Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[11.13.22] [vTube] Vlog z koncertu, test płatków z MOXXXY


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**13 listopada na kanale vTube Aishy pojawił się kolejny vlog - tym razem jest to relacja z koncertu Asami, wraz z dołączonym krótkim wywiadem, oraz test nowego smaku płatków na końcu odcinka.**

Recap odcinka: Aisha w odcinku relacjonuje ostatni koncert ASAMI po powrocie, na koncercie również grała MOXY, która jest na DJce, pyta o jej wrażenia, nadchodzące plany dotyczące koncertowania, odbiera przy tym od piosenkarki pudełko jej płatków, które później w odcinku testuje wraz z Moxy, po koncercie widać przebitkę, na której widać Baby Raya, CHA$E, oraz Asami - Aisha Baby Rayowi zadaje pytanie o jego ostatnią fotkę w przebraniu spidermana żartując przy tym, że jest on w/w superbohaterem, raper ma na sobie bluzę z napisem /Legends Never Die/, oraz włosy bardzo podobne do tych, które miał Quentin Little, dziewczyny podczas testu wyznają, że ogromnym szokiem był tak szybki odzew marki produkującej płatki co do ich propozycji nowego smaku, później oznajmiają jednogłośnie - smak masła orzechowego jest zdecydowanie lepszy niż ten waty cukrowej, chwalą nowe płatki Asami do tego sugerując Healife stworzenie nowego produktu - płatków w kolaboracji Moxy, oraz Aishy - zasugerowały również kilka wariantów smakowych - smoczy owoc, truskawkę, białą czekoladę, oraz gumę balonową.

image.png**Aisha jest razem z Asami i MOXXXY na backstage, Asami w rękach trzyma swoje płatki o smaku masła orzechowego.**

**Asami wręcza dziewczynom pudełka płatków**
JR: TO SIĘ STAŁO NAPRAWDĘ. CYBER MAŚLANO-ORZECHOWA REWOLUCJA TO PRAWDA! HAAA!
AK: Jakbym wiedziała, że AŻ TAK jesteś fanką masła z orzechów to powiedziałabym Coco, żebysmy dorzucali do nich zabawkę z twoją podobizną.
AH: W końcu wiem jak wygląda postać na płatkach na żywo, fascynujące. TRZEBA TO ZMIENIĆ.
JR: Wait. WAIT, WHAT?! JA? MOJA PODOBIZNA JAKO ZABAWKA? THE FUUUUUCK. TO BY BYŁO ZA DUŻO.
AH: Będę miała zabawkową Moxy w domu.
**MOXXXY wybuchła głupkowatym śmiechem. Chowała zawstydzenie pod kominem odłożyła paczkę płatków do swojej torby. Rozejrzała się po dziewczynach podskakując w miejscu.**
AK: Albo zrobilibyśmy kilka wariantów, wiesz różne skiny i taka ultra holo świecąco jakaś tam to by była limitowana oo. Kurde, już sama się nakręcam na to. Byłoby ZBIERZ JE WSZYSTKIE. Jak pokemony.
**Aisha Huxley pokazała pudełko płatków do kamery, następnie skierowała kamerę na Asami i zaśmiała się.**
AH: No faktycznie teraz to masz naprawde ciekawe pomysły, mega interesujące.
**MOXXXY szczerzy się coraz mocniej pod maską słysząc plany Asami. Próbuje się nie nakręcać, wykonuje swoją rutynę przed wejściem na sceną.**
AH: Ale wydaje mi się, że serio to by była leciutka przesada.
AH: Dobra ale teraz na szybko może nagramy kilka szybkich odpowiedzi na pytanka, co Asami? Żebyś miała jeszcze chwilę na przygotowanie.

**Nagranie wraca po chwili, na nim widać Asami siedzącą na kanapie**

image.pngAH: Hej, powiedz mi, kim jesteś - jak siebie możesz opisać, tak dla widzów.
AK: Miały być proste pytania *parsknęła śmiechem* kim jestem? może zabrzmi to badalnie, ale jestem sobą *skierowała wzrok na wchodzącą MOXXXY*.
AK: Kiedyś nazywałam siebie współczesną Arielką, wiecie tą z Disneya.
AH: Ale teraz jesteś po prostu Asami, dobrze.
**MOXXXY widząc, że Aisha znowu nagrywa uśmiechnęła się kącikiem ust. Nasunęła komin na twarz i podeszła, wbijając się w kadr.**
JR: Boo!
**Aisha Huxley zaśmiała się, delikatnie się odsuwając od dziewczyny.**
**MOXXXY rozbawiona odskoczyła nieco w tył. Poprawiła komin, zerkając to na Aishe, to na Asami.**
AK: Ty Cyber Queen! Proszę mi nie kraść moich pięciu minut.
AH: Moxy jak zawsze swoje jak widać, ale bez tego to nie jest Moxy, hah.
AK: Dobra, drugie pytanie Asami, kolejne bardzo ciężkie i musisz wybrać mądrze - wata cukrowa, czy masło orzechowe.
**Asami Kiyoko zerknęła na zegarek, po czym na ekran telefonu i znowu na zegarek.**
AK: Oczywiście, że WATA CUKROWA, ale NIE BIJCIE *lekko się skuliła i odgrodziła rękami od kobiet*.
AH: No to bardziej problem z Moxy może być, bo nie wiadomo czy cię nie zaatakuje, haha. Wiadomo jaki jest jej faworyt, a co do moich upodobań to przekonamy się podczas testu już niedługo, hah.
AH: Teraz kolejne pytanie, bo zaraz chyba zaczynasz show. To twój pierwszy koncert od..? Sama nie wiem ile, pewnie bardzo dawna. Jak się przed nim czujesz?
JR: DALSZA CZĘŚĆ WYWIADU PO WYKUPIENIU PRENUMERATY!
AH: Na twój numer konta, nie? Może lepiej na mój?
JR: TYLKO $69, DO ZAKUPU NA STRONIE MOXXXYENTERPRISE DOT COM.
AH: EJ ALE DAJ MI PROCENT CO?

**W tym momencie nagranie się przerwywa, gdy wraca widać Aishę nagrywającą Baby Ray na parkiecie - raper ubrany jest w biała kurtkę, bluzę z napisem /legends never die/, a jego włosy bardzo przypominają te, jakie miał Quentin Little, dziewczyna robi zooma na rapera i dodaje**

image.pngAH: O kurwa spiderman.

**Następnie na filmie widać przebitki z koncertu Asami w Neon Sky Club**

**Nagranie wraca, w kadrze widać Chase Love, Baby Raya, oraz Asami**

AH: Dobra Asami, jesteś już po występie, po przerwie i z nowym DJ, jak się z tym czujesz?
AK: Czekajcie, co.
AH: PYTANIA. Dobra to przejdę do ważniejszej osoby tutaj.
**Aisha Huxley zaczęła nagrywać Braylona.**
AH: Jak to jest być spidermanem i ratować świat?
BH: Wspaniale.
AH: Nie rozwiniesz tego jakoś?
BH: Najfajniejszym momentem jest latanie między budynkami, ale łatwo przywalić w latarnie.
**Aisha Huxley przytaknęła, skierowała nastepnie kamerę na Chase, zapytała.**
AH: Jak to jest mieć znajomego spidermana, wiedziałeś o tym wcześniej?
AK: Dobra, wróciłam, na jakim etapie jestesmy?
CL: Wiem, że nie powinienem, ale... Chciałbym kiedyś umówić się z Black Cat. To taki mój komiksowy crush, słowo.
BH:  Black Cat? Daamn, bratku…
AK: Czekaj, co, jesteś spidermenem? SPIDER MENEM? *zrobiła wielkie oczy i dźgnęła Raya w bark* SERIO.
BH: Nie widziałaś na LifeInvader?
CL: Wiem to od początku, no nie? Jestem dla niego takim Nedem, co nie? To moja bratnia dusza, poważnie.
AH: Nie widziałaś? ON LATA NORMALNIE PO BUDYNKACH DZIEWCZYNO.
BH: Yeah, Chase to mój wspólnik, mój brat.
AK: No nie wiedziałam, ostatnio to nic nie wiem *wydała poirytowane westchnienie*.
AH: I że nikt mi nie powiedział.. zapytałabym w podcascie o inside info z pracy spidermana.
BH: Zaproś mnie drugi raz, Aisha. Proste.
AH: Tym razem jako inna postać, pewnie. Albo jako duet po wydaniu Baby Prince. Ale wróćmy do Asami, bo jednak to jej miałam zadawać pytanie. Koncert - jak było, jak się czujesz po przerwie.

**Chase Love stanął za A. Kiyoko. Papuguje ją, ruszając ustami, formując słowa, które ona wypowiada. Gestykuluje przy tym śmiesznie rękami.**

image.pngAK: Powtórzę to samo, co mówiłam o tam na dole *wskazała palcem na parkiet* czuję się jakbym nie do końca tutaj pasowała, ALE nawet nie wiesz ile radości mi sprawiło to, że mogę znowu to robić i widziec tych ludzi pod sceną.. Nawet jakbym oberwała pomidorem to było warto *pokazała białe ząbki*.
AH: Rozumiem, i drugie - kiedy następny wystep?
**Chase Love wyszczerzył się szeroko do kamerki, prawie podobnie tak jak A. Kiyoko.**
**Asami Kiyoko podrapała się po głowie, szturchając przy tym pewnie łokciem Chase, odwróciła się w jego stronę i widząc jego gesty wybuchnęła szczerym śmiechem.**
AK: Nie mam pojęcia kiedy będzie kolejny występ, no chyba, że stanę z gitarą na Vespucci *zasmiała się* O ALBO WIEM, zrobię w jakimślokalu KARAOKE Z ASAMI.
AH: Zrób singiel o płatkach i zagraj go na scenie, nawet wejdę i zjem je podczas występu.
AK: O tak piosenkach o yuumies, coś w stylu pink flufy unicorn, żeby z głowy nie dało się tego wyjać.
AH: Albo po prostu w stylu baby sharka. Yummys mam.. du, du, du, du, du.
Asami Kiyoko mówi: AISHA NIENAWIDZĘ CIĘ *zaczęła momentalnie śpiewać piosenkę baby sharka i kręcić tyłkiem w rytm*.
AH: HAHAHA.

**Następna scena filmu to ponownie nagranie w domu Aishy, tym razem faktyczny test płatków**

AH: A teraz przechodzimy do właściwej i długo zapowiadanej części tego odcinka, czyli testu nowego smaku płatków Yummys o smaku masła orzechowego.
AH: Jak wiadomo moim gościem w dzisiejszym odcinku będzie MOXY, zapraszam do mnie.
**Aisha Huxley kiwnęła w bok do dziewczyny, aby ta weszła w kadr.**
**Judy Roux wywołana jakby dostając sygnał ruszyła w kierunku swojego miejsca. Pomachała wesoło do obiektywu, szczerząc ząbki w radosnych uśmiechu.**
JR: Heey! Yup, to ja, Moxnxxy! Zapewne zastanawiacie się skąd się tutaj wzięłam...
**Judy Roux przerwała, klaskając w dłonie i wybuchła śmiechem. Obejrzała się na Aishe, rzucając.**
JR: Tutaj trzeba tego mema wstawić - obowiązkowo.
**Judy Roux rozbawiona odsunęła krzesło i zasiadła na nim wygodnie.**
**Aisha Huxley zaśmiała się - przytaknęła dziewczynie i dodała.**
AH: Oczywiście
AH: Jak tam u Ciebie, co chciałabyś powiedzieć fanom?
**Judy Roux przejechała językiem po wargach, skaczę wzrokiem pomiędzy Aishą a obiektywem kamery**
JR: Że jestem CHOLEEERNIE podekscytowana tym, że zaraz spróbuję tego na co czekam od dłuższego czasu. Aisha... YUMMYS! O SMAKU MASŁA ORZECHOWEGO? Czujesz to?!
JR: To prawie jak ziszczenie się marzeń! Ja się osobiście NIE MOGĘ DOCZEKAĆ. A ty?
**Judy Roux rzuca wyrywkowo słowa z wyraźną ekscytacją w głosie jak i na twarzy. Zerka na Aishe posyłając jej radosny uśmiech**
AH: Ja też, a wiesz co jest jeszcze bardziej surrealistyczne w tym momencie? ŻE TEN SMAK POWSTAŁ DZIĘKI NAM.
JR: TAK!
**Judy Roux wybuchła głupkowatym śmiechem, kontynuując.**
JR: TO DLA MNIE TEŻ JEST CHOLERNY FENOMEN. Każdy, kto mnie zna bardziej wie, że ja lubię sobie popisać w internecie bzdury. I to była KOMPLETNIE losowa myśl jaka mi przyszła jak wyskoczył mi post z Asami na głównej stronie.
JR: To jakie BOOM się zrobiło i, że w ogóle Healife nas usłyszało i wypuściło ten smak... DAMN! Chyba puszczę swoją kandydaturę w kolejnych wyborach gubernatora stanu.
**Judy Roux parsknęła śmiechem, wystawiła znak pokoju z palcy w kierunku obiektywu, skupiła na nim wzrok.**
AH: HAHA, MOXY NA GUBERNATORA! NA PEWNO WYGRASZ.
JR: ROZPOCZYNAMY KANDYDATURĘ JUŻ TERAZ! MOXXXY 2040! MASŁO ORZECHOWE DLA KAŻDEGO MIESZKAŃCA!
AH: No ale szczerze to mnie też to mega zszokowało jak udostępnili mój film, a potem odpowiedzieli na posta, którego też totalnie w żartach nawiązując do odcinka rzuciłam.
AH: A WATA CUKROWA? TEŻ BĘDZIE?
**Judy Roux rozbawiona obejrzała się na Aishe, przytakując.**
JR: MASŁO ORZECHOWE I WATA CUKROWA!
JR: DLA KAŻDEGO!
**Aisha Huxley zaśmiała się dodając.**
AH: Dobra, ale nie przedłużajmy, co? Nie mogę się doczekać tej orzechowej uczty!
**Judy Roux przytaknęła, kładąc dłonie na blacie.**
JR: Hell yeaaah! Pora na dłuuugo wyczekiwany test!
**Aisha Huxley chwyciła za pudełko płatków, przejrzała je dokładnie, po chwili wręczyła je Moxy.**
AH: Moxy, powiedz - co widzisz na pudełku, jak je opiszesz? WIEM ŻE PRZEDŁUŻAM, A PRAGNIESZ TYCH PŁATKÓW ALE MUSISZ TO OPISAĆ.
**Judy Roux odebrała pudełko od Aishy, sama przyjrzała się przedniej jak i tylnej części pudełka, strojąc przy tym głupkowate miny w stylu /znawcy i eksperta/.**
JR:Widzę...że trzymam w dłoni świętego graala marki Healife. Znaczy...BARDZO PRAWDOPODOBNIE TAKIEGO TRZYMAM, gdyż najpierw trzeba zrobić test, prawda?
**Judy Roux obejrzała się na Aishe, odstawiając pudełko obok.**
**Judy Roux czując wibracje telefonu rzuciła szybkie spojrzenie pod stół, odrzucając połączenie.**
**Aisha Huxley przytaknęła dziewczynie, uśmiechneła si ęi dodała.**
AH: Oczywiście, że tak - najważniejsze - czy masło orzechowe będzie lepsze, czy jednak wata cukrowa jest górą. To dopiero zagadka.
**Aisha Huxley złapała za pudełko, zaczęła je przeglądać.**
AH: Nie będę jakoś bardzo rozwodzić się tutaj jeśli chodzi o skład płatków, chociaż przyrównam go z tym z płatków o smaku waty cukrowej, bo jednak ciekawi mnie czy się coś zmieniło.
**Aisha Huxley popatrzyła chwilę na skład płatków, przytaknęła i zaczęła otwierać opakowanie.**
AH: Wszystko takie samo jak wcześniej w sumie.
**Judy Roux zawiesiła swoje spojrzenie na Aishy, skacze wzrokiem między jej twarzą a pudełkiem.**
**Aisha Huxley po otworzeniu pudełka wręczyła je dziewczynie.**
AH: Czyń honory.
**Judy Roux odebrała pudełko od dziewczyny i wyszczerzyła ząbki w wesołym uśmiechu. Uniosła się nieznacznie i w momencie gdy miała rozsypać płatki tak gwałtownie się powstrzymała. Jedną z dłoni machnęła w kierunku kamery, wskazując ją palcem.**

PBZQJCJ.pngJR: NAJPIERW PŁATKI? CZY MLEKO? DAJCIE ZNAĆ W KOMENTARZACH! Z CHĘCIĄ POCZYTAM WASZE OPINIE!
**Judy Roux wybuchła głupkowatym uśmiechem, przerzucając wzrok na Aishe.**
JR: NO WŁAŚNIE, AISHA? Płatki? Czy mleko?
**Aisha Huxley uśmiechnęła się do dziewczyny kiwnęła głową dodając przy tym.**
AH: Tak szczerze? To dla mnie to nie ma różnicy, to jest kwestia tego jak bardzo się zamyślę - wtedy pierw idzie mleko, tak to zazwyczaj pierwsze są płatki.
AH: Na ostatnim teście zrobiłam właśnie na odwrót, haha.
**Judy Roux rozbawiona przytaknęła na słowa swojej towarzyszki. Rozsypała płatki do salaterek i odstawiła pudełko lekko z boku, by kadr ciągle je wyłapywał.**
JR: U mnie to zawsze kwestia tego co mi wpadnie pierwsze w rękę. Ale kiedyś... Oh, laaawd... Zawsze mleko miało pierwszeństwo, phah.
**Judy Roux powróciła na swoje miejsce, zlustrowała kuleczki w salaterce.**
AH: No to też prawda w sumie, bo mam podobnie z tym - wiesz, to są tylko płatki, to też nie ma co zwracać uwagi na to wszystko.
**Aisha Huxley uśmiechnęła się, otworzyła mleko, zalała płatki, wsadziła łyżki do misek, jedną przysunęła bliżej Moxy.**
**Judy Roux zgarnęła za swoją łyżkę. Wyraźnie podekscytowana przysunęła salaterkę bliżej, zerknęła porozumiewawczo na Aishę.**
JR: Więc co? Testujemy!?
AHi: Oczywiście, bo ILE MOŻNA CZEKAĆ, PRAWDA?
**Aisha Huxley popatrzyła się na dziewczynę, następnie na kamerę, uśmiechnęła się łapiąc przy tym za łyżkę.**
**Judy Roux wybuchła swoim typowym, głupkowatym chichotem. Przytaknęła i od razu złapała za łyżkę, nabierając przy tym porcję płatków. Zjadła porcję, wydając przeciągły pomruk pełen zadowolenia.**
JR: Oh...My...Godness...CUDO. TAK! WŁAŚNIE NA TEN SMAK CZEKAŁAM!
**Aisha Huxley spróbowała sobie płatków, zaczęła robić jakieś tam miny, kiwając przy tym głową.**
AH: Chyba są.. lepsze? W sensie jak uwielbiam smak waty cukrowej do wszystkiego i tamten jest MEEEGA DOBRY, ale ten jest O WIELE LEPSZY, NIE WIEM DLACZEGO NIE WIEM JAK ALE JEST LEPSZY!
JR: HA! TO JEST POTĘGA MASŁA ORZECHOWEGO! Słowo...Nie ma na tej ziemi nic lepszego niż masło orzechowe!
**Judy Roux rozbawiona nabrała kolejną porcję na łyżkę zajadając się płatkami z wyraźnym smakiem i zadowoleniem.**
AH: No oczywiście, że smak sam w sobie jest spoko, i w sumie od początku wiedziałam jaki będzie twój faworyt, ale nie spodziewałam się, że aż tak przypadną mi do gustu - w sensie, że będą AŻ TAK DOBRE.
AH: Ale teraz inna sprawa - POTENCJALNY SMAK PŁATKÓW? JAKIŚ INNY?
AH: Bo mi nic do głowy nie przychodzi.
**Judy Roux przejechała językiem po wargach odkładając łyżkę do salaterki. Przybrała pozę typowej myślicieli, po chwili wypalając.**
JR: GUMA BALONOWA! Albo... TRUSKAWKA!
AH: No w sumie o gumie balonowej już myślałam, fakt fajny smak. A może jakiś nietypowy - na przykład mango? Chociaż wątpię, żeby to było dobre.
JR: Smoczy owoc!
AH: Ooo! Nooo, to jest coś, to co - Healife, wiecie co robić. Płatki Aishy i Moxy o smaku smoczego owocu i gumy balonowej!
**Aisha Huxley popatrzyła na dziewczynę śmiejąc się.**
**Judy Roux roześmiana przytaknęła po słowach dziewczyny, pstryknęła palcami i wskazała palcem w kierunku obiektywu, zawieszając na nim wzrok.**
JR: Wasz ruch, Healife!
AH: A potem MOXY NA GUBERNATOR.
**Judy Roux wybuchła głupkowatym śmiechem, chowając twarz w dłoniach.**
**Aisha Huxley poprawiła włosy śmiejąc się przy tym, nagle zrobiła duże oczy i dodała.**
AH: Ty a może BIAŁA CZEKOLADA?
AH: TYLKO NIE TAKA JAK JEST W INNYCH PŁATKACH TYLKO TAKA JAK NORMALNA DOBRA CZEKOLADA.
**Judy Roux opuściła dłonie biorąc głęboki wdech i uspokajając się. Obejrzała się na Aishe.**
JR: W mixie ze zwykłą, mleczną? To też nie jest zły pomysł!
AH: No właśnie można nawet i tak zrobić, bo wiem, że są płatki czekoladowe i jedne są białe, a drugie czarne, ale smakują tak samo.
AH: A tu można zrobić dwa smaki - w jednym i będzie kozacko, ja bym jadła.
JR: Ja na pewno też! Ale jednak…
**Judy Roux wyciągnęła zgarniając paczkę płatków, przytuliła ją do piersi.**
JR: Masło orzechowe ponad wszystko!
AH: Czyli znamy twojego faworyta, ale tak szczerze - jadłaś te płatki o smaku waty cukrowej?
JR: Yuuup! Inaczej to nie byłby adekwatny test, prawda?
**Judy Roux uśmiechnięta odstawiła pudełko z powrotem na stolik. Zwróciła spojrzenie na Aishe.**
AH: To powiedz - tak w skali od jeden do dziesięciu, jak ocenisz te drugie?
JR: Mmmm... Solidne 8 na 10. Jak dla mnie odrobinkę za słodkie. Ale są strasznie dobre!
AH: No w sumie to prawda, są cholernie słodkie, ale mega smakują. To tak podsumowując - MASŁO ORZECHOWE NAJLEPSZE.
JR: I zdecydowanie polecam każdemu z całego swojego cyber serducha byście spróbowali!
**Judy Roux rzuciła do kamery, posłała złożone z palców serce do obiektywu.**
**Aisha Huxley uśmiechnęła się do kamery, następnie popatrzyła na Moxy i dodała.**
AH: To chyba niestety będzie koniec naszego odcinka, co? Trzeba lecieć surfować po subnecie i oglądąc braindance.
JR: Moxxxy wraca do swojego netu szykować dla was kolejne demony, które niedługo narobią bałaganu.
**Judy Roux przejechała dłońmi przed twarzą, poruszając palcami.**
AH: A Aisha kolejne vlogi i odcinki podcastu, haha.
**Aisha Huxley zaśmiała się, zaczeła machać do kamery szturchając przy tym Moxy.**
**Judy Roux obejrzala się na Aishe i widząc jej gest rozbawiona sama również zaczęła machać do obiektywu.**
AH: Dziękujemy wszystkim za obejrzenie, mamy nadzieję, że podobało wam się i widzimy się następnym razem, może jak nadarzy się okazja to też z Moxy? Zobaczymy, haha.
JR: Do następnego razu, ludziska!

**tym akcentem odcinek się skończył**

 

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773

 

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin