Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

 [GRA/ malibudreams proplayer1112222 blokada postaci


LcLc

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/16771-proplayer1112222/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę:lilly mi 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)blokada
Powód nałożenia kary:
Zginęła w wypadku podczas ucieczki przed LSPD (marne kreowanie postaci, kłamstwa)
Blokada postaci
Członek ekipy nakładający karę: @malibudreams
Wyjaśnienie sytuacji:wiec tak napisalem do chlopa co byl poddawany przez pd ze nie ma jaj wsiasc odjechalem na zakret on wsiadl wiec dostalem pita dsycna na vespuci jak zwal tak zwal nie wiem wiec zaczałem uciekac podczas ucieczki pojechalem na trasa zwana przezemnie seu 5 na ktorej wylecialem z drogi po tem przyszla malibu kiedy zabrali tego chlopa co tez sie ze mna rozbil nie ma blokady postaci ostatnio jak go spotkalem to mnie zwyzywal na pw od nobow ze nie umiem proawdzic i dalem sie wjebac za przeproszeniem w kare postaci a on nie mial nazwisko love dalej nie pamietam jak mial mam nadzieje ze rozpatrzy to malibu a nie ktos inny
Ewentualne screeny/świadkowie nie chyba ze chlop co uciekal ze mna

 

Edytowane przez proplayer1112222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin