Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Doxey Family Brewings


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

  Banner.png


TLogoBialoZlote.png

 

Doxey Family Brewings - robocza nazwa przyszłego przedsiębiorstwa rodziny Doxey. Mimo braku biznes planu, możliwości finansowych oraz koordynacji przedsiębiorczej, młody Andrew jak i jego ojciec Malcolm powtarzali sobie wzajemnie, że na skale Paleto, są prawdziwym gigantem. Ich zbliżenie z browarnictwem przekazywane było z pokolenia na pokolenie dzięki opracowanemu przepisowi na unikalną konsystencję i smak ciemnego laggera, który w 1901 roku opracował pradziad Andrew w swojej małej warzelni. Piwo te jest kontynuowane w produkcji przez Malcolma i Andrew Doxey na skalę regionalną ograniczającą się na obecny moment do sklepików i zainteresowanych konsumentów w Paleto Bay. Cały kunszt piwowarski zaś znajduje się pod rodzinnym domem rodziny Doxey gdzie w niezbyt sterylnych warunkach w prowizorycznych kadziach zacierany, mieszany i leżakowany jest trunek rodzinny. Na rozwinięcie skrzydeł i ukazanie kunsztu produkcyjnego rodzinnej tradycji stawia młody Andrew, który chce zapomnieć o nieprzyjemnościach życia rodzinnego i skupić się na rozwoju osobistym jak i firmy. Przeciwnikiem zaś tej tezy jest jego własny ojciec, Malcolm, który uważa, że piwo produkowane przez ich rodzinę powinno pozostać w obecnym gronie do jakiego jest ono dostarczane a zwyczajny Amerykanin woli łyk Piswassera od czegoś z rodzimej produkcji stanu San Andreas.

 

 

 

Przyciete.pngAndrew Malcolm Doxey - urodzony 20.09.1997r. w Zonah Hospital w Los Santos. Syn Malcolma i Cynthi Doxey - średniozamożnych plantatorów posiadających kilka hektarów ziemi z uprawami chmielu i zboża. Rodzina od pokoleń produkowała wyroby piwowarskie na własny użytek oraz sprzedaż detaliczną, z której w głównej mierze utrzymywali rodzinę. Młodzieniec z Paleto ukończył high school i pozostał w rodzinnym domu chcąc pomóc ojcu przy uprawie roli. Gdy jego matka zmarła ze względu na wykrytego nieuleczalnego raka żołądka młody Andrew załamał się. Widać to również było po jego ojcu, który popadł w nałóg alkoholowy po stracie ukochanej osoby. To właśnie wtedy nad rodzinę nadeszły czarne chmury. Gburowaty, zamknięty na świat i odcięty od realiów dwudziestego pierwszego wieku ojciec starał się żyć z miesiąca na miesiąc przerabiając chmiel w złoty płyn okraszony dobrymi procentami. Nie pozostawiał suchej nitki na pracownikach, którzy za niego zapieprzali w polu by ten miał zbiory. Andrew sporo myślał nad doczesnym życiem i perspektywami. Wielokrotnie spierał się z ojcem iż powinni wyjść z lokalnych ryneczków i rozpocząć produkcję masową, zwłaszcza, że posiadają unikalny przepis własnej roboty przekazywany przez pokolenia kolejnym mężczyznom rodziny. To właśnie tutaj zaczyna się historia młodego Andrew, który chce mały, niezarejestrowany, rodzinny interes wynieść na wyżyny miasta Aniołów i sięgnąć po rąbek złota do swojego worka dzięki determinacji, możliwościom i ambicjom. Gdy osiągnie ustalone cele - zamierza dalej układać swoje plany, lecz jest jedna ogromna przeszkoda. Jego własny ojciec.

Co zrobi Andrew? Bezczelnie sam weźmie interes rodzinny w swoje ręce i przejmie wszystko czego uczył go ojciec omijając go jak pachołek, czy też przekona starego gbura do otworzenia przedsiębiorstwa w myśl nowoczesnego biznesu piwowarskiego?

Spoiler

 Witam wszystkich! Postanowiłem, że tym razem wyjdę z dość ciekawym i sprawiającym w głównej mierze mi przyjemność z gry character developmentem, w którym nie mam "wszystkiego" na start a systematycznie docieram do kolejnych kamieni milowych na mojej postaci by rozwijać się i działać w segmencie, który obrałem - czyli przemysł alkoholowy. Nie opisałem też w dużej mierze zamysłu i konkretnych planów na moją postać, gdyż chce to pokazać w grze i zaciekawić ewentualne osoby trzecie nad dołączeniem do projektu by wspólnie pograć coś ciekawego. Jak wcześniej wspomniałem w temacie na początkowym, dość długim epizodzie mojej postaci będę grał w Paleto i okolicach więc jeśli kręcą Cię klimaty amerykańskiego miasteczka rolniczego i tenże klimat, odzywaj się na PW!

 

Holuś, Verisa, Piklo i 15 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin