Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Mario] Michigoon


szponto

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/971-michigoon/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) punkty / forum ban Powód nałożenia kary: super ze od 11 wrzesnia nie bedziemy musieli ciebie znosic czy jakos tak

Członek ekipy nakładający karę: Mario

Wyjaśnienie sytuacji: Nie mam możliwości by zamieścić dowód za którą wiadomość dostałem blokade do forum, nie wchodziłem na nie od napisania tej wiadomości pół roku temu, dopiero niedawno chcialem zerknac sobie jak prosperuje forum i zobaczyłem, że mam ostrzeżenie które poskutkowało ucięciem dostępu do forum. Zależy mi głównie by móc nawet za pół roku (tyle jeszcze mam bana) zacząć gre bez konieczności pisania takich apelacji ponownie. Więc moge przyjąć na klate np dwuletnią moderacje postów, a ten punkt który mam można zamienić na czasowy by kończył swoją ważność wraz z banem 31 maja 2023.


Pozdrawiam

kontakt Michigan#1322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin