Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy.] deeziak


deeziak

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4798-deeziak/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: Banicja
Powód nałożenia kary: Random i mass DM na Vespucci, MK. Tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @Teddy.
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, nikt raczej nie myślał, że po tym co odjebałem będę jeszcze pisał apelacje, ale jednak. Wieczorną porą 9 grudnia, niecałe kilka dni po zablokowaniu mojej głównej postaci grając na nowej, poczułem coś w stylu niczego, totalnego braku gry, totalnego braku miejsca w którym mogę grać. Nie chciałem przenosić znajomości z jednej postaci na drugą, bo to tym bardziej zepsuło by mi całą rozgrywkę. Szczerze nie wiem, pod jakim impulsem zadziałało to u mnie, po prostu coś pchało mnie do tego, by nagle, totalnie bez powodu zacząć strzelać do losowych osób, prościej mówiąc, do wykonania MASS DM w centrum rozgrywki. Krótko po tym co zrobiłem, po dostaniu bana zrozumiałem swój błąd, jednak po prostu wiedząc, że tego nie odkręcę sięgnąłem jeszcze dalej, zakładając multikonto i również tam, po kilku chwilach zostałem zbanowany, a po kilku dniach została mi nadana również kara na główne konto. 

Vibe był dla mnie dużą częścią mojego wolnego czasu, odchodząc z serwisu odłączyłem się od dużej ilości przyjaciół, z którymi jednak dalej trzymam kontakt, często dostawałem kary za jakieś głupie akcje z mojej strony, jednak zawsze kręciłem się na serwisie vibe rp, nakręcałem niektórym ludziom rozgrywkę i starałem się grać jak najlepiej, ale jak można zobaczyć - czasami walczyłem z regulaminem, a czasem po prostu coś odwaliłem. Nigdy nie szukałem otoczenia do odwalania, a po prostu starałem się znaleźć osoby do swobodnej gry, niestety ludzie na serwisie moim zdaniem są trochę zamknięci na grę z zewnątrz, przez co kręciłem się tylko w jednym gronie, a powiększanie się go działo się na zasadzie - koleżka zawoła koleżkę i tak dalej. Czuje się jak ostatni idiota, po tym co zrobiłem, ale czasu nie jestem w stanie cofnąć - chciałbym przeprosić osoby, którym popsułem rozgrywkę tego wieczora, a także departamentowi, który ganiał mnie i musiał użerać się później ze zgłaszaniem wszystkiego dalej. Zrozumiałem swój błąd, i tak jak pisałem - jest mi strasznie głupio, ale chcę po prostu spróbować wrócić na serwis i pokazać się w innym stylu nich dotychczas, lepszym stylu. 
Dzięki dla każdego kto poświęcił swój czas by to przeczytać, pozdro.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

aha no to niezle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin