Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

www.manroephotography.com


3500

Rekomendowane odpowiedzi

1507052667_PhotographyServices.png.01e0443690b0b29f214cdb8785f20900.png
WITAMY.
Miło mi że postanowiłeś/aś odwiedzić moją strone, strone która będzie prezentować ludzkie piękno oraz ludzką nature, będzie prezentować styl życia ludzi oraz sław którzy zdecydują się na dłuższą współpracę, to ja jestem tym stwórcą który zesłał na was sesję związaną z ASAMI oraz wielu innych artystów dlatego mogę cię zapewnić że moje usługi oraz moje prezentację są najprawdopodobniej jednymi z lepszych które mógłbyś tutaj ujrzeć lub mogłabyś.

O MANROE LEXTTER.
Urodziłem się w Davis a dokładniej przy Strawberry Avenue, dokładnie bliżej projektów gdzie nie jednookrtonie obijałem się od śmierci lub podobnych niebezpiecznych sytuacji, lecz pamiętajcie możecie z wytrwałością wytrzymać to wszystko oraz dojść do szczytu bez najmniejszego problemu jeżeli tylko będziecie zawzięci dla mnie? ucieczka z piekła trwała dokładnie pięć lat - mając siedemnaście lat aktualnie mogę szczerze powiedzieć że udało mi się. Niektórzy słowo /UDAŁO MI SIĘ/ używają jak zarobią parę baniek, jak odbiorą super-car lub ogromną posiadłość, słowo /udało mi się/ użyłem gdy spałem w kawalercę na Vespucci bo teraz? nie muszę martwić się o to że któregoś dnia to ja stanę się zwykłym notatnikiem w coronerze a jestem tu i mogę dzielić się pasją z wami.

MANROE PHOTOGRAPHY.
Jesteśmy aktualnie już prawie miesiąc na rynku co oznacza że przychodzi pora na poważniejsze zmiany oraz inwestycję, które pozwolą zmienić jakość wykonania na lepsze oraz będziemy mieli wiele możliwości na nowe projekty, jeżeli jesteście zainteresowani dalszą pracą naszej strony obserwujcie nas oraz wystawiajcie do nas swe opinie, a my z chęcią poczytamy co zmienić - jeżeli chcesz umówić się na sesję lub współpracę na które jesteśmy zawsze otwarci, zostawimy na dolę pare szczegołów na temat tego.



KONTAKT/SESJA/WSPÓŁPRACA/PODGLĄD PRAC...?
Spoiler



 

TheNikos i niczus lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.93374cbd62feb3f1ac36d7ce15c435f9.pngMANROE SESSION #1.
Widzisz ten obrazek i zastanawiasz się.. Cholera kolejne ludzkie ciało czy ten artysta nie ma nic w głowie niż dawanie kolejnych obrazków kogoś lub swojego ciała? przecież mam cały Lifeinvader w tym do cholery! niestety lub stety nasze ciało i ludzkie ciało będzie z nami do końca, widoczne tu lub tam a ja? ja jedynie chciałbym pokazać swoje blizny, swoje siniaki oraz swój ból, ból który przeżyłem w swojej rodzinie, tak BYŁEM OFIARĄ PRZEMOCY/MOLESTOWANIA. I nie wstydźmy się o tym mówić, tak - mój ojciec zranił mnie kilkukrotnie i wiem że jest wiele takich osób którzy potrzebują mojej, twojej - przedewszystkim nie bójmy się tego mówić.. NASZEJ! NASZEJ! NASZEJ! Pomocy. Ja sobie ledwo radziłem i nie kilkukrotnie stałem nad przepaścią, przepaścią która miała mi pomóc, pomóc uciec od naszego okrutnego świata który tutaj jest, jestem pewny że pod moim zdjęciem będzie kolejny durny komentarz lub durne odzywki ale czemu mam się ich bać skoro przeżyłem piekło w domu oraz na zewnątrz? czemu to ja mam się wstydzić za to kim jestem oraz co ja przeżyłem, powiedziałem sobie dość! precz! precz z tymi wszystkimi komentarzami bo hejterzy oraz cwaniaki dalej nimi zostaną nie zwalczymy tego, zwalczymy za to nasz wstyd, zwalczymy za to naszą przeszłość, dlatego chciałbym pokazać tutaj też część siebie, siebie która została brutalnie zraniona w przeszłości, miałem zaledwie dwanaście lat gdy doznałem pierwszego szoku który mnie zmienił na zawsze, byłem tylko dzieciakiem, chciałem żyć jak dzieciak a przeszłość zmieliła to - mimo że widzisz mnie uśmiechniętego, miłego, ciepłego... To w środku cierpie oraz wstydzę się i wiem że ty też to masz, osobo która to czyta i pamiętaj że jestem tutaj dla ciebie w tych ciężkich czasach nie znajdziemy szczerej przyjaźni bo taką można znaleźć tylko od dzieciństwa od piaskownicy, moim najlepszym przyjacielem jest Carmella Lextter moja siostra, moja przyjaciółka, mój skarb która zawsze przy mnie jest gdy tylko może, niestety nie mogła mnie przygarnąć bo miała swoje życie ale dalej ją kocham i chciałbym byś ty też kochał tą jedną osobe która zwraca na ciebie uwagę i nie wstydź się tego kim jesteś bo to jedynie zniszczy twoją kariere, chcę pokazać swoim przykładem że można wyjść z najgorszych opałów, opałów które nas męczą - Los Santos to zniszczone miasto ale żyjemy w tym zniszczonym mieście tak jak możemy, mam rację? a teraz.. Obejrzyj całą tą sesję którą przygotowałem specjalnie dla osób którzy mają problemy z pokazaniem siebie i swoich blizn bo ja ich mam dużo. Kocham was Manroe Lextter.

((Kliknij w obraz by przejść do sesji!!))



NA STORNIE ZOSTAŁY WŁĄCZONE KOMENTARZE I POLUBIENIA.
Nazwa użytkwonika:
Opinia:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin