Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[10/10] LIVE stream HeatherOfficial - Q&A #2


Madeleine

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.c6a3f1fda67caf38842d66be041c5002.png


**Wieczorem 10 października, koło godziny 20:00 na social mediach Heather Baxter został uruchomiony LIVE. Wraz z Heat' pojawiła się na nim MOXXXY, która grała na ostatniej imprezie w Clouds Night Club w roli DJ. Live stream dotyczył w głównej mierze premiery singla KISS ME. Dziewczyny prowadziły go w sposób nieco luźniejszy, wchodziły w interakcje z niektórymi komentującymi.**

 

* MOXXXY odsunęła szybę w dół, nachyliła się i zaczęła przeglądać w bocznym lusterku.
* Heather Baxter palcem odblokowała ekran telefonu, włączyła odpowiednią aplikację i odpaliła nagrywanie LIVE. W tym samym momencie kamera obejmowała obie kobiety.
* MOXXXY otworzyła usta, zaczęła palcem sunąć po zębach.
Heather: MOXXXY, nagrywa się...
MOXXXY: AIT, DOBRA, JEST IDEALNIE. CO? KURW.
* Heather Baxter spojrzała na dziewczynę, parsknęła śmiechem.
H:
Yeah, jesteśmy na wizji...
* MOXXXY zaczęła się telepać na boki i energicznie wymachiwać rękami we wręcz komiksowej panice.
H: Dobra, anyways. Ayooo, guys. Z tej strony Heat' i... MOXXXY, moja kumpela. Miałam być dzisiaj tylko ja... Ale...
M: O YO YOOO! WASSUUUUUP?! TU WASZA KRÓLOWA NIGHT SANTOS, JEDYNA I NIEPOWTARZALNA MOXXXY!
* MOXXXY wbiła się w trakcie wypowiedzi Heather, machając do kamery, strzelając groźne miny i na koniec głupkowato się uśmiechając.
* Heather Baxter spojrzała na dziewczynę i widząc jej entuzjazm parsknęła śmiechem. Szturchnęła kobietę ręką, po czym wróciła wzrokiem przed siebie.
* MOXXXY szczerząc zęby w dumnym uśmiechu wróciła na pozycje. Zaparła się o drzwi, wystawiając łokieć za odsunięte okno.

H: Yeah, MOXXXY jest po prostu MOXXXY, right? W każdym razie, obiecałam wam nocą livestream, żebyście mogli w końcu być nieco na bieżąco. Nie odzywałam się - przyznaję się, miałam trochę problemów w życiu prywatnych. Ale nie będę się dłużej nad tym rozwodzić i przejdę do sedna. Jeszcze raz cześć wszystkim, którzy dopiero dołączyli.
* Heather Baxter wystawiła łokieć za szybę, oparła rękę o drzwi.
* MOXXXY nachyliła się w kierunku Heather by bardziej wejść w kadr. Posłała słodki uśmiech do kamery, uniosła prawą dłoń i złożyła palce w znak pokoju.

M: HIII!
H: Mam dla was niespodziankę, właściwie będzie ona dosłownie za chwilę dostępna dla was na moim kanale vTube. Prace nad singlem dobiegły końca, już dzisiaj wam mówię, że niebawem premiera. MOXXXY, możesz przeczytać co kto pisze? Ciężko mi prowadzić i robić to jednocześnie z czytaniem..
* MOXXXY nachyliła się do telefonu, zadzierając przy tym głowę do góry. Początkowo zamiast czytać czatu zaczęła stroić głupkowate miny do oglądających, wybuchając przy tym cichym chichotem.
M: Fire emoji. Heart emoji. Fire emoji. Fire emoji. Serca, serca, serca, więcej serc.
* Heather Baxter spojrzała kątem oka na dziewczynę, wybuchła śmiechem widząc jej głupkowate miny. Dłonią sięgnęła po okulary, zdjęła je z nosa i odłożyła pomiędzy fotelami.
M: DUUH LUDZIE ZARAZ BĘDĘ RZYGAŁA TĘCZĄ, STAPH, WIEM, ŻE JĄ KOCHACIE ALE POROZMAWIAJMY. OH! Wildboyz22 pyta się o czym będzie kawałek... Wildboooooooyz, ZAIMPONOWAŁEŚ MI TERAZ. To tylko taka ksywka czy na żywo też jesteś taki WIIIILD?
H: WILDBOYZ!
* MOXXXY podrzuca wymownie brwiami do kamery i wybucha śmiechem.
* Heather Baxter skupia się w większości na prowadzeniu, chociaż w pewnych momentach zerka na ekran telefonu.

H: Poważnie... Teraz mnie wybiliście, bo... Kawałek jest o kimś, za kim po prostu tęskniłam. Napisałam tekst jeszcze przed powrotem do LS na stałe, czyli jakoś od lipca ten kawałek się nieco kurzył. Jest to bardzo personalny tekst, w końcu każdy wie JAK WIELKĄ MOC MA W SOBIE MIŁOŚĆ, right MOXXXY?
* MOXXXY otworzyła usta, udała dźwięk wymiotny.
H: HEEEEY, wcale nie... Love story bywa fajne, a singiel jest serio wart czekania na premierę. Beat do niego stworzył ASTRO - wielkie dzięki dla niego.
* Heather Baxter wystawiła rękę w stronę kamery, robiąc znak pokoju.
* MOXXXY posłała do kamery kciuka w górę. Zaraz to znowu się zbliżyła, szczerząc się zadziornie i tajemniczo.

M: Gdybym to ja zrobiła to tego live by nie było bo byłby to zbyt potężny beat DAAAAMN.
* MOXXXY wybuchła maniakalnym śmiechem i wróciła na miejsce.
* Heather Baxter stuknęła palcem w ramię MOXXXY.

H: MOXXXY, chcesz mi zrobić beat? Użyczę Ci głosu, bo sama... No wybacz, ale nie nadajesz się.
* Heather Baxter parsknęła śmiechem i dłoń położyła z powrotem na kierownicy.
M: KTO BYŁ OSTATNIO W CLOUDS RĘKA DO GÓRY.
* MOXXXY zerwała się do kamery, wpatruje się w obiektyw mrużąc powieki i kiwając głowa na boki.
* Heather Baxter podniosła momentalnie rękę do góry, uderzyła w podsufitkę.

H: JA!
M: TAK, TAK, WIDZĘ WAS! CHCECIE USŁYSZEĆ HEAT W ZUPEŁNIE INNEJ WERSJI? GWARANTUJE WAM, ŻE TO BĘDZIE LIVE EXPERIENCE, KTÓREGO NIE ZAPOMNICIE I BĘDZIE WAS NĘKAŁ PO NOCACH.
H: WOOOHOO! Nie, żebym pracowała już nad swoją EP, ludzie... Ale kawałek z nią, to byłoby arcy, ARCYDZIEŁO, fuck!
* MOXXXY słysząc powiadomienia Invadera odsunęła sie na miejsce i zerknęła na telefon, zaraz to wybuchła gromkim śmiechem.
M: CO GOŚĆ MA ZA WĄSA, O KURWA. PHAHAHAHA.
H: CO? POKAŻ.
* MOXXXY odwróciła ekran do Heather.
* Heather Baxter obróciła głowę w stronę telefonu MOXXXY, po czym parsknęła śmiechem i wróciła wzrokiem na drogę.

H: Dobra, powiem Ci coś jeszcze lepszego. Kumpluję się z tym gościem. BOOTH, O TOBIE MOWA, SUKINKOCIE!
* MOXXXY wybuchła kolejną salwą śmiechu.
M: DAAAAAAAMN, HEAAAAT! NIE WIEDZIAŁAM, ŻE GUSTUJESZ W TAKICH FRANCUSKICH WĄSACH. Nieeeeeźle, sheeeeesh.
H: PRZECIEŻ MÓWIĘ, ŻE KUMPLUJĘ SIĘ. To wszystko.
* MOXXXY gwizdnęła przeciągle kompletnie rozbawiona.
* Heather Baxter przybliżyła odrobinę głowę do ekranu telefonu, na którym włączony jest live.

H: Błagam was, nie zadawajcie mi pytań o Ronniego... Yeah, widziałam jego live i pozostaję przy tym samym stanowisku. Nie mam po co komentować sytuacji. I tak, singiel jest o nim, był pierwszą osobą która go usłyszała w wersji gitarowej.
* Heather Baxter spoważniała odrobinę, starając się nie pokazywać zbytnio negatywnych emocji, potem po prostu wzięła głębszy wdech i się uśmiechnęła do samej siebie.
M: Miłośc, kasa, miłość, kasa, ruchanie, miłość, kasa. Fuck meee. Dlaczego sztuka tak często kręci się wokół tych tematów? HEY, LUDZISKA!
* MOXXXY zerwała się do kamery, zadarła głowę do góry.
H:
Zapomniałaś o narkotykach, girl.
M: CZY TYLKO JA MAM OCHOTĘ POSŁUCHAĆ JAKIEGOŚ GIGA BANGERA O KAPIBARACH? SŁOWO, POWAŻNIE!
H: Przecież to samo w sobie będzie memem, laska.
M: KAPIBARY TO ŻYCIE! ZAPAMIĘTAJCIE TO!
* MOXXXY kończąc zdanie złożyła z palców serce i posłała je do obiektywu.
H:
Ayyy, guys... Mam psa. Widzieliście mojego border collie? MOXXXY, daj go do kamery... PATRZCIE JAKI SŁODZIAK.
* MOXXXY pisnęła od razu na myśl o czworonogu. Oddaliła się od kamery i sięgnęła po czworonoga ze swoich kolan. Podniosła go, tuląc go w ramionach do siebie i nachyliła się wraz z nim by kamera ich złapała.
M: OD DZIŚ WABI SIĘ TIMMY, JEST NAJSŁODSZYM PRZYSTOJNIAKIEM JAKIEGO W ŻYCIU POZNAŁAM I NIE ODDAM GO NIKOMU.
* MOXXXY rozbawiona odwróciła lekko psiaka w kierunku kamery, cały czas zapewnia mu wygodne położenie.
M: PRZYWITAJ SIĘ ZE SWOIMI FANAMI TIMMY!
* MOXXXY objęła jedną ręką za łapę czworonoga i pomachała do kamery.
M: HIIII GUUUUUYS!
H: TIMMY...? Stara, ten pies nie miał imienia. DAMN, dopełniasz nas kompletnie, byłaś brakującym ogniwem w moim życiu! OH YEAH.
* MOXXXY rzuciła wysokim, wręcz piskliwym głosem, wyraźnie nie kryje, że nie potrafi w brzuchomówstwo. Nachyla twarz i chowa ją w główce czworonoga, składając na niej serię cmoknięć.
* Heather Baxter przybliżyła swoją głowę do ekranu, widząc jak dziewczyna obok mizia zwierzaka. Podrzuciła brwiami, przypominając sobie o swoim planie.

H: AH, NO, WŁAŚNIE. SŁUCHAJCIE, LUDZIE! Właśnie na mój kanał na vTube wleciała niespodzianka - ENJOY!
* Heather Baxter odsunęła się i poprawiła w fotelu, nucąc pod nosem melodię swojego singla.
M: Ja się boję co ona wymyśliła. To pieprzona psycholka, słowo...
H: TO TYLKO KRÓTKI FILMIK, STARA.
* MOXXXY mruknęła nie podnosząc twarzy z głowy czworonoga. Obejrzała się na Heather spod byka i podrzuciła brwiami.
* Heather Baxter spojrzała krótko na kumpelę, podrzuciła brwiami i patrzyła na nią nieco dłużej niż powinna.

H: NO CO?
M: PATRZ NA DROGĘ PIZDO!
* MOXXXY poderwała głowę rzucając głośno.
Heather Baxter mówi: SPADAJ, ŁACHUDRO.
* Heather Baxter parsknęła śmiechem i pokręciła głową na boki.
M: PAMIĘTAJCIE KOCHANI. DRIVE SAFE AND RESPONSIBLE! NIE TAK JAK TA PSYCHOLKA.
* MOXXXY nachyliła się do kamery i rzucając "przekaz" zaczęła gestykulować wskazującym palcem każde słowo.
H: Yeah... Uwielbiam tę laskę... SPADAJ, TERAZ JA MÓWIĘ.
* Heather Baxter dotknęła zewnętrzną stroną ręki ramienia kobiety, chciała ją odepchnąć w bok.
* MOXXXY rozbawiona odsunęła się na bok, wróciła do zabawy z czworonogiem.

H: GUYS, wróćcie na mój kanał za tydzień. Równo tydzień, a będziecie mogli posłuchać KISS ME na spotify i vTube. W tygodniu pochwalę się fotą na okładce. Ale no... Mam tam niebieskie włosy. I zastanawiam się czy do nich nie wrócić. MOXXXY, jak myślisz?
* MOXXXY wyrwana z transu nucenia /you should call me kawaii/ obejrzała sie na Heather.
M: NIEBIESKI NEON I RÓŻ, FUCK YES.
* Heather Baxter patrzyła na MOXXXY jak na idiotkę.
H: Ja wiem, że jesteś w braindance każdego dnia, ale nie rób z mojej premiery cyberpunkowego dzieła, aight? To uniwersalne love story, girl...
* MOXXXY zagestykulowała dłonią paplaninę, krzywiąc się i strojąc głupkowate miny.
M:
Blah, blah, blah... Nie znasz się...
H: Guys, chciałam bardzo odpowiedzieć na wasze dzisiejsze pytania, ale z MOXXXY poszło nieco... Za długo. Dajcie znać w komentarzach na vTube jak wam się podoba teaser. MOXXXY, chcesz coś jeszcze powiedzieć zanim pójdziesz spać??
M: Pójdę spać? WAIT WHAT. JEŚLI NIE WRÓCĘ DO DOMU TO MACIE TUTAJ DOWÓD KTO ZA TYM STOI, AAAAA!
* MOXXXY pisnęła i zaraz to wybuchła głupkowatym śmiechem.
M: HEEEY! Sprawdzajcie twórczość tej laski bo serio wkłada w nią dużo serducha. KOCHAM WAS!
* MOXXXY wydęła usta w dziubek, zadarła głowę do góry i posłała serce z palców do obiektywu.
H:
CZYJAŚ GŁOWA DZIŚ POLECI! PHA, MY WAS KOCHAMY! ŚPIJCIE SPOKOJNIE, GUYS!
* Heather Baxter w czasie swoich słów przejechała palcem wskazującym po szyi. Wystawiła palec do telefonu, wcisnęła odpowiednie miejsce i tym samym zakończyła livestream.

**Podczas livestream prowadzonego przez Heather i MOXXXY, na kanale HeatOfficial w serwisie vTube pojawił się teaser-niespodzianka. Był to początek singla KISS ME, którego premiera została zapowiedziana przez dziewczynę na kolejny poniedziałek**

LYRICS:

 

[Chorus]
Podnieś wzrok, spójrz na mnie, stoję tuż przed tobą
Chcę dziś twojej uwagi
Ciągle wspominam to co między nami było
Chciałabym czas zawrócić
Całuj mnie
Przy tobie byłam szalona
Chcę znów posmakować tego
Więc chodź pocałuj mnie

MATERIAŁ NIE PODLEGA WYCENIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin