Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

FAQ | Los Santos County Sheriff's Department


Rekomendowane odpowiedzi

lssd3.png

Frequently Asked Questions

 

Q: Rekrutacja jest wstrzymana, kiedy planujecie otworzyć kolejną?
A: Jeżeli rekrutacja jest wstrzymana oznacza to, że w chwili obecnej mamy komplet trainee oraz brak wolnych FTO. Rekrutację otwieramy w momencie kiedy zrobi się luźniej i zwolnią się FTO.
Q: Jak długo trwa rekrutacja?
A: Nie mamy określonego terminu, rekrutacja trwa do momentu aż uda nam się zebrać odpowiednią ilość osób.
Q: Czy przyjmujecie osoby tylko z doświadczeniem w LEA?
A: W tym momencie przyjmujemy jedynie osoby z doświadczeniem w LEA.
Q: Macie rekrutacje na weterana?
A: Tak, różni się wzór podania. Osoby piszące wg. zaawansowanego wzoru również przyjmowane są na rangę deputy sheriff trainee z racji tego, że musimy zweryfikować wiedzę.
Q: Trzeba mieć mikrofon, żeby grać we frakcji?
A: Tak.
Q: Czy są regularne szkolenia, na których muszę się stawić?
A: Wszystko zależy od osób zarządzają poszczególnymi dywizjami.
Q: Jest jakiś minimalny wiek do frakcji?
A: Nie mamy określonego progu minimalnego.
Q: Jak długo trwa okres szkoleniowy?
A: Okres szkoleniowy może trwać maksymalnie 3 tygodnie.
Q: Jaką jurysdykcje obejmuje LSSD?
A: Jurysdykcja Sheriff’s Department obejmuje całą mapę.
Q: Czy odpowiadacie na każde podanie?
A: Nie.
Q: Jak długo mam czekać na sprawdzenie podania?
A: Podania są sprawdzane w zależności od ilości wolnych FTO. Czasem okres sprawdzania podań może przeciągnąć się do kilku tygodni.
Q: Czy mogę grać w LSSD i innej frakcji jednocześnie?
A: Tak, potrzeba do tego zgody obu liderów oraz opiekunów strefy porządkowej.
Q: Czy przyjmujecie osoby z aktywnymi karami w logach?
A: Do każdej takiej sytuacji podchodzimy indywidualnie, wszystko zależy kiedy był ostatni wpis i za co.
Q: Dlaczego moje podanie wymaga zatwierdzenia przez moderatora?
A: Nie chcemy aby podania były udostępniane publicznie, wgląd do nich ma jedynie zarząd frakcji.
Q: Czy mogę grać w organizacji przestępczej i LSSD w tym samym czasie?
A: Tak, potrzeba do tego zgody obu liderów, opiekunów strefy porządkowej oraz strefy przestępczej
Q: Czy mogę pracować w taxi i jednocześnie w departamencie?
A: Nie.
Q: Czy mogę grać inną narodowość niż Amerykanin jako zastępca szeryfa?
A: Tak. Jedynym wymogiem jest posiadanie amerykańskiego obywatelstwa.
Q: Czy mogę grać postacią kobiecą?
A: Istnieje taka możliwość, ale wyłącznie za pozwoleniem. Starając się o miejsce w naszej frakcji należy napisać podanie na postać męską.
Q: Skąd mam wiedzieć jakimi kodami radiowymi się posługujecie?
A: Kody radiowe jak i inne nasze procedury są zawarte w specjalnie stworzonym manualu wzorowanym na tym z LASD.
Q: Czy postać do gry w SD musi być nowa?
A: Preferujemy postacie nowe ale oczywiście są wyjątki, wszystko zależne jest od przeszłości danej postaci.
Q: Odrzucono moje podanie do frakcji. Co dalej?
A: Jeżeli twoje podanie zostało odrzucone, nie przejmuj się. Spróbuj swoich sił przy następnej rekrutacji. Ten czas możesz poświęcić na przeczytanie swojego podania i ewentualne “dopieszczenie”
Q: Jak wygląda proces szkoleniowy we frakcji i co się po nim dzieje?
A: Proces szkoleniowy czyli okres FTO trwa u nas trzy tygodnie, przez ten czas będziesz miał przydzieloną do siebie osobę która będzie miała za zadanie nauczyć Cię naszej gry i wszystkich procedur. Po okresie szkoleniowym będziesz musiał/a przystąpić do patrolu sprawdzającego (KING), jeżeli zrobisz wszystko poprawnie, będziesz pełnoprawnym zastępcą.
Q: Jak wygląda system awansów we frakcji?
A: System awansów opiera się w głównej mierze na zaufaniu do Twojej osoby, oraz ilości obowiązków jakie jesteś w stanie przyjąć na swoje barki.
Q: Czy postać zastępcy musi być moją główną?
A: Preferujemy graczy, których główną postacią jest postać zastępcy.
Q: Czy mogę zrobić transfer z innej frakcji LEA do was?
A: Tak, ale jeśli planujesz przejść na tej samej postaci - musisz odpowiednio uzasadnić to w biografii postaci.
Q: Jakie dywizje są prowadzone we frakcji i po jakim czasie mogę do nich dołączyć?
A: Do dywizji można dołączyć dwa tygodnie po zdaniu patrolu KING, takie rozwiązanie ma na celu przystosowanie was do samodzielnej gry we frakcji. Frakcja posiada mocno rozbudowane możliwości gry:
Stacja 9: Main Patrol Unit, Traffic Detail
Stacja 24(SEB): Canine Unit, SED, AED/Hazmat Detail, ESD
Stacja 28: Operation Safe Street Bureau (GET, OSS), Detective Bureau (Homicide & Major Crime Bureau, Narcotics Bureau)
Q: Czy we frakcji występuje charakterystyczna znana wszystkim akademia?
A: Nie.
Q: Czy mogę streamować/nagrywać swoją rozgrywkę we frakcji?
A: Tak. Należy uzyskać na to zgodę zarządu.
Q: Czy wchodzenie na służbę w stanie upojenia alkoholowego jest zabronione?
A: Tak. Jako gracz frakcji odpowiadasz za jej dobry wizerunek w grze.
Q: Jak wygląda gra skorumpowanego zastępcy? Mogę coś takiego grać?
A: Aby uzyskać zgodę na grę skorumpowanego zastępcy wpierw należy uzyskać zgodę liderów frakcji a następnie opiekunów strefy porządkowej.
Q: Gram nielegalnego imigranta i zostałem zatrzymany. Co się stanie z moją postacią?
A: Twoja postać zostanie deportowana przez ICE (Immigration and Customs Enforcement) do twojego rodowitego kraju co wiąże się z blokadą postaci.
 

Edytowane przez Wiesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin