Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/WrZASKUUU] Citrus


Citrus

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3232-citrus/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: 
Nocny Mass-DM
Członek ekipy nakładający karę: WrZASKUUU
Wyjaśnienie sytuacji: Siema. Minęły już 4 miesiące od pamiętnej nocy pełnej błędów, podczas której rozszaleliśmy się z ekipą w trakcie trwającej wojny pomiędzy organizacjami. Grając w Nuveas MC puściły nam nerwy po jednym z ataków oponentów, po którym zorganizowaliśmy się i postanowiliśmy wykonać tzw przez nas noc oczyszczenia, atakując każdą organizację, która uczestniczyła w konflikcie z nami. Rozhulaliśmy się do tego poziomu, że zaatakowaliśmy tych graczy nawet dwa razy w ciągu godziny, bawiąc się w najlepsze i przymykając oko na regulamin. Od początku nadania kary zdaje sobie sprawę, że nie ma niczego co usprawiedliwiałoby to co zrobiłem, więc pokornie czekałem aż z upływem czasu będę mógł prosić administrację o szansę aby powrócić na bezkonkurencyjny serwer. Czas, czyli 4 miesiące, które czekałem może nie jest długi, ale zrobił swoje, zrozumiałem, że muszę liczyć się z konsekwencjami, inaczej zostanę na lodzie bez żadnego serwera RP, który może konkurować z Vibe. Żałuje tego co stało się w sierpniu, chwila zabawy, strzelając do przeciwników bez opamiętania nie była warta zakończeniem rozgrywki. Proszę o szansę na powrót, także ze względu na moją wartość jako gracza. Pomimo potknięć, tworzyłem projekty, które dawały miejsce do owocującej gry dla innych graczy, a także pomagałem takowe projekty tworzyć. Kara i odpoczynek od góry skłoniły mnie do refleksji, z których wyciągnąłem wnioski. Kocham ekipe, zawsze ich szanowałem i podziwiałem za dobre decyzje, są niezastąpieni. KOCHAM.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Spoiler

k2MmPTp.png

 

Edytowane przez Citrus
Burza, BaamBaam i Lamaritos lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące to spory czas do przemyślenia swoich błędów i myślę, że można skrócić karę, mimo wszystko jestem zdania, że jak dojdzie do kolejnych takich przewinień to ewentualne kary powinny być surowsze dla Ciebie

PS: Ładna laura

Lamaritos, Burza, BaamBaam i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin