Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/doozan] JankosOLN


JankosOLN

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2415-JankosOLN/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Esteban Navarro
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Metagaming
Członek ekipy nakładający karę: doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Wszedłem do lokalu Pacific Bluffs Bar, aby sobie normalnie wejść na duty. Podczas gdy wszedłem do środka, za mną wbiegło czterech zamaskowanych. Normalnie zaczęli wypytywać IC o lidera organizacji, ponieważ chcieli przeprowadzić zamach, okej. Zabrali mi telefon, połączyli się z liderem - normalnie graliśmy bez żadnych zastrzeżeń, jednak ze swojej głupoty i nie przemyślenia na czacie OOC baru napisałem że już jest wjazd na resort. Głupie jak but, jednak w tamtym momencie nie myślałem o tym jak o potencjalnym informowaniu kogokolwiek o tym zdarzeniu, a bardziej luźnej dyskusji że się takie coś wydarzyło i w sumie tyle. Dopiero gdy przyszedł doozan, powiedział że blokuje mi postać za Metagaming dotarło do mnie, że w sumie rzeczywiście ktoś mógł z tego skorzystać, choć tak się nie stało. Nie chodzi mi w tej apelacji o to, że kara jest niesłuszna czy coś, bo oczywiście to był mój błąd i kara się należy, ale liczę że może zostanie ona chociaż zamieniona na jakąś łagodniejszą. W sumie tyle, a tak z ciekawostek dodam jeszcze że gdy sama akcja się zaczęła to dałem /tog w żeby właśnie nie wypalić z jakąś głupotą, a z automatu wykoleiłem się na czacie grupowym heh. To możecie na pewno w logach zobaczyć, więc przewinienie popełniłem naprawdę nie zdając sobie z tego w tamtym momencie nawet sprawy. Pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Edytowane przez JankosOLN
Za dużo pogrubiłem w tekście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo tłumaczyć, wasze organizacje miały pojedynek na FCK liderów. Z tego co tu napisałeś, wyłączyłeś /w żeby nie zrobić niczego głupiego, a jednak to zrobiłeś pisząc na czacie organizacji informację, która mogła zmienić tok rozgrywki. Myślę, że następnym razem tego błędu nie popełnisz, ale nie jestem za tym by odblokowywać ci tą postać.

v3rso i katae lubią to

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin