Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/fan brims borysa] voo


NiesfornaZuzia

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/18791-voo/
Link do konta oskarżonego: - https://forum.v-rp.pl/profile/8747-fan-brims-borysa/
Powód składania skargi: - Nadużycie panelu organizacji przestępczej. Włączenie skryptu włamania do mieszkania, będąc w samej bieliźnie, bez jakiegokolwiek odgrywania tego, podczas gdy w środku siedziało 10+ osób, w tym cywile.
Wyjaśnienie sprawy: - Zrobiliśmy sobie imprezę IC, zebraliśmy kilka osób, pojawili się tam oskarżony, którzy po kilku minutach po prostu podbiegł do drzwi i włączył skrypt włamania do mieszkania. Dowody: - Logi ich chatu. Stało się to ok. godziny 2:15-25 (bliżej 2:18-2:19). ID interioru: 13379

Nie mam 100% pewności co do osób, które to zrobiły. Mam jedynie przypuszczenia, ale wierzę w możliwość sprawdzenia najzwyczajniej w świecie logów by dojść do tego kto nadużył skryptu.

Edytowane przez voo
doctor fetker i NoobDMG lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja była taka ze o trzeciej w nocy jakoś z chłopakami wpadliśmy na pomysł żeby obczaić czy działa /wlamanie bo ktoś dal nam znać że to jest ogolny interior dla każdego dostępny (wrócę do domu to dam znać v3rso z logiem), no i wpisalem /włamanie ale nie wyskoczyło mi nic ani razu, trochę tym przyspamilem wróciłem do reszty osób grać roleplaya i na /b się posypało że dostali włamanie a nie wpisali /włamanie więc wszyscy wyszliśmy z interioru żeby się zresetowalo ale to się nie zresetowało sprawdzałem /a żeby dać cynk ale z tego co pamiętam to nikogo nie było. Po chwili wpadł gość z lspd to mu dałem znać że jest bug, zmieniliśmy outfity i pojechaliśmy grać roleplaya dalej. Niech @voo da mi zdać na discord: mariusz#2392, zwrócę mu koszty utraty itemow. Z mojej strony dodam, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Pozdrawiam i sory za szkodę, która została wyrządzoną. Dodam też że mamy wszystkie itemy, które nam droply i ich nie sprzedaliśmy.

/pisałem z tel więc jak będą jakieś niejasności to proszę mnie poprawic

Edytowane przez venice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin