Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy./maksiobmx]


wymdrug

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/848-maksiobmx/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Polo Dyton
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Wyjście w środku gry IC w celu uniknięcia konsekwencji.
Członek ekipy nakładający karę: Teddy.
Wyjaśnienie sytuacji: Późna godzina, ja strzeliłem w jakiejs uliczce raz w niebo. Postanowiłem że wyjde z gry i zaczne grać na innej postaci. Patrze i mam blokade postaci. Nikomu nie zaszkodziłem, żadnej osoby wokół mnie nie było. Gdybym wyszedł z gry przy pd to okej, powinienem dostac blokade. Ale pd do mnie nawet nie jechało, byłem tam sam; strzelilem i wyszedlem.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Ps. Teddy jesli to czytasz, to przestań dawać ludzia blokady postaci za strzal w niebo i wyjscie z gry, bo to troche niemile. Zdejmij krawat

Bydlak16 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań wciskać bajki, że nikogo w okół nie było. Poniżej dołączam dowód od gracza, który chciał podjąć interakcję z Tobą po tym, jak wypaliłeś w niebo, ale wyszedłeś z serwera.
image.png.42bccd463c08e381bfa17ea680bfb242.png

Nie uczysz się niczego, a tutaj jest idealny dowód na to:
image.png.9aa293e69f77944df25a552cba58a46f.png
 

W dniu 7.01.2023 o 09:59, maksiobmx napisał:

Zdejmij krawat

Może innym razem, ale dzięki.
 

Spoiler

image.png.16541d45bdc0d946a24d5e1c0c1f38aa.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Teddy. napisał:

Przestań wciskać bajki, że nikogo w okół nie było. Poniżej dołączam dowód od gracza, który chciał podjąć interakcję z Tobą po tym, jak wypaliłeś w niebo, ale wyszedłeś z serwera.
image.png.42bccd463c08e381bfa17ea680bfb242.png

Nie uczysz się niczego, a tutaj jest idealny dowód na to:
image.png.9aa293e69f77944df25a552cba58a46f.png
 

Może innym razem, ale dzięki.
 

  Pokaż ukrytą zawartość

image.png.16541d45bdc0d946a24d5e1c0c1f38aa.png

 

sory ze sie wtrace ale jak zalaczasz screena do pucowania sie apelacji to wymaga to tego by byl nie uciety xd, po tym ssie moge wywnioskowac ze jest to czesc powtorki i koles tylko przejezdzal 

271Hajsu i Bydlak16 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam kilka ssów, które pokazują, że nadal mimo wszystko unikasz konsekwencji, nawet na innych postaciach. Umawialiśmy się na to, że napiszesz przestępstwo z sytuacji, którą wspólnie wyjaśniliśmy jakiś czas temu - Ty, zamiast tego, zostawiasz postać od tak. Ta sytuacja nie ma związku bezpośrednio z sytuacją poruszoną w tym wniosku, jednak jest ona o podobnym charakterze - unikaniu konsekwencji IC przez Ciebie. Podtrzymuję swoje zdanie - jestem na nie. 

 

Spoiler

image.thumb.png.2ffdf857b2955abc63f1e9271cec26e3.png

image.thumb.png.bb62412493b0675d5ed4488001ab319c.png

 

Prócz zrzutów ekranu dorzuciłem Ci bana, skoro blokada postaci po Tobie spływa i nie wyciągasz z tego żadnych wniosków.  Może w końcu zrozumiesz, co robisz źle.

Finalny werdykt zostawiam dla osoby rozpatrującej apelację.

image.png.8f23a65e105bcf0752747c3398b3dea5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teddy. napisał:

Dorzucam kilka ssów, które pokazują, że nadal mimo wszystko unikasz konsekwencji, nawet na innych postaciach. Umawialiśmy się na to, że napiszesz przestępstwo z sytuacji, którą wspólnie wyjaśniliśmy jakiś czas temu - Ty, zamiast tego, zostawiasz postać od tak. Ta sytuacja nie ma związku bezpośrednio z sytuacją poruszoną w tym wniosku, jednak jest ona o podobnym charakterze - unikaniu konsekwencji IC przez Ciebie. Podtrzymuję swoje zdanie - jestem na nie. 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

image.thumb.png.2ffdf857b2955abc63f1e9271cec26e3.png

image.thumb.png.bb62412493b0675d5ed4488001ab319c.png

 

Prócz zrzutów ekranu dorzuciłem Ci bana, skoro blokada postaci po Tobie spływa i nie wyciągasz z tego żadnych wniosków.  Może w końcu zrozumiesz, co robisz źle.

Finalny werdykt zostawiam dla osoby rozpatrującej apelację.

image.png.8f23a65e105bcf0752747c3398b3dea5.png

Nie porzucilem postaci tylko po to aby "uniknac konsekwencji ic" tylko dlatego ze gang hoover sie rozpadl i nie widze sensu w graniu na tej postaci. Dzieki za bana napewno przemysle zachowanie 🙂

Edytowane przez maksiobmx
Teddy. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin