Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

BAN: [GRA/Makler] veltiseq


Veltiseq

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/17759-veltiseq/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.); Ban- do 2025
Powód nałożenia kary: Multi Konto
Członek ekipy nakładający karę: Makler
Wyjaśnienie sytuacji:  Cześć. Ogólnie to dnia 21 listopada, dostałem karę.(Prawie 3 letnią). Wyjaśniam ten temat 3 raz. Chodzi o sytuacje gdzie (nieumyślnie) podałem gmaila koledze aby założył sobie konto, oczywiście na Viberp. Nie wiedziałem że u was to dziala w taki sposób. Pierwszy raz dostałem za multi konto, więc nie miałem prawa o takim czymś wiedzieć. Gdybym wiedział napewno bym czegoś takiego nie zrobił, a pomógł bym koledze w zupełnie inny sposób, a pomógł bym mu założyć swojego gmaila. Mam 2 świadków (1 z nich to osoba przez którą dostałem bana) Zuko oraz Czesio (mają takie nicki) wyjaśnili to i mam to również w screenach umieszczonych na dole. Jako iż nie wiedziałem że za podanie gmaila i utworzenie z tym samym gmailem innego konta jest banowane. Chciałbym przeprosić za to że niedoczytałem czegoś i prosić o drugą szansę. Obiecuję że to się już nigdy nie powtórzy. Wezmę sobię te 3 miesiące czekania jako nauczkę że tak nie powinienem robić, dziękuje rozpatrującym za czas i pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: dc świadków 
Zuko#4310. Czesioo#7782

dowód 1.png

dowód 2.png

Tito Toscani lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin