Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Azzi_24] przelot


przelot

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3233-przelot/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Marko Säkkinen
Rodzaj kary: Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: Nieposzanowanie życia postaci. Wjeżdżanie tyłem terenówką po Górze Gordo.
Członek ekipy nakładający karę: @Azzi_24
Wyjaśnienie sytuacji: Witajcie, od razu wytłumaczę się jak to wyglądało z mojego punktu widzenia. Namówiono mnie na discord, abym pograł ze znajomymi, chciałem iść spać, ale jako że mnie poprosili abym wszedł na serwer na chociażby GODZINKE to wszedłem, a wyszedłem z blokadą postaci, a więc - postanowiliśmy ze znajomymi IC zabić trochę czasu wieczorową porą. Pojechaliśmy na górę gordo zrobić wycieczkę off-road. Wjeżdżając na pewną wysokość gdzie jest zbiornik z wodą na owej górze spotkaliśmy się z innymi graczami którzy grali IC, nie wiem co dokładnie grali - nie wiem, nie chce wiedzieć, wiem, że coś złego IC. Zwyczajnie IC, jak przerażony człowiek kliknąłem przycisk ''S'' aby wycofać z małego dołka który nie umożliwiał mi jazdę do przodu. Lecz los tak chciał, że NAGLE - powtarzam NAGLE, nie z mojej winy dostałem nie pierwszego freeza tego dnia/wieczoru, takie zjawisko pojawiło się po najnowszym Update serwera który wszedł dokładnie wczoraj, wiemy doskonale że nie tylko ja tak mam i zostało to zgłaszane już setki razy, że znacznie performance serwera się pogorszył. Ale nie o tym, mowa o moim freezie który uniemożliwył mi JAKIEJKOLWIEK reakcji na to jak jadę i w jakim kierunku, samochód jechał do tyłu zwyczajnie dlatego, że przed otrzymaniem FREEZA gry cofałem samochodem. To nie było zamierzone, ba - nie powinienem tak robić, bo wiem do czego to dąży, mamy właśnie tutaj tego efekt. Dlatego tutaj się znajduje i piszę apelacje. Mam na postaci Marko Säkkinen wiele ciekawych, umówionych wątków z innymi graczami. Zależy mi na dalszej grze na Marko bo to bardzo fajna i przyjemna postać dla mnie i dla mojego otoczenia. Jazda pod górkę w dodatku do tyłu nigdy nie będzie w kierunku prostym, górki zawsze mają jakieś nierówności i to zawsze wyrzuci na inny kierunek jazdy. Plus! Czasami jazda w terenie jest wskazana właśnie na wstecznym biegu ponieważ są inne przełożenia. Moja terenówka która jechałem była również dostosowana do właśnie terenowych wypadów. Jeśli bym koziołkował nic postaci by się nie stało, zwyczajnie miała zapięte specjalne pasy czteropunktowe oraz była w niej klatka bezpieczeństwa która usztywnia całą bryłę samochodu. Jeśli chodzi o ten spadek z szczytu góry. To już było poodlagowaniu gry, zrobiłem to specjalnie lecz troszkę zbyt brawurowo, chciałem zjechac na szosę aby się poprawić po lagu i wjechać normalnie jak reszta na szczyt góry. Nie jestem na tyle głupi, a głupi trochę jestem - nie zaprzeczam żeby zrobić tak jak się to zdarzyło. Nie tylko ja dostałem w tamtym momencie, ale również znajomy @Flafi, nie wiem jak wygląda jego sprawa ponieważ dostałem przed nim karę. Postawcie się w mojej, bardzo kiepskiej - trudnej sytuacji do wytłumaczenia. Zależy mi na dalszej grze na Marko ze względu, że przegrałem na nim już wiele godzin oraz ciekawych wątków. Mam nadzieję, że wszystko co napisałem jest wystarczające i dobrze wszystko wytłumaczyłem - zdaje sobie sprawę, że musiało to wyglądać naprawdę źle. Lecz tak jak pisałem, mogę się powtarzać, nie miałem żadnej możliwości reakcji na to, czemu blokada a nie Admin Jail? Gdy gra mi się odfreezowała specjalnie ODBIŁEM na szosę która właśnie służy do podjeżdżania pojazdami. Co na pewno było widać, na koniec życzę spokojnej nocy oraz mam nadzieję na pozytywny odzew. Wiem, że dowody są nikłe, ale to zawsze coś. PEACE.
Ewentualne screeny/świadkowie: @ShowMe @XAngel2K@DeadlyNeon@Flafi @kotor5 - osoby które to widziały, osoby z którymi grałem wycieczkę.

Edytowane przez przelot

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin