Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/NickOskarżonego] Nick OOC


Uxed

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/19238-uxed/ 
Link do konta oskarżonych: - nie mam ich kont ale za to imie i nazwisko w gierce :Kumar Nasreloha i Rajesh Hariri
Powód składania skargi: - dostałem za to bana i chce żeby oni również dostali kare
Wyjaśnienie sprawy: - Ogólnie to skróce wszystko, ja chciałem ich podwieźć bo zobaczyłem że tańczą przed motelem, oni że okej że chcą podwózki zaznaczyli nie pamietam gdzie bo odrazu odznaczyli dawali teksty takie jak ,,położył stopy na desce rozdzielczej,, no to jak moja postać jest kreowana na dilera to odrazu charakterek i tekst ,,co ty kurwa robisz,, czy coś takiego podobnego powiedziałem żeby wysiadł, oni zaczęli mnie prokować nie chcieli wysiąść ja wyjąłem gnata bo zaczeli mnie wyzywać żadnych zamiarów strzału nie miałem i on nagle nieposzanowanie życia postaci niby ,,pod wpływem emocji zobaczenia pistoletu zaczął go bić,, no to postrzeliłem ich i tam bana wyrwałem za to że dostałem freza no tam dalsza tego część jest już w apelacji bo to już w sumie koniec akcji
Dowody: - nie mam dowodów niestety 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin