Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Aktualne] [Kup teraz] Willa na Vinewood Hills z gotowym do umeblowania wnętrzem.


OWIEC

Rekomendowane odpowiedzi

**Willa znalazła się na kilku portalach z nieruchomościami.**

Lokalizacja: Vinewood Hills
Dodatkowe informacje: Nieruchomością wystawioną na tej aukcji jest willa z łatwym dojazdem do śródmieścia Los Santos umiejscowiona na dolnym Vinewood Hills (z okien widoczny cudowny widok na miasto, a w tym Eclipse Towers, Richman oraz pole golfowe). Willa posiada nieprzesadnych rozmiarów taras z tyłu, na którym można bez problemu rozstawić grill'a, stoliki, leżaki, oraz inne meble ogrodowe. Z przodu posiada ona mały podjazd mieszczący dwa auta zaparkowane obok siebie przed bramą garażową oraz garaż który wymaga remontu przed użytkowaniem (( ze względu na brak czasu na grę nie ogarniałem do posiadłości pickup'a garażu )). Willa posiada zamontowane wszystkie zabezpieczenia najwyższej klasy (( drzwi, alarm i kamery max level )) oraz została wyremontowana jak i przystosowana do wprowadzenia się - niestety ze względu na zbankrutowanie firmy zajmującej się wystrojem i aranżacją posiadłości posiada ona tylko kilka podstawowych mebli i wymaga dalszego umeblowania (( 1135 obiektów ogólnie, lekko ponad 200 obiektów jest wolnych jeszcze do wykorzystania, bryła wnętrza dopasowana jest do zewnętrznego rozmiaru domu, coś tam próbowałem meblować ale brak czasu na to i raczej prędko nie będę miał czasu dokończyć interioru - wolę w takim stanie dać komuś do umeblowania wedle własnego gustu ))
Kontakt: [email protected] (( PW lub Discord: Kozji_ataq#9245 ))
Zdjęcia: ** Pod postem znajduje się galeria ze zdjęciami **

Cena Kup Teraz: $2.000.000

Edytowane przez OWIEC
Zmiana ceny i rezygnacja z negocjacji dotyczącej ceny
Shellys i kapi. lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  1. Wszystkie aukcje/licytacje które po upływie siedmiu dni od publikacji nie zostały ukończone są wrzucane do archiwum, jednakże taki temat może zostać przywrócony po skontaktowaniu się z opiekunem działu.
cmazborucki i voody lubią to

Kurwa. Makler wypierdalasz mi bana za gówno jakiego nie zrobiłem, nawet kurwa nie możesz mi odpisać widze że polubiłeś odp kuzyna która jest na ten temat - Doopan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin