Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[10.17.22] [LIVE] Aisha Huxley


wink

Rekomendowane odpowiedzi

DOMOAhZ.jpg**16 października po godzinie 16;30 Aisha Huxley odpaliła livestreama ze studia, z którego zdjęcie wrzuciła poprzedniego dnia na story. Live odbył się zgodnie z jej zapowiedzią w opisie zdjęcia dodanym 5 minut wcześniej. Podczas krótkiej transmisji dziewczyna odpowiedziała na kilka pytań związanych z zapowiedzianym tego samego dnia podcastem, oraz pogadała o swoich ostatnich ruchach w socialmediach.**

Hejka wszystkim, z góry mówię, że to raczej będzie taki strasznie krótki live, bo zaraz muszę lecieć ze studio, a później już raczej nie będę miała czasu go odpalić, więc postram się odpowiedzieć na jak najwięcej szybkich pytań. Nie będę się zbędnie rozgadywać i od razu przejdę do czytania pytań.

**Dziewczyna schyliła się delikatnie do przodu, zaczęła czytać pytania.**
Co to za podcast? O czym on tak właściwie będzie
Głównie podcast będzie polegać na takiej dość luźnej rozmowie, czymś w formie wywiadu z gośćmi, bo tak – na pewno usłyszycie gości.
Jakieś info kto wystąpi gościnnie?
No i tu pojawia się problem, bo jestem świeżo po nagrywkach pilotażowego odcinka w którym zdradzam pierwszego gościa. Dlatego nie wiem czy warto to mówić tutaj. Ale może zrobię to tak – jeśli zrozumiecie o co mi chodzi to będziecie wiedzieć kto wystąpi gościnnie, jak nie – obejrzycie odcinek pilotażowy. Podpowiedź to pegassi.
Skąd tak właściwie wzięła się nazwa podcastu? Co ona oznacza?
Nazwa podcastu. To dopiero ciekawe pytanie, bo nie ma ona żadnego specjalnego znaczenia, zwyczajna nazwa, którą podsunęła mi jedna znajoma osoba, tyle.
Raczej starczy pytań o podcast, reszty dowiecie się na dniach gdy wyląduje na streamingach. Możecie zadawać pytania o co tylko chcecie.

Dlaczego ostatnio atakowałaś Tori Ramirez? Skąd ten hejt w jej stronę?
Nie wiem co skłoniło was do nazywania tego hejtem, ja nic do niej nie mam i nigdy nie miałam. Moje wypowiedzi nie miały zostać odebrane jak hejt, a jak już zwykły komentarz co do sprawy i konstruktywną krytykę. Nie dziwię się dziewczynie, że jest zagubiona, sama pewnie bym była w takiej sytuacji no i w sumie widać, że coś jest tam widocznie nie tak – zresztą to raczej nie jest moja sprawa na ten moment, a jak już to potencjalny temat na podcast. Chociaż wątpię, że przyjmie zaproszenie, haha.

**Aisha zaśmiała się, poprawiła pozycję na krześle i od razu przeczytała kolejne pytanie.**
Zobaczymy od ciebie coś więcej niż podcast w przyszłości
Zdecydowanie tak, ale nie chcę jeszcze niczego zapowiadać, bo mam to do siebie że jestem leniwa i wezmę się za zapowiedzi rzeczy, które nigdy nie dojdą do skutku bo mi się odechce. Zresztą to samo z podcastem – nie będzie on jakiś regularny, bo zwyczajnie chcę go prowadzić raczej sporadycznie, jak coś się wydarzy.
Tak jak mówiłam, dzisiaj raczej krótki live, ale następnym razem postaram się nadrobić i pogadam z wami dłużej – ja lecę więc papa.

**Dziewczyna pomachała ludziom zgromadzonym na transmisji, pożegnała ich uśmiechem i zakończyła livestreama.**

((MATERIAŁ NIE PODLEGA WYCENIE))

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin