Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[11.20.22] [vTube] Baby Ray i MOB Prince o projekcie BABYPRINCE


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**20 listopada o godzinie 20:00 na kanale vTube Aishy pojawił się drugi materiał mający na celu promocję nadchodzącego albumu BABYPRINCE autorstwa Baby Ray'a, oraz MOB Prince. W pewnym momencie filmu można usłyszeć dźwięki syren radiowozów policyjnych, chwilę po tym film się urywa i wraca z delikatnie zmienionym kadrem. Zgodnie z informacją, która pojawiła się na profilu Lifeinvader Aishy pojawi się jeszcze jeden materiał o albumie BABYPRINCE. Sam krążek ukaże się światu 25 listopada.**

 

Chatlog:

Spoiler

Aisha Huxley mówi: Czym jest Baby Prince? Co to?
Braylon Higgins mówi: Baby Prince to po prostu my, nie?
Princeton Whitney mówi: Baby Prince to historia przeżyć naszej dwójki, mówię teraz jak połowa artystów tworząca jakikolwiek projekt, ale to jest coś więcej.
Braylon Higgins mówi: Yeah..

Aisha Huxley mówi: Skąd wziął się pomysł na kolaborację między sobą?
Princeton Whitney mówi: Z przypadku, dosłownie - chcemy pokazać ludziom, że dwóch artystów prezentujących totalnie inne gatunki mogą stworzyć coś razem.
Braylon Higgins mówi: Dokładnie. Wiesz, obydwoje jesteśmy raperami, ale nasze brzmienia są zupełnie inne. Prince to liryka, ja to melodia - chcieliśmy zdziałać z tym kontrastem coś dobrego.

Aisha Huxley mówi: Opiszecie dokładniej jakie będzie brzmienie projektu BABY PRINCE? Skoro już o tym wspomnieliście.
Braylon Higgins mówi: Baby Prince to połączenie naszej dwójki, dlatego będzie to połączenie mocnych wersów Prince i melodii, która głównie przejąłem ja, chociaz nie do końca.
Braylon Higgins mówi: Prince też czasem dał sie ponieść podśpiewywaniu, phah.

Aisha Huxley mówi: Po tym jak dokumentuję proces produkcyjny tego albumu widzę ogromną syngergię między wami. Zresztą fani też to pewnie zauważyli po vlogu z pracy w studio. Skąd to się bierze?
Princeton Whitney mówi: Mysle, ze glownie z powodu naszych wspólnych przeżyć, mimo to, ze pochodzimy z dwoch roznych swiatow to przeżyliśmy wiele gorszych i lepszych sytuacji we dwójkę w ostatnim czasie..
Braylon Higgins mówi: Yeah, zwłaszcza przy pracy nad albumem, ostatnie dni...poddały nas ciężkiej próbie…
**Braylon Higgins westchnął krótko po tym.**
Braylon Higgins mówi: Prince jest ode mnie...osiem lat starszy? Traktuje go trochę jak muzycznego wujka, który pokazuje mi co i jak. Podobnie jak Chase, tyle że nieco dalej.
Braylon Higgins mówi: Nieco dalsza relacja, to miałem na myśli.

Aisha Huxley mówi: W takim razie - jaka była wasza największa inspiracja podczas prac nad krążkiem?
Braylon Higgins mówi: Hmm...tak właściwie, to z mojej strony chyba nie było nikogo takiego. Po prostu robimy swoje.
Aisha Huxley mówi: To też nie musi być koniecznie osoba, może być rzecz, czynność, cokolwiek.
Princeton Whitney mówi: Pokazanie światu tego, co kryje sie tak naprawde na przysłowiowym backstage życia celebrytów, artystów.
Braylon Higgins mówi: Yeah, chcieliśmy po prostu wykorzystać te dobrą energię, o której mówiłaś, zrobić coś konkretnego. To ta synergia pchnęła nas do działania, nikt z branży.

Aisha Huxley mówi: Wiadomo, że na albumie usłyszymy Chase. Jakich kolaboracji jeszcze możemy się spodziewać?
Princeton Whitney mówi: Nie chcę zdradzać tej osoby, ale współpracowałem z nia juz kilka razy - pojawił się również na mojej debiutanckiej LP solowej..
Aisha Huxley mówi: Czyli nie zdradzicie nic więcej, tak?
Braylon Higgins mówi: Ja też miałem okazję kolaborować z tą osobą. Zobaczycie 25 listopada.

Aisha Huxley mówi: Wasz ulubiony utwór z albumu? I powiedzcie dlaczego jest waszym ulubionym.
Princeton Whitney mówi: Numer pierwszy, Clout, mysle, ze bedzie to hit pokroju Pegassi Talk..
Braylon Higgins mówi: Ulubiony numer z Baby Prince... Może Milly Rock? Jestem naprawde dumny z tego, jak brzmi refren, który do niego stworzyłem.
Aisha Huxley mówi: A wasi ulubieni artyści?
Princeton Whitney mówi: Fenix Flexin, ewentualnie... 03 Greedo.
Braylon Higgins mówi: Ze sceny światowej Post Malone, z lokalnej... Chase.

Aisha Huxley mówi: Co byście robili gdyby nie było muzyki?
Princeton Whitney mówi: Leżałbym na cmentarzu lub odsiadywał wyrok.
Braylon Higgins mówi: Czasem mam wrażenie, że byłbym wtedy szczęśliwszy. Zwłaszcza przy gorszych momentach, których ostatnio coraz więcej. W każdym razie muzyka to dla mnie ważna rzecz i gdyby nie ona, to pewnie...pracowałbym w jakimś korpo?
Braylon Higgins mówi: Nie wiem.
Braylon Higgins mówi: Kiedyś próbowałem swoich sił w grafice komputerowej, może w to bym poszedł.

Aisha Huxley mówi: Ulubiony film, serial i gra komputerowa?
Braylon Higgins mówi: W ostatnim czasie oglądałem chyba same bajki na Disney Plus...
**Braylon Higgins usmiechnal sie krotko, zaraz usmiech zniknal z jego twarzy.**
Princeton Whitney mówi: Film? Friday, serial - Narcos..
Braylon Higgins mówi: Niech będzie ulubiona gra... God of War, ten z 2018 roku. Na paczke z Ragnarok dalej czekam.
Princeton Whitney mówi: Gra? The Sims, lubię tworzyć postacie bez zadnych problemow.

Aisha Huxley mówi: Będzie trasa koncertowa po wydaniu albumu?
**Princeton Whitney wzruszyl ramionami.**
Princeton Whitney mówi: Moze, moze nie - nie wiadomo.
Braylon Higgins mówi: Się zobaczy.

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin