Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Salon Fryzjerski] Terrero Hairdresser


Beton1456

Rekomendowane odpowiedzi

 

cxcxzcxzcz.thumb.png.604383a2ad030551c1a257fbbc556e92.png
Madera Hairddressing - Salon fryzjerski założony przez Maye Moore na początku listopada tego roku. Młoda kobieta prowadząca dotychcasz restauracje, postanowiła się rozwinąć na rynku biznesów w Los Santos. Po ukonczeniu wielu kursów związanych ze stylizacją fryzur damsko/męskich, zaiwestowała zgromadzone pieniądze na kupno i remont lokalu, oraz szkolenia dla młodych pracowników. Salon stawia na "modern look" oraz na rodzinną i ciepłą atmosferę, co sprawia że klienci przybywają z każdego zakontka Los Santos i miło wspominają wizytę w lokalu. Właściciel salonu stawia spory nacisk jeżeli chodzi o szkolenia swoich pracowników. Młodzi utalentowani pracownicy wysyłani są dwa razy do roku na szkolenia, co sprawia że nowoczesne stylizacje nie są dla nich wyzwaniem.


Lokalizacja:

Dlaczego Morningwood? Morningwood to idealne miejsce na rozpoczęcie kolejnej działalności ze względu na to iż w tym samym budynku znajduje się nasz pierwszy biznes, czyli Rojo De Madera. Samo miejsce jest bardzo ładne co jest jednym z głównych powodów


1.PNG.3c25d7677f771e0b6ac1189d701d7d99.PNG2.PNG.46ead267645bbcf5e54f07ea56876b46.PNG

 

Kreowanie rozgrywki:

Chcemy zapewnić naszym klientom którzy będą odwiedzać nasz lokal jak najwyższy poziom rozgrywki z strony naszych pracowników, nasi pracownicy będą wyspecjalizowani w tym co robią poprzez uczenie się od starych pracowników. Chcemy wyróżniać się na tle innych salonów właśnie przez nas poziom rozgrywki ma on zachęcać odwiedzających nas klientów to szybkiego powrotu do nas. W naszym salonie będzie także panowała miła atmosfera.

OOC:
Cześć. Mam zamiar troszkę namieszać na rynku związanym z fryzjerstwem. Z racji tego że jest dość mało aktywnych salonów na vibe, do tego jest mała konkurencja, dlatego piszę podanie o własny salon fryzjerski. Stawiam głównie nacisk na rozgrywkę pracowników, jak i klimat panujący w salonie tak aby stworzyć fajne miejsce do rozgrywki. Liczę na pozytywne rozpatrzenie aplikacji, pozdrawiam.

Edytowane przez Beton1456
Dodanie opisu lokalizacji
Ixtro0, AzozowskY i melexie lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

**Wchodząc na stronę salonu fryzjerskiego, Anastasia pod pseudonimem "niezadowolona klientka" mu 0 gwiazdek z podpisem**

Nie wiem, jednak chyba ten salon nie inwestuje w pracowników. Straciliśmy godzinę czasu na farbowanie włosów, gdzie pracownik najpierw umył włosy, potem je wysuszył jakby były tarką, a następnie zaczął nakładać farbę takimi warstwami, że są widoczne przebarwienia na włosach. Nie polecam tego salonu, istnieje chyba by jedynie istnieć. Farba nawet nie złapała jak powinna a pracownik zdziwiony co się stało.  Nie chce nawet pisać o jego ociężałych ruchach, pracował jakby musiał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Recenzja pod pseudoniem "Better Call Velez" wystawiła następującą notkę.**

Lokal ma swoje małe drobnostki do poprawy ale w końcu jak każdy lokal, poprzednie recenzję opierały się na pracownikach którzy odpoczywają przed nowym rokiem dlatego są ociężali, nie chcą wyciskać z siebie wszystkiego co mogą a świętować nowy rok i odpocząć chociaż trochę z rodziną od tego zgiełku. Pracowałam w lokalu i jakoś nikt na mnie nie narzekał choć często się męczyłam, wręcz mówili mi bym odpoczęła i dawali super napiwki. Ludzie, nie każdy ma motor w d**ie jak /niezadowolona klientka/ i tylko mu trzeba dolewać benzyny, jesteśmy ludźmi. Lokal oceniam na 4,5/5 tylko dlatego odejmuję pół punkta bo między kanapami a ladą jest mało miejsca przez co ludzie utykają się o moje nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin