Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Pub] Hell Awaits Bikers Bar


FlyON

Rekomendowane odpowiedzi

 

310466161_image(2).png.e6602d03a2ced54b05e5c226eea7c830.png

Hell Awaits Bikers Bar — firma gastronomiczna powstała w roku 1922 z tradycją, utrzymywana w klimatach country. Wielu może przypominać bar prowadzony przez motocyklistów. Lokal miał wzloty i upadki, jednak stałe bywał klientów miejscowych, jak i w podróży. W swojej historii bywał różnych właścicieli, według tradycji przejmowały je dzieci, jednak ostatni właściciel nie miał ich, biznes został przejęty przez biznesmena z LS, jednak nie dbał o lokal i po czasie bar zbankrutował, mimo atrakcyjności lokalizacji nikt nie chciał tego przejąć, lokal zamienił się w ruinę. Pod koniec 2022 roku zostaje przejęta i odbudowana, a z szacunku do tradycji nowy właściciel podtrzymuje klimat country.

Dokładna informacja na temat sposobu kreowania rozgrywki dla siebie, swoich pracowników oraz innych graczy

Firma ma być w moim założeniu podtrzymywana w klimacie country oraz motocyklowym. Chciałbym też zrobić fajną i typową atmosferę tego typu lokali, ludzie z trasy przyjeżdżają, by się pożywić, a na wieczór staje się to miejscem dla motocyklistów. Firma by brała ludzi od muzyki, którzy by śpiewali raz na jakiś czas na scenie, więc możliwość dla osób chcących bycia muzykantami. Mam masę pomysłów na zrobienie rozrywki dla mnie, pracowników, jak i innych graczy. Uważam, że projekt mógłby się przyjąć, zwłaszcza w środowisku motocyklowym. Biznes w założeniu ma być typowym barem przydrożnym.

Dokładna informacja na temat przyciągania pracowników oraz ich utrzymania przy sobie w danym projekcie

Pracowników najtrudniej by było przyciągnąć, ale myślę, że robiąc fajny klimat, na pewno dałoby radę to zrobić. Chciałbym zrobić nie tylko interiorem fajny klimat, ale też samą rozrywką. Uważam, że na pewno osoby chcące brać udział w projekcie Blaine Country na pewno by pracowały tutaj, choć ludzie z LS też by było mile widziani.

Lokalizacja

Lokalizacją byłoby by Sendy Shores. Biznes fajnie by pasował do klimatu jako przydrożny bar, bardzo fajne jest to że jest tu pustynia, więc byłoby ja w amerykańskich filmach. Ogólnie lokalizacja idealnie wpasowuje się w klimat country, jak i motocyklowy. 

Edytowane przez Philip Flyona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin