Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[02.12][101R] SAVE THE RAVE - SOULWAX.FM x NEMESIS live stream


hashcakes

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

spacer.png

**02/12/2022 po godzinie 22:00 w radiu Soulwax FM oraz ich kanale V-Tube odbyła się transmisja prosto ze studia 101 Records (tutaj wpisz sobie nazwe bo nie pamietam). W trakcie transmisji widzowie na V-Tube mogli zobaczyć siedzącą przy konsoli Nemesie oraz towarzyszących jej w tle Baby Raya i Blake Rawlings. W czasie trwania transmisji Nemesia puszczała muzykę oraz odpowiadała na pytanie widzów.**

 

NC: Cześć wszystkim Nemesis z tej strony, nadajemy muzycznie ze studia 101 Records na częstotliwości SOULWAX.FM i ich kanale V-Tube! Zapraszam do zadawania pytań a ja już się zamykam i puszczam wam muzyke, ENJOY!

NC: Mamy pierwsze anonimowe pytanie... Oh God, nawet tutaj stópkarze? Stop it! Nie ma i nie będzie, koniec kropka Andreas! Tymczasem coś mocniejszego na wasze audiosystemy. 

 

**Nemesis puściła muzykę wyciszając przy tym mikrofon. Na streamie wyraźnie widać jak cała trójka ma ubaw z zadanego pytania. Blake Rawlings wyciągnął z kieszeni papierośnice z której wyciągnął jointy, rozpalił po jednym z Nemesis która po chwili ponownie nachyliła się do konsoli przeglądając zadawane przez chat pytania.

z chatu zaczęły płynąć pytania między innymi kiedy kolejny występ Baby Raya i MOB Prince, kiedy jakieś nowości od Nemesis oraz czy to prawda, że ma problem z narkotykami.** 

NC: Oho, Oho, Baby Ray wywołany do tablicy! Ray kiedy kolejny występ live z Baby Prince? 

BH: Mam nadzieję, że niebawem. Na pewno damy znać z Prince'm i zrobimy jeszcze lepsze show niż ostatnio słowo! 

NC: Pytania o nowe rzeczy od Neme... Kiedy będa? Niedawno wleciał kawałek DESTINY, który będzie otwierał grudniowy album o tej samej nazwie, także przygotujcie się na spotkanie z przeznaczeniem!

NC: Tak to już oficjalne. Premiera albumu datowana jest na 24 Grudnia po nowym roku będziemy odpalać gorące imprezy w clubach w Los Santos!

NC: Problem z narkotykami? Naah Reggie, jeżeli ich potrzebuje wystarczy jeden telefon. Nie mam żadnego problemu z narkotykami. 

NC: Tak jest! Róbcie wszystko odpowiedzialnie i uważajcie na siebie, wszystko jest dla ludzi. **Odpowiedziała popalając jointa**

**Nemesis ponownie wyciszyła mikrofon zostawiając słuchaczy z puszczaną przez siebie muzyką. W tle można zobaczyć B.Rawlings reagującego facepalmem i śmiechem na odpowiedź podopiecznej. W tym momencie Baby Ray odebrał telefon, pożegnał się z pozostałą dwójką i opuścił studio. Nemsis i Blake jeszcze chwile rozmawiali przy wyłączonym mikrofonie po czym Neme' wróciła do zadawanych przez ludzi pytań**

NC: Proszę Blake... nawet na transmisji muzycznej pytanie o Marilyn, wróciliście do siebie?

BR: Naaah, mnie i Mary łączą relacje typowo przyjacielskie, mimo usilnych starań Celebrity Preview w shipowaniu nas haha.

NC: Oho! Chat na V-Tube dorzuca do ognia, Nemesis i Blake w ukrytym związku? Jakimi uczuciami Blake obdarza Nemesis?

BR: Ohhh come on chat! Sami wiecie jak jest. **podeśmiał się**

NC: To jak jest?

BR: Neme to najlepsza bestie **odpowiedział wypuszczając bucha z jointa w strone N.Chavez**

**N.Chavez udała teatralnie, że wciąga wypuszczony przez niego dym, po chwili sama zaciągnęła się jointem spoglądając na kolejne pytania**

NC: Kiedy jakiś Collab z Doom lub Moxy? Moge powiedzieć tylko tyle. Fani Dooma nie będą czuli się zawiedzeni! Co do Moxy - docieramy sie, narazie skupia się na swoich rzeczach.

BR: Tak zwane.. Work in progress.

NC: Yuuup, tymczasem gorący drop prosto do waszych odbiorników. Mam nadzieję, że ubezpieczyliście sprzęt audio?

BR: Uwaga na wiertarki...

**Nemesis znowu wyciszyła mikrofon puszczając kolejne utwory. Sama popiła trochę wody, ponownie widać jak dwójka o czymś rozmawia. Po krótkiej wymianie zdań Nemesia pochyliła się nad konsolą, Blake zaś sięgnął po telefon i zaczął coś na nim przeglądać wśród których spora część przeważała pytań o jej relacje z Kulture De Betances po jej odejściu ze 101 Records oraz Marilyn Hatheway po wcześniejszych aferach.**

NC: A co ze mną i Marilyn? Świetne pytanie, sama nie wiem, ciężko stwierdzić. Z perspektywy czasu mimo wszystko nic do dziewczyny nie mam.

BR: Another Love Hate relationship... **dopowiedział ciszej w tle cały czas klikając na telefonie**

NC: Grotti czy Pegassi? Zdecydowanie Grotti, big shout out to my bro Conslotto. 

NC: Kiedy wspólna fotka? Nie mam zielonego pojęcia, pewnie po jakimś koncercie?

NC: Przypominam wszystkim na transmisji V-Tube i tych słuchających nas przez radioodbiorniki - 24 grudnia premiera albumu DESTINY! Odświeżajcie tego dnia swoje ulubione serwisy streamingowe, a zaraz po nowym roku startujemy z mocnymi wydarzeniami w LS. Dla ciekawskich mogę zdradzić, że to album solowy z dużą dawką wokalu od NEMESIS, także fani numeru SENSES z krążką DRUGS będą wniebowzięci! A tymczasem coś dla tych którzy kochają klimatyczne wkrętki, Keep it locked!

**N.Chavez wyciszyła mikrofon uciekając na chwile z kadru aby uzupełnić szklankę, nachyliła się do B.Rawlings który pokazywał jej coś w telefonie, po krótkiej wymianie zdań kiedy lecący utwór dobiegał do końca ponownie wróciła do czytania chatu.**

NC: Świątecznie! Mój wymarzony prezent pod choinkę? Blake Rawlings w całej okazałości.. **roześmiała sie** ... a tak serio.. Miesięczny zapas napojów od Fuzzy był by idealny! TO NIE JEST WYPOWIEDŹ SPONSOROWANA!

NC: Ostatnie pytanie... Czy znajdę się gościnnie na nadchodzącym albumie Dooma? Jasne, że tam zagoszcze! Swoją drogą śledźcie jego sociale. Na miasto spadną niedługo mocne elektroniczne bomby!

NC: All right ludzie! My zamykamy się na ostatnie dwa klimatyczne tracki. Grała dla was NEMESIS! Mam nadzieję, że umililiśmy wam ten wieczór i nadal jest wszystko OK z Waszym sprzętem audio po tych mocnych trackach. Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie! Neme out! 

BR: Peeaaaceee!

**Nemesis wyciszyła mikrofon pozostawiając słuchaczy z ostatnimi utworami. Na samym streamie na V-Tube wyświetliło się logo SOULWAX.FM po tym jak dwójka celebrytów pożegnała się z oglądającymi. Po tym jak oba utwory się skończyły, transmisja się całkowicie skończyła.**

 

Spoiler

spacer.png

Imię i nazwisko postaci: Nemesia Chavez

Numer konta postaci: 2288956907

Przynależność: 101 RECORDS

Imię i nazwisko menadżera: Blake Rawlings

Numer konta menadżera: 9711037745

Kontrakt zawarty z menadżerem: 15%

 

Edytowane przez hashcakes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin