Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication] AGMG


AGMG

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/11695-agmg/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mariusz Trynkiewicz
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Odwalacz
Członek ekipy nakładający karę: houstonfornication
Wyjaśnienie sytuacji: Zacznę od postaci. Postać była zrobiona dla żartu bo grałem z kolegami i z postacią to tyle, (nie planowalem tego co tam się stalo) pojechałem na miejsce gdzie gang z którego mnie wyrzucili i zabili, chciałem poprostu pogadać OOC co do powstałej sytuacji, natomiast jak kilka osób wiedziało miałem problemy z internetem (możliwę że mówilem o tym gdzieś na chacie ooc) zamiast wychamować przez potęzy skok pingu spowodowany zerwaniem internetu, samochód wjechał w całą ekipę, niestety średnio miałem na to wpływ. Dostałem po tym bana, w tamtym momencie machnąłem na to ręką bo mi się średnio chciało grać, ale teraz bardzo chciał bym powrócić na serwer (w poprzednim odwolaniu napisalem cos od niechcenia bo mialem krótko mówiąc wywalone wtedy i tyle).
Uważam ze mimo mojej historii aj'ek uważam ze zasługuję na drugą szansę ponieważ to był mój początek z rp innym niż na fivem, i wtedy nie ogarniałem za bardzo wszystkich zasad.  
Mój poziom rp z czasem tej gry się poprawił, wiec teraz będę dużo lepiej grał i nie wystąpi już nastepną sytuacji że odwalam, bardzo proszę o druga szanse, na pewno jej nie zmarnuje.

Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez AGMG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin