Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ Teddy. ] young


4WB

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/13015-young/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mia Longfill
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary:  "
Kary niczego Cię nie uczą, a godzina Cię nie usprawiedliwia. Dalej odwalasz i szkodnikujesz."
Członek ekipy nakładający karę: Teddy.
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, generalnie to zrobiłem bardzo nie odpowiednią rzecz ic która nie miała być na poważnie. Wpadłem na ten pomysł z kolegą, i zbytnio nie myśleliśmy o konsekwencjach. Generalnie ta akcja nie powinna mieć miejsca, była to strasznie głupia i nieodpowiedzialna akcja. Samym pomysłem zrobienie "westernu" jak na dzikim zachodzie w barze było złe. nieodpowiednie również było to że wykonaliśmy tą durną akcje, zbytnio nie wiem nawet jak się zgodziliśmy na cos takiego.  jak napisałem wcześniej czy później nie myśleliśmy o konsekwencjach,   Ja ze swojej strony chciałbym przeprosić oraz wyrazić skruchę. Jeżeli chodzi o mojego bana. Chciałbym przeprosić za moje durne pomysły, które były nieodpowiednie. Też mam pytanie czy nie dało by tutaj zmienić kary, na kare w AJ? Zaczynają się ferie zimowe. Mógłbym pokazać że nie zawsze jestem do skreślenia jako osoba z "kolorowymi logami" i że potrafię grać normalnie. Jeszcze chciałbym na szybko dopisać że nie rozumiem czemu dwie osoby dostały po 90minut AJ a ja bana na dwa tygodnie, chociaż dowiedziałem się że to niby powód moich kar. 
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak. 

Edytowane przez young
The_Danny lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Teddy. napisał:

Spójrz w swoje logi, to dostaniesz odpowiedź.

Moja propozycja to 120minut AJ + jakakolwiek kolejna Twoja kara za odwalanie to ban na 30 dni bez możliwości apelacji.

Okej, zgadzam się. dziękuje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin