Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[09.01]MEMPHIS6 - LIVE INSTAGRAM.


hoodbyair

Rekomendowane odpowiedzi

MEyYHHU.jpeg

**Około godziny 19 tak jak raper zapowiadał na swoim lifeinvader pojawił się live gdzie raper odpowiadał na pytania swoich fanów. Odtworzył też kilka niewydanych do tej pory singli.**

Ej, to mój pierwszy live na instagramie, słowo. Czuje się jakoś dziwnie, pierwszy raz to robie - damn. Co u was? Jak spędzacie swój czas, co? 

**Memphis w międzyczasie włączył swoją konsole**

Zagram z kimś w nowe NBA, dajcie mi swój nick. Dajcie mi swój cholerny nick - chce z kimś zagrać.

**W miedzyczasie raper zaprosił jednego z fanów do znajomych na konsoli, rozpoczął z nim mecz**

Gram Panics, Riley jest tutaj oceniony tylko na 78. Przecież to oszustwo, zasługuje na lepszą notę - co za gówno.

**Memphis zerknął w ekran telefonu, co jakiś czas się skupia na grze. Spędza czas z fanem grając w kultową gre od 2k**

Co sądze o albumie BABY PRINCE? 
Totalne mainstreamowe gówno, stary. Streamujcie to i wersje DELUXE z moją gościnką. Wierzę, że zrobią większą kariere niż ja - trzymam za to kciuki. Z chłopakami posprzeczaliśmy się o jakieś niepotrzebne rzeczy, teraz między nami jest cool.

**Memphis rozgrywa swój mecz w NBA, odpowiada na pierwsze pytania które przykuwają jego uwagę**

Co u Layli? Jak się poznaliście z Lexie? Jesteście super parą, najlepszą! XOXO.

Stary, dzięki że pytasz.. Z moją córką jest wszystko okej. Jest zdrowa, rośnie to najważniejsze. Charakter ma po Lexie, ale to może lepiej? Nie będzie pakowała się w kłopoty jak ja, haha.
Jak się poznaliśmy z Lexie? To totalnie pokręcona historia. Chciałem kiedyś zainwestować nieco swojej gotówki w jakiś klub, pomóc mniejszym artystom się rozrosnąć. Odmówiła mi bo ktoś się tam nie zgodził.. Potem zaprosiłem ją na randkę.. Po prostu, powiedziałem, że idzie ze mną na randkę tutaj i teraz.. To się poniosło, jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Pamiętam kiedy dzwoniłem do swojej mamy informując ją o tym i, że będę miał dziecko. Rozpłakała się - to najlepsze co możesz mieć w życiu, przysięgam.

**W międzyczasie puścil na głosnikach w domu najnowszy utwór NFS na wersji DELUXE z BABY PRINCE**

KTO NASTEPNY NA PLYCIE PO LITTLE? **krzyknął na streamie**

EJ, EJ. TO BEDZIE KANE SALEH. JEZELI NIE MA NIC PRZECIWKO - ZMIKSOWALEM COS OSTATNIO, PRZYSIEGAM.. **zgarnąl w miedzyczasie laptopa, puścił nagraną głosówkę Kane Saleh do rapera z insta** MACIE LEKKA ZAPOWIEDZ, POCZEKAJCIE - OBIECUJE, ZE TO BEDZIE MOCNE.

**W miedzyczasie Memphis zrobił zbliżenie na telewizor, rzucił Rileyem za trzy punkty**

EJ, EJ. TO JEST NIEMOŻLIWE - PRZYSIEGAM. SIEDEMDZIESIAT OSIEM PUNKTOW ZAWODNIKA, A ON GRA JAK HARDEN. NAPRAWCIE TO, PROSZĘ.. TO MÓJ APEL DO TWÓRCÓW TEJ GRY.. 

**zerknął na kolejne pytanie**
Największa inspiracja muzyczna? 

Siedziałem długo na Jamestown - mega wspierałem Protaisa. Nie wiedziałem wtedy, że jego sława się tak poniesie. Marzyłem o feacie z nim kiedy zaczynałem swoją przygodę - teraz mam ich kilka. Zobaczymy co dalej, ale supportowałem też DaKayKay. Kocham ją jak siostrę - mamy wspólny język, przysięgam.

CO Z HELP ORPHANAGE? BABYSTITCH ZAPYTAL CO Z HELP ORPHANAGE.
Jeżeli inni będą ponownie chętni na zrobienie dobrego gówna - zainicjuje to drugi raz.. Przysięgam, wtedy zebraliśmy chorą kwote - coś koło czterech pierdolonych milionów dolarów. Wspomogliśmy wybrane placówki - są nam wdzięczne.. To jest to co chcesz robić w tym pierdolonym życiu - kiedy sam nic nie miałeś. Chcesz komuś pomóc, tak aby mieli lepiej.. Po prostu, yeah?

**Live trwał około godziny, w trakcie Memphis pograł troche ze swoimi fanami w nowe NBA. Puścił kilka snippetów, między innymi można było wysłuchać tam głosu Baby Ray oraz wspomnianego wcześniej Kane Saleha. Finalnie Memphis rozdał kilka par butów dla swoich fanów, którzy go o to prosili.**

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin