Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Apelacja Nadia Valentino


SkyNeverek

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/Nick Nadającego Karę] Teddy
Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2380-SkyNeverek/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Nadia Valentino
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blok
Powód nałożenia kary: Nieposzanowanie życia i inne głupoty 
Członek ekipy nakładający karę: Teedy
Wyjaśnienie sytuacji: 
Latające radiowozy nad głową i pitowanie w centrum Wyjaśnienie sprawy: Zaczne od tego że jest to druga skarga którą pisze na PD i tą po dywan pewnie też dacie ale mniejsza. Był pościg gonili ZRke był wyścig 3 okrążenia gonili ostaniego jechałem pierwszy nadrobiłem dogoniłem pościg wyprzedziłem cały konwój pitując w jego lewy tył mój wóz dalej jechał stabilnie jego również, po czym zacząłem po prostu hamować cały konwój aby pościg skupił się na mnie a wóz przedemną odjechał, a w okolicach startu fast runa koło stacji prze wjazdem na davis jedno buffalo wjechało mi w tył po czym radiowóz typu suv przeskoczył mi nad wozem a trzeci prawie wydachował ale to ja dostałem nieposzanowanie życia i jazde z wysoką prędkością nie mówiąc już o tym jak jeżdzi PD/SD
Ewentualne screeny/świadkowie: Osoby które jechały również w wyścigu nagrywek nie mam bo nie nagrywałem 

Edytowane przez SkyNeverek
Usuńcie to po prostu dałem na apelacjach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może zacznę od tego, że tej apelacji to się nie da przeczytać i musiałem zrobić to dwa razy, żeby zrozumieć, o co Ci chodziło. Nikt Ciebie nie pitował, mam to na klipie. Grałeś w ping-ponga radiowozami, odbijając się od nich. Na samym końcu postanowiłeś zrobić żywą blokadę ze swojego samochodu, wjeżdżając wprost przed pędzące buffalo.   

Jestem na nie.

image.png.cbf97bbbfd64f3530b859ba7a64cad47.png

A tak swoją drogą, to podobno miałeś się "nad nami nie pocić". Może blokada postaci nauczy Cię odrobiny pokory, bo Ty dalej nie widzisz niczego złego w tym co zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin