Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] "wszystkich" do spółki.


WujekEddy

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, postaram się tak krótko jak to możliwe, natomiast dla bardziej zainteresowanych grą - zalecam do zapoznania się z całą treścią... przede wszystkim zacznę od tego czego konkretnie szukam, a prawdę mówiąc szukam dosłownie każdego i nie po to aby lecieć na "masówkę", a nasz projekt opiera się na grze IC, szczególnie mówię tutaj o grze w biurze... i zaraz pomyślisz sobie, co ciekawego można grać w biurze? A no prosta sprawa, u nas każdy zajmuje się czymś innym, są stanowiska które niekoniecznie mają jakiekolwiek zastosowanie skryptowe czy muszą wykonywać funkcję, która będzie jakoś bezpośrednio mała wpływ na biznes, a liczy się to jak urozmaicisz grę wszystkim dookoła siebie... bo dla czystego przykładu, mamy u siebie ludzi takich jak; technik informatyk/ branża IT, szkoleniowiec ds. produktu - i tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń bo oferujemy wszelakie stanowiska, która chociażby w minimalnym stopniu będą miały szansę coś wprowadzić do naszej gry.

I teraz tak... czym się wyróżnia gra u nas względem innych spółek? A no chociażby tym, że nie jest to sztywne "korpo", gdzie do pracy przychodzisz w określonym dress-code, krawat, marynarka itp. - tutaj powiedzmy, że jesteśmy takim mikro google, gdzie przychodząc do pracy czujesz swobodę, rozpoczynasz pracę od zrobienia sobie kawy, zjedzenia śniadania i wtedy wygodnie siadasz we własnym biurku lub biurze (u nas każdy otrzymuje swoje stanowisko pracy, aby natomiast zwiększyć 'immersję' rozgrywki, każdy z pracowników otrzymuje 40 obiektów do wykorzystania w interiorze dla siebie by takowe biuro przyrządzić pod siebie aby jak najlepiej odwzorować charakter swojej postaci) Przechodząc zatem dalej, podczas samej rozgrywki zależy nam na interakcji względem współpracowników i jeśli załóżmy masz ochotę pójść na pomieszczenia socjalnego to idziesz sobie do pomieszczenia aby pograć na konsoli ze znajomym... co chcę zatem przekazać w tej streszczonej formie przedstawienia gry? Chcę wam zobrazować czym jest nasza spółka, chcę pokazać że nie jesteśmy sztywną firmą i przede wszystkim zależy mi na tym aby miło wam się spędzało czas w siedzibie naszej firmy.

Co oferujemy/Benefity, które są dla każdego pracownika to; własne biuro/stanowisko pracy/system premii za aktywność w biurze/brak sztywnego grafiku do bicia dutki/$2000 paydaya i dodatkowo dla każdego pracownika, który przepracuje u nas minimum ten tydzień/dwa - abyśmy mogli się upewnić, że zostaniesz na dłużej... oferujemy samochód służbowy oraz własny mini-apartament.

Czego oczekuję? W pierwszej kolejności to postać, która w żaden sposób nie jest powiązana z jakąkolwiek organizacją przestępczą, pomysłu na postać, to znaczy że nie szukamy osób, które będą pobierały paydaya i od siebie nic nie dadzą lub również nie będą w stanie zorganizować sobie gry we własnym zakresie, do tego wszystkiego wasza postać MUSI być postacią główną, wszelkie poboczne całkowicie odpadają. I ostatnią rzeczą to aktywności głównie w godzinach wieczornych.

Słowem zakończenia... cała gra opiera się przy spółce Dragon Vape - czyli wyrobów nikotynowych w formie epapierosów/liquidów i spokojnie, bo by u nas pracować nie musicie być specjalistami w tym zakresie, gdyż będzie to zawsze dodatkowa gra dla naszego szkoleniowca, natomiast zależy mi abyście się wczuli w grę i nawet jeśli nie zawsze ktoś będzie w biurze - bo wiadomo, że jeszcze jako nowa spółka nie mamy zbyt wielu osób, to z własnej woli wbić, odegrać coś związanego z waszym obowiązkiem i mieć chęci do wspólnej gry przy luźnej spółce. Gdyby były jakieś pytania, kontaktować się można ze mną przez DC; WujekEddy#2255
lub poprzez PW forum

 

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin