Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[QB #1] Nowo otwarta ekskluzywna siłownia na...


Emka

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png?width=960&height=316

Written by Martina Patterson
OCT 06


sngine_fa89db6c89a33c671d5dcee7c70a2f28.pngNowo otwarta ekskluzywna siłownia na Downtown Vinewood o nazwie Soul & Body Fitness Club znajduje się dokładnie na Clinton Ave, co jest świetną lokalizacją. Do tego wszystkiego dochodzą zabezpieczenia, które posiadają, co tworzy to miejsce naprawdę bardzo bezpieczne. Miałam okazję już dziś tam ćwiczyć i jednie co mogę powiedzieć, to jest naprawdę EKSTRA! Sprzęty są nowe, wysokiej klasy oraz wnętrze wykonane przez Ricciardi Architectural Office jest stworzone z najwyższą starannosią, przez co lokal jest naprawdę ekskluzywny. Posiadają personel, który pomoże nam zbudować nasze ciało, tak jak tego chcemy, nie robiąc sobie przy tym krzywdy. Na miejscu mamy możliwość zakupu legalnych suplementów oraz możliwość wynajęcia prywatnej sali, jeżeli jesteśmy na przykład introwertykiem i chcemy ćwiczyć w pojedynkę, ze znajomymi, lub trenerem personalnym. Udało mi się dziś porozmawiać z głównym właścicielem lokalu Russell'em Booth, który udzielił mi krótkiego wywiadu.

 

n0PPAvw.pngMartina Patterson: Minęły ponad trzy godziny od otwarcia lokalu, wszystko poszło zgodnie z planem?


Russell Booth: Tak, myślę, że tak. Skłamałbym, gdybym powiedział, że były tłumy - ale wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano. Konsekwentnie pracujemy na swój sukces - mieliśmy dziś pierwszych klientów, zaciekawionych ludzi, a to najważniejsze.


Martina Patterson: Jest to twoja pierwsza działalność? Otwierałeś to wszystko sam, czy masz jakichś wspólników?


Russell Booth: Tak, jest to moja pierwsza działalność. Razem ze mną prowadzi to mój kuzyn, Jorge, którego serdecznie pozwolę sobie pozdrowić.


Russell Booth: Nie ukrywam, że większość obowiązków leży na mojej głowie, kuzyn pomaga mi. Ale de facto głównym właścicielem, wpisanym w dokumenty, jestem ja. On jest współwłaścicielem, oferującym mi nieocenioną pomoc psychologiczną, jak i na miejscu, fizyczną.


Martina Patterson: Dlaczego wybór padł akurat na Fitness Club? Planujesz w przyszłości otworzyć inne działalności pod logiem Soul & Body? Jakieś ciasteczka, batoniki, napoje?


Russell Booth: Wybór na Fitness Club padł z prostego powodu - nie ma wielkiego wyboru co do takich miejsc w naszym mieście. Jest otwarta siłownia na Vespucci, a chyba nie muszę nikomu mówić, jakie tam jest towarzystwo... Plus ostatni wybuch samochodu pułapki, wcale nie napawa optymizmem, by tam zaglądać... To samo niestety można powiedzieć o Davis. Co prawda istnieje dla nas konkurencja na Strawberry, ba, korzystałem z niej z 'braku laku', jak to się, jednakże też oglądałem się za siebie za każdym razem, gdy tam byłem. Brakowało miejsca, w którym bezpiecznie można zadbać o swoje zdrowie, o swoją sylwetkę. W mojej podróży z siłownią brakowało mi też kogoś, kto mógłby wskazać mi drogę, doradzić dlatego postanowiłem wyjść temu naprzeciw - miejsce, w którym możesz ćwiczyć, miejsce, w którym zaopatrzysz się w stuprocentowo legalne, bezpieczne suplementy - miejsce, w którym trener personalny i dietetyk pomogą Ci w uzyskaniu formy marzeń. To mi przyświecało i przyświeca, taki jest plan. Co do rozszerzenia działalności - jest zdecydowanie za wcześnie, by o tym rozmawiać, to dopiero pierwszy dzień, który kosztował nas wiele pracy. Co do ostatniej części pytania... Na ten moment nie mogę niczego zdradzić, jednak jestem już po pierwszych biznesowych spotkaniach i już niedługo ogłosimy oficjalnie przeróżne współprace, które poszerzą oferowany przez nas asortyment na miejscu.


Martina Patterson: Świetnie, mogę ci pogratulować sukcesu i biznesu w tak fajnym miejscu oraz życzyć szczęścia w dążeniu do celu.


Russell Booth: Dziękuję bardzo, na pewno się przyda. Zachęcam każdego do przekonania się na własnej skórze o jakości świadczonych przez nas usług.


 

sngine_4036fa8a947b988e63552d3d8b698165.pngfbKJeSi.pngG0PYbIy.png

Edytowane przez Emka
Madeleine, Juzi, aikon i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin