Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Gry na postaci z Police


I Feel Dead Inside

Rekomendowane odpowiedzi

08_NUP_171015_0301.jpgNie przepadam za wystawianiem tematów typu szukam/zagram ale czasami okazują się one skuteczne więc myślę, że mogę spróbować i najwyżej nic z tego nie będzie ale w tym momencie postawmy na treść.

Toczę swoją rozgrywkę na damskiej, trzydziestoletniej postaci detektywa Police Department z elitarnej jednostki detektywistycznej RHD. Charakter pochodzi z Miami i przez kilka lat pracował w Beach Detail. Jest empatyczną osobą, która wierzy w demokracje. Prywatnie jest sympatyczką DEM (partia o bardziej lewicowym ubarwieniu). W swoim życiu próbowała studiować psychologię, którą rzuciła po swoim freshman year w związku z wypaleniem. Regularnie ćwiczy na siłowni. Gra też w tenisa, co jest jej regularną pasją poza pracą. Jest osobą ekscentryczną i chętną do nawiązywania nowych znajomości.

Zależy mi na każdej interakcji i relacji, a nie skreślam w tym wszystkim osób powiązanych z półświatkiem przestępczym o ile taka osoba wykaże się umiejętnością rozgrywki z moją postacią, tzn. ukrycia tego, przynajmniej w początkowej fazie relacji, że jest powiązana z przestępczością, a ew. gdy moja postać to odkryje, będzie umiała w odpowiedni sposób manewrować tym w codziennej rozgrywce i nie powodować braku smaku, a także konieczności dużych nagięć ze strony mojej postaci, która biorąc pod uwagę jej charakter, raczej nie będzie wyrażała chęci do tego o ile nie będzie miało to głębszego celu i ew. korzyści. Przedstawiam w ten sposób kolejną cechę postaci, którą są m.in. umiejętności analityczne i wybieranie mniejszego zła aby zyskać więcej.

Postawię na krótkie interakcje z kimś, a także na coś dłuższego. Masz wenę pograć tylko chwilę? To będzie cool. Możemy grać też regularnie z nastawieniem, że będą to raczej godziny wieczorne. : ) Chcesz pograć kumpla z siłowni? Kumpele? Faceta poznanego w barze? To wszystko będzie w porządku i jest zachęcające. Nastawiam się przede wszystkim na relacje związkową/przyjacielską postaci z inną postacią, bo zależałoby mi aby mieć osobę z którą stworzę sobie regularną grę ale z nastawieniem, że wyjdzie to w grze, a nie poprzez napisanie na Discord, że gramy coś takiego.

Ze swojej strony zaoferuje pewnie /spawn, pojazd i inne o ile gra będzie się kleiła i właśnie w ten sposób się ułoży. Najlepiej jak napiszecie do mnie od razu na Discord: the masquerade#5795, podając od razu swoje konto globalne razem z linkiem do niego, dane postaci i jej background o ile nigdy wcześniej nie mieliśmy ze sobą styczności. Możesz też opisać w jaki sposób nasze postacie mogą się poznać i czego oczekujesz od gry ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin