Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/wlk] Borytoko_


borytoko_apelacja

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18279-borytoko_/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: MK
Członek ekipy nakładający karę: wlk
Wyjaśnienie sytuacji: A więc tak, jest to moja kolejna próba. Podliczyłem wszystkie konta jest ich 8 ( większość jest z tamtego roku i nie mam do nich dostępu, lecz to nie zmienia faktu, że złamałem regulamin. Staram się dosyć długo o tego unbana i bardzo mi na nim zależy. Kolejny raz przepraszam za to całe zajście i proszę o przebaczenie oraz kolejną szanse. Miło by było pograć w te święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w poprzedniej apelacji napisałeś, że stworzyłeś sobie multikonta, aby zagrać z "czystymi logami" - potrzebowałeś czystego startu aż osiem razy?

Zresztą na jednym z multikont otrzymywałeś jeszcze na kilka dni przed banem regularnie wpisy do logów, więc utwierdza mnie to tylko w słuszności nadanej Tobie kary.

Apelację na ten moment odrzucam, spróbuj ponownie za jakiś czas - minął ledwo miesiąc od nadania kary.

kamil2289 i Sizenox lubią to

unknown (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin