tylko ja byłem winny.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

 

Edytowane przez Zdyniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin