Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SKARGA][REM/Carlito Valencia]


Armenian Power

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: 

Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/5296-rem/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

 Powód składania skargi: Odrealnione podejście do rozgrywki/prowadzenia postaci

Zacznę od tego, że postać Carlito to lider biznesu znajdującego się na plaży Vespucci (Purple Jack), przeważnie takie osoby powinny jednak reprezentować jakiś poziom rozgrywki, bo mają pod sobą innych graczy, którym niekiedy trzeba nakreślić odpowiedni tor rozgrywki. Tutaj mamy istny przykład już nie samej, durnej kreacji postaci, a debilizmu, który obrzydliwie odrealnia role play w tej części miasta. Carlito Valencia prowadzi biznes dosłownie 10 metrów od strip club rhino, nie przeszkadza to jednak w paradowaniu z bronią po chodniku w tak ruchliwym miejscu, szukaniu zaczepki, czy robieniu fake-call na inne biznesy, bo nie został wpuszczony do klubu. Początkowo razem z chłopakami chcieliśmy rozwiązać sprawę w grze, ale im głębiej w las, tym bardziej wychodził grzyb spod tego wszystkiego i wprost mówiąc szkoda się pakować w takie interakcje bez poziomu. 

 

Dowody:

image.png

image.png

image.png?width=1181&height=676

 

Edytowane przez deptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, v3rso napisał:

Cześć, widze że skarga rzeczywiście była wypowiem się w obu sytuacjach.

1. Co do broni głupia sytuacja, pożyczyłem od kolesia broń po czym on przyjechał pod mój biznes i razem z resztą grozili mi żebym oddał im jego broń a w zamian oddadzą mi moją którą wcześniej ukradli. Moja postać mając nadzieje na jakikolwiek ratunek przez osoby postronne wyciągnęła broń żeby dokonać wymiany i zostać w spokoju bądź żeby podjechały służby które złapałyby tych kolesi i uratowali mu życie. Z tego co wiem to mieli oni panel przestępczy więc słuchałem się ich i chciałem oddać broń. (Nie celował do nich tylko trzymał ją odwróconą do przekazania)


2. FakeCall, a co jest w tym złego? Zrobiliśmy żart IC dla konkurencji za który zostałem odpowiednio ukarany drogą IC, nie było następnych przypadków. Nie zrobiłem tego bo mnie nie wpuścili, czy w prawdziwym świecie ludzie nie robią przysłowiowego SWAT'INGU itp.? To był żart i moja postać za to odpowiedziała.

Edytowane przez Rem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dorzucić coś od siebie, ziomek to totalny szkodnik. Dzisiaj wbijając do gry zobaczyłem kolesia z bw po moją chatą. Dopytając się więcej dowiedziałem się, że to sprawa oskarżonego. Koleś ma swój biznes, odgrywa gangstera i wymachuje bronią na prawo i lewo strzelając do kogo popadnie? Proszę xD

 

image.png

noteker, 77.DEAMONS i aikon lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja sprzed klubu (tego samego, na który wykonali fake-call), który mają 20 metrów od swojego biznesu "Purple Jack" - faceci zebrali się w 7 osób, z kijami przewieszonymi przez plecy. Zrobili sobie miejsce spotkania na środku chodnika i zaczęli się zbroić do.. skoku na klub (?xd)image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ECPU viver napisał:

Chciałem dorzucić coś od siebie, ziomek to totalny szkodnik. Dzisiaj wbijając do gry zobaczyłem kolesia z bw po moją chatą. Dopytając się więcej dowiedziałem się, że to sprawa oskarżonego. Koleś ma swój biznes, odgrywa gangstera i wymachuje bronią na prawo i lewo strzelając do kogo popadnie? Proszę xD

 

/cdn-cgi/mirage/fdd75a00bf0a447bf163e196a5019b314452f06412dde350449b81ffc5994848/1280/https://media.discordapp.net/attachments/1032062647396483152/1064647410455937114/image.png

Nie żeby coś, ale twój ziomek wezwał na interwencję @gbekarton który mu wszystko wyjaśnił. Na samym początku zaczął mnie obrażać, gdy mu odpowiedziałem zaproponował pójście mi do uliczki gdzie rzucił się na mnie z kastetem, broniąc się oddałem strzały. Z tego co wiem to nie gangsterka a zwykła obrona, niech wypowie się nawet tutaj Gbekarton jeżeli chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, DeVo napisał:

Sytuacja sprzed klubu (tego samego, na który wykonali fake-call), który mają 20 metrów od swojego biznesu "Purple Jack" - faceci zebrali się w 7 osób, z kijami przewieszonymi przez plecy. Zrobili sobie miejsce spotkania na środku chodnika i zaczęli się zbroić do.. skoku na klub (?xd)/cdn-cgi/mirage/fdd75a00bf0a447bf163e196a5019b314452f06412dde350449b81ffc5994848/1280/https://cdn.discordapp.com/attachments/798593635905306645/1064644336492486687/image.png

Ale ty wiesz, że to nikt odemnie? Oni grali Peaky Blinders czy co tam jeszcze XDD. Ja tam stałem sam, reszta to byli jacyś gangsterzy po cywilku XD.

 

 

Podsumowując, nie odpowiadam za innych graczy, ten z kijem został wywalony spod mojego biznesu, a reszta kolesi to nawet nie wiem kto. Na /w pisał mi że ich wynajął, wynajął proszę państwa cywili w garniturach którzy przekazują broń, grałem strach więc jedynie oddałem im broń, a oni zwrócili mi moją. Nawet nie wiem dlaczego, to wychodzi że mnie okradli a na koniec oddali broń bez panelu.

Edytowane przez Rem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, WrZASKUUU napisał:

Dzisiejsza sytuacja nie może dotyczyć organizacji, ponieważ gracz nie posiadał żadnego panelu organizacji przestępczej, więc Eastern Circle nie odpowiada za powyższego gracza, w ramach wyjaśnienia.

Więc to samo ma się z akcją przed ich klubem, gracze spoza panelu biznesu mnie napadli bez panelu organizacji. Nie mam na nich wpływu i nie odpowiadam za ich grę, może warto się przyjrzeć tamtym osobą?

 

Dodając, jestem ciekawy co miał na myśli że jego ludzie piszą na mnie reporty 😛

Edytowane przez Rem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem trochę logów @Rem i nie widzę w nich nic rażącego, okej paradowanie z bronią na vespucci jest raczej debilnym pomysłem i tu radzę zapoznać się publikacją dot. miasta duchów natomiast był to ruch na tyle głupi z perspektywy IC, że konsekwencje może ponieść postać od tej właśnie strony, a nie gracz. Nie widzę w logach machania bronią na lewo i prawo ani grania jakiegoś turbo gangstera, nie strzela do każdego kto się rusza, nie okrada ludzi bez panelu wiec dla mnie jest poprawnie. Co do fake-call to częste zjawisko w stanach. Jedyne na co zwróciłbym uwagę to czy na pewno kreujesz swoją postać z pomysłem czy jednak żyjesz chwilą, bo to drugie może doprowadzić Cię kiedyś do znijaczenia jej i blokady.

 

Skarge odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin