Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[PROJEKT IC] Ferrero Deli & Butcher Shop


gothamcityfinest

Rekomendowane odpowiedzi

DeliShop.png

FERRERO DELI & BUTCHER SHOP to nic innego jak sklep z produktami żywnościowymi takimi jak bułki z wybranymi produktami zrobione w piekarniku lub makarony gotowe do kupienia, również gazety, zabawki, napoję i inne potrzebne gadżety do użytku codziennego, jednym z pierwszych założycieli przedsiębiorstwa był niejaki Richard Ferrero DiCaro czyli dziadek Paula DiCaro przyszłego zarządce lokalu, od zawsze Deli Shop wyróżniał się na tle sympatycznej muzyki oraz sympatycznego przyjmowania ludzi, każdy z każdym się tam znał a nazwisko DiCaro świeciło po ulicach ze względu na najlepszą obsługę którą mogli sobie zapewnić w Deli. Od pewnego czasu biznes został wstrzymany ze względu na konkretny remont który potrwał dość długi czas ze względu na połączeniu się z rzeźnikami z firmy Balsamo SlaughterHouse którzy weszli w współpracę z nowymi zarządcą Paul DiCaro. Mężczyzna czyli Paul przejął rodzinny interes po śmierci jego rodziców podczas jego trzydziestych urodzin, został mu przypisany biznes który najlepiej progresował ze względu na korzenia oraz na znajomości Paula często zjawali się tam szemrani kolesie którzy wykorzystywali ten lokal jako dodatkowa funkcja do ich tajemniczych interesów, wkrótcę Deli Shop stał się tak naprawdę dystrybucją nielegalnych rzeczy pod maską miłej obsługi oraz świeżego jedzenia. Mimo tego firma prosperowała świetnie bez żadnych przerw, nawiązywała chętniej współprace z innymi również firmami transportowymi którę finalnie i tak się łączyły w współpracę z szemranymi osobami.



LOKALIZACJA.

Spoiler

image.png.58bd2f40bd40a7e72e1d00c3fa6af019.png

OOC
Hey! chcę założyć Deli Shop dostępny dla graczy pod projektem przestępczym The Pungitore Crew w którym zamierzam prowadzić fabularny sklep po swoich przodkach który będzie miał dostęp do różnych eksluzywnych gadżetów którzy gracze będą mogli kupować, głównie projekt będzie również przykrywką do przemytów lub różnych nielegalnych zbiorowisk jako iż moja postać będzie współpracowała z kilkoma firmami spod szydlu TPC i na pewno nie będzie brakować oryginalności, planuję również wytworzyć przedmioty unikalne dla graczy mniejsze, typu - gazety, naklejki, jedzenia, energetyki, prezerwatywy oraz inne rzeczy do użytku również chcę zrobić interior połowiczny czyli jedna połówka = Deli Shop druga połówka = butcher, póki co nie mam gracza który by mógł fabularnie poprowadzić jedną z połówek lecz wydaję mi się że nie potrwa do długo oraz dopiszę do do aplikacji jeżeli ktoś będzie chętny, licze na pozytywną ocenę bo to na pewno będzie pasować do backgroundu mojej postaci oraz do fabuły organizacji i mojej!

Edytowane przez YourMercy
trawozer i Vitolo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin