Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/gbekarton] moneyvision


_immortal

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8332-moneyvision/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tarik Afshar
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban
Powód nałożenia kary: Odwalacz, cały czas odwalasz mimo poprzednich kar, wjeżdżasz w grupe ludzi i wychodzisz z gry.
Członek ekipy nakładający karę: gbekarton
Wyjaśnienie sytuacji: 

Siemanko, od mojego bana mija właśnie ponad 6 miesięcy, przez te pół roku przemyślałem swoje zachowanie i teraz gdy patrze na swój profil to nie jestem dumny z moich logów, które
są przepełnione niestety karami. Mimo to uważam, że moje podejście do rozsądnej i zdrowej gry roleplay nastało i jestem gotów, aby grać normalnie bez odwalania na serwerze. Bana dostałem za rozjechanie kilku oficerów LSPD, zrobiłem to totalnie bez powodu i na dodatek pod wpływem alkoholu, co wiem, że nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Z całego serca chciałbym przeprosić graczy, którym uprzykrzyłem grę na serwerze i obiecuję na pewno poprawę. Nie mam żadnego swojego usprawiedliwienia i przyznaję się do mojego błędu. Mam spore plany co do gry a drugiego takiego komfortowego miejsca nie znajdę jak ten serwer. Jest mi głupio, że ogarnąłem to dopiero teraz, a wcześniej wolałem odwalać, jednakże jestem pewien, że moja gra będzie totalnie inaczej wyglądać. Bardzo proszę o nawet ostatnią szansę, okazuję skruchę i jeszcze raz przepraszam. 
 

Edytowane przez moneyvision
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin