Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Aktualne] [Kup Teraz] Dundreary Regina - Unikat | Tuning | Przebieg 0 | Od Heat Vintage Workshop


Phonis

Rekomendowane odpowiedzi

Marka i model pojazdu: Dundreary Regina
Stan: Nieużywany
Przebieg: 0 km
Kolor: Bordowy
Wyposażenie dodatkowe: Silnik 4, Turbo, Ksenon, Felgi, Zawieszenie 4, Negatyw, Dystans, Wysokość kół
Kontakt: 670 137

Cena Kup Teraz: $30.000 (do negocjacji)

Heat Vintage Workshop przedstawia swój projekt!

Dundreary Regina

Ten wyjątkowy samochód może być Twój!
Absolutny hit! Ten klasyczny kombi został do nas przywieziony na lawecie. W chwili obecnej nie przejechał jeszcze pierwszego kilometra!
W naszym warsztacie przeszedł prawdziwą kurację.
-Został pomalowany na przepiękny bordowy, perłowy lakier. Drewniane elementy pozostawiliśmy w oryginalnym stanie!
-Dokonaliśmy modyfikacji zawieszenia, obniżając samochód jak tylko mogliśmy jednocześnie zachować komfort użytkowania go.
-Nadaliśmy mu lekko sportowego charakteru dodając dystanse do kół oraz lekki negatyw.
-Szprychowe felgi z pewnością zwrócą na siebie uwagę!

Ponadto, pod jego maską znajduje się prawdziwa niespodzianka - podrasowany silnik oraz turbo. Czy jest to najszybsza Regina w mieście?

Przebieg:
0 KM

Tuning:
Turbo
Zawieszenie 4
Silnik 4
Felgi
Negatyw
Dystans kół
Wysokość kół
Ksenon

Cena $40.000
Możemy dostarczyć samochód w wybrane miejsce!

Kontakt: 670-137
lub Heat Vintage Workshop

505665988_reginaphoto.jpg.06e2aa264ef789cf4b3ee2ed2dbe0b99.jpg

 

 

 

Edytowane przez Phonis
zmiana ceny
Jamal Africa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, prosiłbym o wznowienie tego tematu. Chciałbym również obniżyć cenę do 30 000. - @Phonis

cmazborucki i voody lubią to

Kurwa. Makler wypierdalasz mi bana za gówno jakiego nie zrobiłem, nawet kurwa nie możesz mi odpisać widze że polubiłeś odp kuzyna która jest na ten temat - Doopan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin