Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Klub] MIRAGE NIGHT CLUB


kremowapapiezuwa

Rekomendowane odpowiedzi

**Na mieście w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się plakaty promujące dzisiejsze wydarzenie w Mirge Night Club, jednocześnie klub wystawia ogłoszenia, że przyjmie do pracy na dzisiejszy wieczór tancerzy i barmanów oferując bardzo atrakcyjne zarobki.**

Już DZIŚ NEON PARTY NIGHT w Mirage Night Club. Spędź pierwszy wieczór nowego miesiąca razem z nami, startujemy o 21:00.

-Ubierz się w jaskrawe/neonowe kolory i daj się zauważyć na parkiecie

-Dostępne będą na wejściu Opaski Fluorescencyjne

-Oświetlenie LED | Tancerze w specjalnych strojach | Kolorowe drinki To będzie istna bomba! 💣


kA70ngu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|NEON PARTY W MIRAGE NIGHT CLUB|
Co to była za kosmiczna impreza....
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

mtySwph.png

cwJspQK.png

Crq8C0b.png

3MlLevi.png

JSfEnBH.png

Xwq4YxF.png

a1CE51u.png

KTNJ3La.png

o8Bhq3Z.png

fFOWMGq.png

LymSArI.png

V2fJgKS.gif

Za realizacje świateł podczas tej imprezy odpowiadała firma estradowa Stage Crew GALAXY @Kbvcpr

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na mediach społecznościowych i na mieście pojawiły się plakaty promujące wydarzenie Ladies Night w Mirage Night Club, które odbyło się 08/03 o godzinie 21:00.**
 

kZxyO9z.png

z5VfZgh.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Frekwencja podczas imprezy przerosła oczekiwania organizatorów! Wydarzenie rozniosło się szerokim echem na mieście, ludzie bawili się do późnych godzin nocnych w towarzystwie najlepszej muzyki i pysznych drinków!

IaNeM4o.png

oekRPT7.png

ZX1GwSK.png

akz7LtJ.png

TBDGlQL.png

VEmvCZh.png

n7TOWso.png

5VQoDYz.png

NnI03SS.png

ClQ0bq7.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Passa najlepszych imprez w tym mieście trwa! Już dziś kolejne wydarzenie tematyczne, tym razem skierowane głównie do Panów!

Eleganckie Gentlemen's Night!

ogs0EW6.jpg

Zobacz co czeka Cię tego wieczoru!

Spoiler

Drodzy Panowie... dzisiejszego wieczoru w MIRAGE NIGHT CLUB skupiamy swoją uwagę na Was! 🎩 👔

Spędź ten wieczór i zacznij weekend razem z nami! START o 210!

-Specjalnie dla Was przy konsoli stanie dziś DJ JULIE! 🎧
-Impreza ma charakter elegancki, więc mile widziane eleganckie koszule, sukienki i szpilki.
-Tego wieczoru na Panów przy barze czeka szklanka dobrego whisky 🥃
-Wyjątkowe mocne oświetlenie | Śliczne tancerki w gorsetach specjalnie dla Panów | Możliwość wynajęcia VIP ROOM.

Wiemy, że zawsze możemy liczyć na Waszą frekwencję, niech tego wieczoru będzie nie inaczej! 👯‍♀️


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Eventy tematyczne, które odbywają się w Mirage Night Club roznoszą się szerokim echem wśród mieszkańców Los Santos i okolic oraz cieszą ogromną popularnością. Można o tym przeczytać w artykule z cyklu What in Business? z dn. 11.03.2023 r. zamieszczonego w DAILY GLOBE **

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

**Ostatni event tematyczny Gentlemen's Night organizatorzy mogą uznać za udany. Cieszył się ogromną frekwencją i zadowoleniem ze strony gości.**

 

Spoiler

Jacob Robe mówi: Miło poznać, Jacob Robe Stage Crew Galaxy, współwłaściciel.
Zahra Yilmaz mówi: Ooo.. **uśmiechnęła się do faceta, wysunęła w jego stronę dłoń** Miło, Zahra Yilmaz.
**Jacob Robe podał dłoń na przywitanie kobiecie dodając.**
Jacob Robe mówi: Przyjechałem wcześniej zorientować się jak to miejsce wygląda. Cieszę się że panią zastałem. Tak się złożyło że wszystkie wcześniejsze imprezy tutaj robił Joseph.
Zahra Yilmaz mówi: Zgadza się. **przytaknęła na słowa faceta** Wcześniej miałam okazję współpracować z Josephem.
Jacob Robe mówi: Proszę mi powiedzieć co jest tutaj na miejscu a co dostarczyć. Jospeh zostawiał w klubie jakiś nasz sprzęt?
Zahra Yilmaz mówi: Raczej nic nie zostawiał, ale jak się rozejrzysz to pewnie poznasz wasz sprzęt i oznaczenia.
Jacob Robe mówi: Jasne, w razie czego będę do niego dzwonił. Od której ma być gotowość sprzętowa i pusty parking bo na montaż podjadę tu truckiem?
Zahra Yilmaz mówi: Impreza rozpoczyna się o dwudziestej pierwszej, więc to zależy od Ciebie ile czasu potrzebujesz na przygotowanie sprzętu.
Jacob Robe mówi: Mhm, dobrze. Powiedz mi jeszcze. Będzie tutaj ktoś na miejscu żeby nie zostawić otwartego pustego lokalu?
Zahra Yilmaz mówi: Tak, zaparkuje teraz swoim samochodem i zastawię wejście przed klubem. A ja mam sporo formalności więc do czasu imprezy jestem w lokalu.
Zahra Yilmaz mówi: Może powiem, na czym mi najbardziej zależy podczas dzisiejszej imprezy?...
Jacob Robe mówi: Tak, słucham **kiwnął głową**.



wKQbe30.png

 

Spoiler

Zahra Yilmaz mówi: Jesteś DJ? **uśmiechnęła się do niej**.
Julie Rodriguez mówi: Jestem młoda Dj'ka, która wnosi się dopiero ku karierze, chciałam oczywiście spróbować swoich sił.
Zahra Yilmaz mówi: O to świetnie, potrzeba nam DJ'ów.
Zahra Yilmaz mówi: Grałaś już na jakiś imprezach, czy będziemy pierwsi?
Julie Rodriguez mówi: Grałam pełno razy, zaczynając od lutego zeszłego roku, kończąc teraz.
Zahra Yilmaz mówi: Czyli masz doświadczenie, to świetnie.
Zahra Yilmaz mówi: Mamy sporo eventów tematycznych, na których DJ jest niezbędny.
Julie Rodriguez mówi: Ojoj... Super ciesze się z tego powodu, że moge nawiazać z wami współprace.
Zahra Yilmaz mówi: Jeżeli chodzi o współpracę z nami to nie mamy DJ'ów na wyłączność, więc podpisując umowę możesz dalej grać sobie gdzie chcesz.
Julie Rodriguez mówi: Okej, brzmi fajnie.

Zahra Yilmaz mówi: Gotowa na dzisiejsza impreze?
Julie Rodriguez mówi: Zauważyłam że niezłe zamieszanie przed klubem.
Julie Rodriguez mówi: Oczywiście kochana, nawet nie wiesz jak!
Julie Rodriguez mówi: Możemy przetestować sprzęt?
Zahra Yilmaz mówi: Jasne.



6CGLMkm.png

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

**Z racji Eventu Mirage Night Club nawiązało współpracę z M&F Whisky. Mężczyźni podczas trwania imprezy mieli możliwość degustacji zamówionego alkoholu.**

 

Spoiler

[Telefon, mężczyzna]: Hej! Nazywam się Stan White, dzwonię jako przedstawiciel mojej spółki M&F w celu zaproponowania wam współpracy polegającej na wprowadzeniu moich alkoholu do waszego menu, wszystko podczas trwania Gentlemens Night.
Zahra Yilmaz mówi (telefon): Świetnie się składa, tego wieczoru alkohol będzie płynął u Nas litrami, przyda się nowy asortyment na próbę.
[Telefon, mężczyzna]: Jest Pani w stanie spotkać się, aby podpisać umowę i omówić szczegóły?
Zahra Yilmaz mówi (telefon): Jak najbardziej. Miałabym kilka pytań. Kiedy możemy się spotkać?
[Telefon, mężczyzna]: Nawet teraz.
Zahra Yilmaz mówi (telefon): Zapraszam, jestem akurat w klubie.
[Telefon, mężczyzna]: Jasne, zaraz będę - do zobaczenia.
Zahra Yilmaz mówi (telefon): Do zobaczenia.



 


KVbPZLn.png
 

Spoiler

**Stan White usiadł powoli na kanapie, papiery które zapewne przyniósł ze sobą odłożył na stolik.**
**Zahra Yilmaz rozsiadła się wygodnie, spojrzała na faceta, kątem oka zerknęła na papiery na stoliku.**
Zahra Yilmaz mówi: Chciałabym poznać więcej szczegółów waszej działalności.
Stan White mówi: W skrócie mówiąc, zajmujemy się produkcją alkoholi; jak narazie są to cztery rodzaje whisky i gin.
Stan White mówi: Rozprowadzamy je po lokalach, różnych biznesach, a za chwilę rozpoczniemy export za ocean.
Zahra Yilmaz mówi: Masz może ze sobą jakąś ulotkę, na którą mogę zerknąć?
**Stan White podsunął ofertę spółki leżącą na stoliku bliżej kobiety.**
* Zahra Yilmaz zgarnęła ulotkę, zaczęła ją przeglądać zerkając co jakiś czas na faceta.
Zahra Yilmaz mówi: Interesowałoby mnie przede wszystkim Whisky. Możesz mi coś więcej o nim powiedzieć?
Zahra Yilmaz mówi: Chciałabym, aby faceci podczas imprezy Getlemen's Night mogli degustować ten alkohol, wydaje mi się, że Whisky z lodem właśnie jest najbardziej najbardziej pasuje do faceta, mam racje?
Stan White mówi: Yeah, według badań mężczyzna chętniej sięga po whisky, niż po inne alkohole **uśmiechnął się.**
Stan White mówi: Co dokładniej chciałabyś wiedzieć o naszej whisky? Opowiadać o niej można godzinami, raczej nie chcemy spędzić tu tyle czasu.
Zahra Yilmaz mówi: Coś w tym jest, sprawdza się to u nas podczas imprez. Faceci zwykle zamawiają Whisky.
Zahra Yilmaz mówi: Chciałabym poznać proces tworzenia, skład, czy alkohol ma wszelkie certyfikaty, wiesz... to dość ważne jeżeli mam sprzedawać to w klubie i brać pełną odpowiedzialność.
Stan White mówi: Cały proces tworzenia i skład znajdzie Pani tutaj **podsunął bliżej kobiety kolejny dokument zawierający wszystkie potrzebne informacje dot. procesu tworzenia jak i składu whisky.**
**** W dokumencie można znaleźć opis każdego alkoholu. (( Stan White ))**
**Zahra Yilmaz zgarnęła kartę do ręki, zaczęła pilnie ją studiować, zmarszczyła czoło wczytując się w podane informacje.**

Stan White mówi: Najbardziej pożądanym rodzajem jest Bourbon, ze względu na woń, którą można porównać do świeżo ściętego drzewa.
Zahra Yilmaz mówi: I jest możliwość żebyśmy dostali każdy z tych rodzajów alkoholu?
Stan White mówi: Tak, nie ma żadnego problemu.
Stan White mówi: Potrzebuję teraz twojego podpisu **podsunął do niej umowę wraz z długopisem**.
**Zahra Yilmaz nachwyliła się nad stołem, zaczęła przeglądać umowę.**
**Czy mogła znaleźć jakieś haczyki? (( Zahra Yilmaz ))**
**Nie. (( Stan White ))**
** Zahra Yilmaz chwyciła za długopis, złożyła podpis na pierwszej stronie i parafki na każdej kolejnej, odłożyła długopis.**
Stan White mówi: O której zaczyna się impreza? Chciałbym zdążyć z dostawą.
Zahra Yilmaz mówi: Impreza zaczyna się do dwudziestej pierwszej, więc dobrze by było, gdyby dostawa była o wiele wcześniej żebyśmy mogli ułożyć alkohol.

** [ulotka] NOWOŚCI alkoholowe *M&F Whisky* ((Ostatnie pozycje w menu)) DLA PANÓW DZIŚ SZKLANKA DEGUSTACYJNA NA BARZE GRATIS! ((info u kelnera)) **

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

**Impreza rozpoczęła się zaraz po dwudziestej pierwszej i potrwała do późnych godzin nocnych.**

ftRXabL.png

IUzBs0O.png

4ipPBir.png

u44hcYf.png

skhAlV4.png

MAwjuLy.png

 

Za realizacje świateł podczas tej imprezy odpowiadała firma estradowa Stage Crew GALAXY  @pietru.
Na nasze zlecenie Drakon Studio @ModeKGTwykonał relacje foto-wideo z wydarzenia, którą można zobaczyć TUTAJ.

Spoiler

Maverick Drakon mówi: Hejka Zahra.
Maverick Drakon mówi: Filmik jest gotowy do publikacji, tak jak widziałaś w wiadomości.
Zahra Yilmaz mówi: Widziałam. **przytaknęła facetowi, kiwnęła na loże obok** Usiądziemy?
Maverick Drakon mówi: Jasne.
Zahra Yilmaz mówi: Filmik naprawdę robi robotę.
Maverick Drakon mówi: Trzeba wypisać papierki, wiesz takie tam sprawy, wszystko musi byc udokumentowane.
Zahra Yilmaz mówi: Zgadza się, wiem o co chodzi. **przytaknęła na jego słowa**.
Zahra Yilmaz mówi: Dokończmy nasze formalności.
**Na stole leży podpisana przez kobietę umowa. (( Zahra Yilmaz ))**
Zahra Yilmaz mówi: Jakby się udało przesłać jeszcze te zdjęcia, byłoby super.
Maverick Drakon mówi: Prześlę, za chwilke jak tylko wytne je z materiału zaraz w studiu.
Zahra Yilmaz mówi: Na jaką kwotę wyceniasz swoją pracę i realizację?
Maverick Drakon mówi: Myślałem nad kwotą 65 tysięcy z uwagii na efekty oraz sposób wykonania.
Zahra Yilmaz mówi: Rozumiem. **przytaknęła facetowi** To uczciwa cena.
Zahra Yilmaz mówi: Prześlesz mi numer konta, na który mam wykonać przelew?
**Maverick Drakon złapał za umowę, po czym spojrzał i zaczął czytać każda forumułkę.**
**Co jest napisane? (( Maverick Drakon ))**
Maverick Drakon mówi: Tak już ci prześle w smsie.
**Umowa zawiera dane firmy Drakon Studio oraz Mirage Night Club, zamówienie na realizację wideo podsumowujący projekt eventu Gentlemen's Night oraz wykonaniu kilku ujęć wraz z obróbką foto. Całość wyceniona jest na sześćdziesiąt pięć tysięcy. (( Zahra Yilmaz ))**
**Maverick Drakon podpisuje, po czym zgarnia kopię umowy a oryginał oddaje Zahrze.**
**Zahra Yilmaz zgarnęła oryginał dokumenty, uśmiechnęła się do faceta.**
Zahra Yilmaz mówi: Jeszcze dziś wykonam przelew.
Maverick Drakon mówi: Okej, a ja jeszcze dzisiaj doślę te fotki.
Zahra Yilmaz mówi: Dziękuje za owocną współpracę i liczę na kolejne wspólne projekty.
Maverick Drakon mówi: Jeżeli będziesz chętna to z przyjemnością.

Zg4bcr9.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Na kolejną imprezę zapraszamy już jutro! WIDZIMY SIĘ O 21:00 W MIRAGE NIGHT CLUB NA.... FLOWERS' PARTY!

WLLDjyq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiacie się co działo się na ostatniej tematycznej imprezie w klubie Mirage? 
Zobaczcie sami! Pełno kolorowych kwiatów i roślin | efekty specjalne | kolorowe, smakowe drinki...

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

1PkYiEs.png

5XFhbtR.png

nQQBybt.png

40C9Cgs.png

6uSgYQe.png

i2UfhkV.png

MlRBYsO.png

i04RIsL.png

TICf9Ll.png

YD9s7KV.png

R2k5bDH.png

Już niebawem kolejne świetne realizacje, oczekujcie informacji!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na mieście i w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się plakaty promujące najbliższe /czwartkowe/ wydarzenie w Mirage Night Club. Odbędzie się impreza tematyczna COLOR PARTY**

Podczas najbliższego wydarzenia COLOR PARTY możliwy jest wynajem loży VIP (wynajem bezpośrednio przed imprezą). Zachęcamy do ubrania na kolorowo, dla najlepiej ubranych przygotowaliśmy zniżki na barze.

 

EEQ229J.jpg

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


uAmCgra.jpg

Jednocześnie ogłaszamy #KONKURS na naszym Lifeinviderze! Podczas trwania imprezy zrób sobie zdjęcia i wstaw na swój profil z oznaczeniem #miragenightclub i #colorparty, my wybierzemy osoby które zgarną darmową prywatną loże VIP na kolejną imprezę tematyczną! Wyniki ogłosimy na naszym profilu!

Xeest, ModeKGT, shopa i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Color Party w Mirage za nami!

HG0jrhZ.png

jjHBiIy.png

RkdG1zc.png

CQreQw5.png

pOeTcyz.png

8M73xd3.png

ej0OL7C.png

MsCG3k1.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Już niebawem pochwalimy się kolejną realizacją... tym razem będzie to coś - czego w Mirage jeszcze nie było!

 

Spoiler

DXcs9wd.png

 

avepy, ModeKGT, Xeest i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MXvUKfQ.jpg
 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Organizacja wydarzenia specjalnego na życzenie klientów - Weselna impreza!

eMDq9DI.png

c2HDvtO.png

Rzptxr4.png

gt40sso.png

RCDNvrH.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sami dalej nie wierzymy w to, co działo się na ostatniej imprezie WHITE PARTY w MIARGE NIGHT CLUB!

Tego wieczoru łącznie przez nasz klub przewinęło się ok. 250 osób🤯 

Zobaczcie sami jak się bawiliśmy w klimatach najlepszej letniej muzyki! 🥰

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

467gcVS.png

jhBQgn6.png

pfq9L4N.png

uNk9HeI.png

RDU1Gur.png

A2OQUnU.png

ne3xWgd.png

8xaZvBm.png

63LTeTS.png

ra8marl.png

Kolejne realizacje... wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

**Na mieście rozeszła się informacja, że remont Mirage Night Club pobiegł końca. Klub nabrał zupełnie innego, nowego wymiaru.**

KS6PQuj.png

Kwe4qrB.png

5i3PrPP.png

d8laG3e.png

GJoRuCO.png

UBOwXAQ.png

Q8DDbI3.png

KEZiY92.png

w44bicA.png
 

Pięknie dziękuje ekipie The Carson Development @Creativ @Lufson za zrobienie interioru 🥰

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

0iawc59.png

Daj znać czy będziesz --> https://li.v-rp.pl/post/17003_bd-dziesz-rџ-ѓ-poniedziae-ek-21-del-perro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po pierwszej imprezie w nowej odsłonie Mirage Night Club!
 

EJ5qGli.png

29QmCbG.png

EJ5kgik.pngcN0L3Ex.png

82xzrKW.png

3AUEjiw.png

GJmpvTa.png

9mL6vD2.png

Dzięki za świetną muzykę  Nadie ''SweetPills' Breckenridge @Doxor oraz Stella "Phantom" Cavalli  @Xeest
Za bezpieczeństwo podczas imprezy odpowiadało Lion Security @Astro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W2cNeV1.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

**Na mieście oraz w mediach społecznościowych pojawiły się plakaty i bilbordy promujące wydarzenie Party Night w Mirage Night Club, podczas którego odbył się koncert FINEST GOD @pompateam ripus@187wiechu oraz po koncercie zabawa z DJ DROOPHY @Syntek!**

https://li.v-rp.pl/post/19332_juz-jutro-bedziesz.html

b3P6Mlw.png

p9ZXht6.png

***

x6NrdIt.png

kujJq1E.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

**Podczas eventu o bezpieczeństwo zadbała ochrona Lion Security** @Astro @Baba_nana 

7p8NZ0o.png

5d7nHUY.png

c3vHFcy.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

mRV7ZM2.png

yY3qDDt.png

ZWhNEZ5.png

vhKGFbP.png

or4gNea.png

sGRx8oO.png

6IpkHvl.png

hJYzYoG.png

**Podsumowanie znalazło się również na Lifeinviderze Mirage**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

qOPrTh3.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wd3dLbt.png
2iYhFak.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

dVliPJH.png
hUFhgZw.png
3RvVsAy.png
6HUfgDI.pngn0aoGt9.pngBpAUIU3.png2HoDgzZ.pngSlnXY18.png

Dzięki Chuff Security Co. @Gekko za ochronę podczas trwania imprezy. Realizacja należała do Stage Crew galaxy @Kbvcpr
Za konsolą stanęli: DJ DROOPHY @Syntek oraz DJ COUFINNE @Gostar.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nadchodząca impreza...

kmADcjW.png

Edytowane przez Baba_nana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lj9yQSf.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

B
abie Pink Party - impreza, która przerosła wszelkie oczekiwania, rekordowa frekwencja, najlepsze opinie, świetny styl imprezy!
 

Imprezę poprowadziła niezastąpiona DJ DROOPHY @Syntek.

sxUkSEe.png
FXASrhU.png
VjaygDm.png
GXkkhF5.png
8kYi8sb.png
qpoZ1cX.png
rvaQmKp.png
U9c2Qjj.png
kgF2hvc.png
cWzg2lT.png

Edytowane przez Baba_nana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin