Skocz do zawartości

Jackal

Gamemaster
 • Ilość treści

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

10 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Jackal#9080

Plebiscyt VIBE

Ostatnio na profilu byli

68 961 wyświetleń profilu
 1. Jackal

  lanza

  strzelałeś do mnie z dachu na las colinas. Pamiętam
 2. System CCTV w Davis uległ technologicznemu pogorszeniu.

   

   

 3. Zmniejszeniu uległy kary, które są w Penal Code.

 4. **Diego Beltran zostawił like**
 5. Jeśli sa jakiekolwiek konstruktywne skargi względem SD to zapraszam na discord razem z dowodami.
 6. Każdy będzie chciał się skusić na pączusia u tych dwóch super dziewczyn! Na pewno wpadnę na słodkości!
 7. Zgodnie z treścią pierwszego postu możliwość oddawania głosu zostaje wyłączona. Wkrótce przedstawimy Wam wyniki naszego pierwszego Plebiscytu Vibe! Dziękujemy za tamten rok i trzymamy kciuki za ten!
 8. Zarząd: Kubas Moderator techniczny: Granat Developer: Arti Gamemaster: Jackal Supporter: Diablica Najmniej aktywny członek ekipy: kačalov Frakcja porządkowa: Sheriffs Organizacja przestępcza: Rashkovsky Biznes: Oxygen Projekt IC: Postać kobieca: Postać męska: Celebryta: Użytkownik forum:
 9. Szczęśliwego Nowego Roku życzą Rashkovscy z rodzinką. Dużo koksu, broni i banknotów. Kiedy Nowy Rok nadchodzi, łyk szampana nie zaszkodzi. Domóweczka to za mało, na karnawał, by się chciało. Czas utopić wszystkie troski, by następny rok był boski.
 10. Grupa przestępcza kierowana przez Denysa Rashkovskiego w drugiej połowie 2020 roku, stała się jedną z najlepiej zorganizowanych organizacji w Los Santos. Wpływy organizacji sięgnęły nie tylko dochodów z nielegalnych źródeł, takich jak handel bronią czy wymuszenia. Organizacja rozciągnęła swoje macki w legalnych strefach, klub Oxygen na Vespucci, agencja ochrony Solid Security czy etaty na stołkach związkowców w dokach. Wiele przestępstw dokonanych przez gangsterów z grupy Rashkovskiego nie zostało im udowodnione, a sam Denys Rashkovsky stał się znaną personą w mieście, gdy usłyszano o jego por
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝