Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Teddy]Borytoko


Borytoko

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7964-borytoko/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę:  Trey Carter
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada 
Powód nałożenia kary: ,,
Szukasz na siłę prowokacji na Vespucci wśród losowych osób. Grasz polskie podwórko, strzelasz bez większej podstawy. Zastanów się nad tym, jak kreujesz postać''
Członek ekipy nakładający karę: Teddy
Wyjaśnienie sytuacji: Jakiś losowy typ na vespucci przyczepił się do mnie , zwyzywałem go i wezwał brata, który potem chciał mnie pobić, a więc odegrałem, że lekko pokazuje klame która wystaje zza paska po czym zamiast odpuścić wiedząc, że mam broń to chciał mi przywalić dalej i mnie wyzywał. Po czym moja postać IC wkurzyła się i wyciągneła broń i dalej robił to samo ( nawet screen jest poniżej) a więc zastrzeliłem go.
Ewentualne screeny/świadkowie: (typ nie szanował życia i sam tego chcial ) 

image.png.3c03a8a5cd616ce97003636ce4b96f7d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam całą sytuację, rozmawiałem nawet z nimi. Wiedzieli co zrobili źle, ale to Ty pierwszy zacząłeś szukać pretekstu i wolałeś bawić się w gangstera. Czekałem na Ciebie po restarcie, żeby to wyjaśnić, ale nie wracałeś. Jestem w stanie zgodzić się za odblokowanie postaci w zamian za 200 minut AJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin